Why Did I Get Married Too?

Why Did I Get Married Too?

Komedie

USA, 2010, 121 min

Musím říct, že to mělo hluchá místa a pár věcí mi až vlezlo na nervy, ale suma sumárum pokračování svoji cenu mělo, vyzdvihuju vyhrocený hádky a cukr z minula je tak docela solidně odčiněn :) I tohle mi tu přijde podhodnocený, asi na to dívá až moc fanoušků Michaela Jai Whitea, kteří doufají v nějaký to kopání se do držky a dvé hodiny probírání p*čovin je moc nebere... Jo a cameo na konec prostě... bych teď byl zvědavej na trojku!(2.8.2014)

Presne ako aj u jednotky tak aj tu ma väčšina užívateľov nejaký problém. Podla mňa Tyler Perry opäť zrežíroval výbornú komediálnu drámu o problémoch v manželstve ako to bolo aj pri jednotke. Myslím si že pri najmenšom to bolo rovnako dobré ako jednotka, skôr by som povedal že ešte lepšie a to kvôli tvrdšiemu dramatickému deju.(14.9.2011)

Pre mňa to bolo lepšie ako prvá časť. Tyler Perry opäť dokázal, že je majster v tomto filmovom štýle. Okrem posledných dvoch minút, ktoré som vôbec nepochopil, a odporúčam vám vynechať ich (!) je film brilantný. Vďaka Tylerovi som spoznal Tashu Smith a musím priznať, že vďaka týmto filmom u mňa poskočila medzi TOP herečky. Samozrejme, film je odporúčaný iba ľuďom, ktorí majú radi afro-americké príbehy so všetkým ako sa patrí, inak vám ručím za to, že film prespíte.(17.9.2010)

• Hapretor

V porovnání s opravdu dobrým dramatem s kvalitními herci by byl toto podprůměr. Předně můžu prohlásit, že pro tohle je Michala Jay Whitea škoda. Bylo by mnohem zábavnější, kdyby tam všem rozbil držky. Hlavně tý jeho ženský - bravurně zahraná totálně vypatlaná hysterka, kterou stejně máte svym způsobem rádi, i když Vám dělá ze života peklo. Dwayne Johnson byt taktéž total zbytečný. Poučení z filmu je - radši se neženit. Jo, a Janet Jackson je teda pořádná kobliha.(8.6.2013)

V celém filmu jsou snad jen dva běloši, což mi přijde vždy vtipné, protože černošské filmy jsou dělané vždy tak, že v nich hraje fakt 99% černochů. Taky je ale pravda, že jsem ještě neviděla černošský film, který by stál za prd. Neříkám, že jsou to oscarové veledíla, ale vždy to má něco do sebe, jako i tento. Převážně tedy dramatické, ale zasmějete se taky určitě.(29.7.2018)