Reklama

Reklama

Road Train

Horor / Thriller / Sci-Fi
Austrálie, 2010, 90 min

Dva milenecké páry Craig (Bob Morley), Nina (Sophie Lowe), Liz (Georgina Haig) a Marcus (Xavier Samuel) jedou z kempování. Na úplně rovné silnici kdesi v Austrálii je dojede Road Train (dlouhý kamion). Rychle se k nim přiblíží a mírně do nich narazí. Po menší honičce je vytlačí ze silnice tak, že jejich auto je nepojízdné. Poté, co se proberou z nehody, zjistí, že road train zastavil opodál. Začíná honička na život a na smrt, při níž se milují i nenávidí, jsou poštvání proti sobě a především - umírají. (crewer)

(více)

Recenze (42)

Dellamorte 

všechny recenze uživatele

Štýlovo nasnímané Nič , ktoré sa snažilo priblížiť perlám , ako " DUEL / BLACK CADILLAC / ROAD GAMES ... a podobným , už dávno horúcim asfaltom roztopeným a road agresiou napumpovaným snímkom . Ten záver Ma unavil a bodíky sypem len za austrálske teritórium. Keď sme pri tom doporučovaní a nedoporučovaní...tak nedoporučujem , ale doporučujem spomínané tituly , takže ak máš v zálohe iný titul , tak ten Ti doporučujem - a R.T. smelo preskoč. ()

Hrabka 

všechny recenze uživatele

Začátek byl zajímavý, pěkné prostředí, pěkná hudba, tajemné zavedení do děje. Potom se z toho ovšem stane taková slátanina plná nesmyslů a na sebe zmatečně naskládaných situací bez většího provázání. Chtělo to někoho, kdo vymyslí aspoň obstojný příběh, tohle byla hrozná pakárna. Škoda, potenciál tam byl, tak snad příště. 40% ()

Reklama

playboxguest 

všechny recenze uživatele

Tak jsem podle plakátu čekala australskou variaci na stopaře. A ono to ze začátku vůbec nebylo zlý, ikdyž se to začalo ubírat úplně jiným směrem. Když jim kamioňáckej Jeeper Creeper rozmašíroval káru, aby se ukázalo že je to zlej zlej únosce, slušně to odsejpalo, že i ti čtyři dřeváci bez špetky talentu v hlavních rolích se dali přežít, ale od druhé poloviny už se tu těžce recykluje a film de facto jen dokola opakuje, co bylo viděno v polovině první. Tož za první polovinu slušné tři kusy, za tu druhou, zív, jen tak tak jeden stück. ()

rollman1 

všechny recenze uživatele

Jéje. Austrálie tentokrát zklamala. Horory s kamiony miluji, jelikož jsou to dominanti silnic a umí udělat pořádnej bordel, jenže tady je to spíš upadlá sušenka na koberci než velký nepořádek. Je to škoda, protože prvních 20 minut si film drží skvělou, temnou atmosféru a vážně mě to bavilo, ale pak se to vrhlo úplně někam jinam a už to nebylo tak dobrý. No, od klokanů jsem tedy čekal víc. ()

ricci.s 

všechny recenze uživatele

Čistý priemer. Spočiatku som si hovoril, že to vôbec nevyzerá zle: Pekné prostredie, pekná kamera, celkovo zaujímavé. Lenže takáto bola len prvá polovica, potom to už pomaličky šlo dolu vodou, čo sa týka príbehu. Hlavné postavy totiž začali riešiť veci ako "spala som s ním, ale chcem teba" a chovali sa neskutočne hlúpo, hlavne tie ženské. Síce chápem, že boli vo vyhrotenej situácii, ale čo je veľa, to je veľa. Navyše sa mi zdal koniec neuveriteľne naťahovaný a záverečné rozuzlenie ma tiež veľmi neupútalo. Na jedno pozretie to "skôr" odporúčam (s veľkou istotou to však nehovorím), ale za dva dni zabudnete. ()

Galerie (10)

Reklama

Reklama