Why Did I Get Married Too?

Why Did I Get Married Too?

Komedie

USA, 2010, 121 min

Musím říct, že to mělo hluchá místa a pár věcí mi až vlezlo na nervy, ale suma sumárum pokračování svoji cenu mělo, vyzdvihuju vyhrocený hádky a cukr z minula je tak docela solidně odčiněn :) I tohle mi tu přijde podhodnocený, asi na to dívá až moc fanoušků Michaela Jai Whitea, kteří doufají v nějaký to kopání se do držky a dvé hodiny probírání p*čovin je moc nebere... Jo a cameo na konec prostě... bych teď byl zvědavej na trojku!(2.8.2014)

Presne ako aj u jednotky tak aj tu ma väčšina užívateľov nejaký problém. Podla mňa Tyler Perry opäť zrežíroval výbornú komediálnu drámu o problémoch v manželstve ako to bolo aj pri jednotke. Myslím si že pri najmenšom to bolo rovnako dobré ako jednotka, skôr by som povedal že ešte lepšie a to kvôli tvrdšiemu dramatickému deju.(14.9.2011)

• Hapretor

V porovnání s opravdu dobrým dramatem s kvalitními herci by byl toto podprůměr. Předně můžu prohlásit, že pro tohle je Michala Jay Whitea škoda. Bylo by mnohem zábavnější, kdyby tam všem rozbil držky. Hlavně tý jeho ženský - bravurně zahraná totálně vypatlaná hysterka, kterou stejně máte svym způsobem rádi, i když Vám dělá ze života peklo. Dwayne Johnson byt taktéž total zbytečný. Poučení z filmu je - radši se neženit. Jo, a Janet Jackson je teda pořádná kobliha.(8.6.2013)

Ako celovečerák u mňa uspel na plnej čiare, presne ako aj v predchádzajúcom dieli. Krásny aj keď smutný snímok zároveň, pretože odráža len realitu a pravdu, ktorá býva najviac krutá. Režisérovi sa podarilo presne vystihnúť a natočiť to za pomoci dobrých hercov so všetkými emóciami a dramatickými situáciami ako v skutočnom živote a dokonale vystihol aj moment na konci, že sa najskôr musí stať niečo naozaj zlé aby sa veci dali do poriadku. Podľa hodnotenia aké má tento film, je vidno že dnešný svet je nedospelý a nezrelý aby niečo takéto mohol pochopiť.(28.9.2011)

Pre mňa to bolo lepšie ako prvá časť. Tyler Perry opäť dokázal, že je majster v tomto filmovom štýle. Okrem posledných dvoch minút, ktoré som vôbec nepochopil, a odporúčam vám vynechať ich (!) je film brilantný. Vďaka Tylerovi som spoznal Tashu Smith a musím priznať, že vďaka týmto filmom u mňa poskočila medzi TOP herečky. Samozrejme, film je odporúčaný iba ľuďom, ktorí majú radi afro-americké príbehy so všetkým ako sa patrí, inak vám ručím za to, že film prespíte.(17.9.2010)