Ohnivá řeka (TV film)

Yves Langlois

Scénografie:

John Meighen
  • Endyis

jako jestli se chcete pobavit, tak tenhle film funguje i jako vyníkající komedie a v tom případě mu náleží plné hodnocení. Vidět "legendráního Steva" Iana Zieringa s dalšími herci dvacátešesté cenové skupiny, jak zachraňují náš svět, opravdu stojí za to stejně jako všechny brutální efekty a la "corel animation painter"... 0% jako vážnej film, ovšem 100% jako komedie(3.5.2010)

• Campbell

Ne tak tenhle film nezachránil ani Ziering(který je už totálně ve sračkách) a ani Vrana který se zmůže už jen na ležení. Těšil jsem se na špatné efekty a zábavnost, ale tohle je nějaká rádoby blbost kde se zachraňuje rodina, to je vše okolo je jen omáčka a plno keců okolo ní.Aspoň že hudba to vyzdvihla ale taky nic extra.(17.7.2011)

• RetroMan

Pokud chcete vidět film s 5 lidmi, přičemž jeden z nich je náš známý Ian Ziering, máte možnost. V tomto filmu má Ian na sobě záchranářský oděv s dýchací maskou, mluví odborně o vulkanologii a k tomu se snaží vychovávat své dvě děti a usmířit se s manželkou. Tedy něco, co v Beverly Hills neuvidíte. Je k vidění, jak střílí protilavinovou střelou do vodní přehrady, první ránu netrefí, druhou musí trefit jeho syn a Ian s vyceněnými zuby potvrdí znovu synovu střelu do téhož místa. Efekty nestály za nic (postupující láva, herci před fotografií přehrady). Jednou z věcí, které jsem nerozuměl byl sopečný popílek, který tloukl na dům a na auto jako kroupy (ale jen někdy) a druhou věcí byl hrozný dabing jeho dcery Emy. Hlášky jsou úžasný, proto doporučuji koukat se na film jako na zábavný film o tom, jak jedna psychicky labilní rodina zachraňuje město před erupcí podzemní sopky. Je dobře, že ostatní lidé nejsou vidět ...(5.7.2010)

• LIVINGDEAD

Ježíši, to byla sračka!!!! Místo hořícího domu, nám tam strčili jakési fotografické momentky, kdy děda vzpomínal na svou bábu. A za 2 minuty si ostatní dělali srandu, že dědek přišel o dům....... A že byli v jeskyni 2 mrtví děcka, to jaksi nikomu vůbec nevadilo. Ian Ziering se tak maximálně hodí do Berverly Hills jako uklízeč bazénů. Film byl totální katastrofa!(20.12.2009)

• tatka

RTL 2 sa asi rozhodla odvysielať všetky potratové katastrofické filmy, čo boli kedy natočené. Tak tento klenot som rozhodne nemohla prepásť. Nič nám nepomôže proti katastrofám, čo sa na nás rútia spod zeme, zo zeme, z vesmíru....nič, len AMERICKÁ RODINA. Postavte americkú rodinu proti prúdu lávy - a láva si odfrkne, zastaví sa, hodí spiatočku, vcucne sa nazad do podzemia a vychladne.(28.5.2012)