Alien Vs Ninja!

• Japonsko AvN

Ninjové Yamatu, Jinnain a Nezumi jsou vysláni mistrem na prozkoumání tajemného hořícího objektu, který přistál kousek od vesnice. Cestou narazí na druhou vyslanou skupinu Ninjů, která záhy téměř celá zahyne, když se střetne se skupinou mocných a téměř neporazitelných mimozemšťanů. Podaří se trojici Ninjů společně s Ninjou Rin a vesničanem Nishem zastavit vetřelce a přežít? (StrYke)

Terva

Parodie, která paroduje sama sebe. Když přišel teplej ninja s páskou přes oko, málem jsem to vypnul. CITÁT - Být nejlepší ninja bývá dost nepříjemný.......... Dialogy, no to je něco úplně příšernýho a když jsou doprovázený hroznou hudbou, nutí vás to stále držet prst na stopce a čekat, kdy se ten "džbánek naplní" a jak dlouho tu blbost vůbec vydržíte sledovat. Na filmu jsou nejlepší kostýmy, ty se opravdu povedly. Byl jsem zvědav na toho aliena, jak bude vypadat. Není zas tak špatný, ale triková stránka je nezdařilá. Jenže to byl první dojem. Po dvacetipěti minutách jsem to vypnul. To nešlo. Rychloposuvem jsem to dostal asi do čtyřicátý minuty a viděl "aliena" v akci. Musel jsem se smát. No nic, za pokus to stálo. Jedna hvězda. ()

Flipnic

Je to taková nízkorozpočtová japosnká blbůstka. Partička mladých ninjů běhá po lese a rube se s vetřelci z jiné planety. Vetřelci vypadají fakt směšně, lidi převlečení v gumových oblečcích. Gore scén je málo. Spousta digitálních triků. Film se nebere moc vážně. Má působit spíš vtipně, ale občas se i ten vtip míjí účinkem. Pár dobrých soubojů s katanami zde je (ninja vs ninja), ale jinak nic moc. Díky krátké stopáži se to dá s přáteli na večírku v pohodě skouknout jako zábavnej ujetej flick ... ()

SeBig

Čekal jsem větší shit, ale tohle bylo docela i zábavný Ninjové si to rozdávaji s vetřelci (co maji sice na hovno masky) ale zase vraždí v krvavém gore stylu což se mi dost libilo, ke konci pár dobrých fightu i s mečem za doprovodu fajn hudby. Masky mohli být lepší, hlavní hrdinové byli dobrý a příběh to chtělo taky spestřit. Jinak fajn filmek. ()

honajz

Jako zas úplně blbé to není, pár parodických (a sexistických) nápadů tady je. Ale i přes těch 80 minut je to dlouhé, bitek málo (ale zas, když už jsou, stojí za to), samotný vetřelec se objeví až po skoro půl hodině, a spousta nakousnutých nápadů není dotažena do konce. Nejlíp to jde asi přirovnat ke všem parodickým žraločím tornádům, protože tady to taky evidentně točili s nadsázkou. Ale asi měli málo peněz na triky, a tak o vypadá laciněji a chudičce. Ale jak říkám, i přes tu nevyrovnanost, nudu, gumového vetřelce, divné fousy hlavního hrdiny, zcela očekávaný jako twist na konci atd., atd., tam pár nápad dobrých je. A hlavně jsem na to koukal kvůli Mice Hidžii, a té se mi dostalo vrchovatě včetně jedné scény s (vetřelčím) ocasem. ()

zelvopyr

Japonsku dominují posledních pár desetiletí TV šou. Je tedy jen málo herců, kteří jsou schopni hrát bez pitvoření se a šklebení. Téhle vizuálem také parodické TV šou to škodí -- sranda postavená na tom, že je vše hrozně přehnané, přece funguje nejlépe s kamennými ksichty. Nicméně po odečtení si 70% neuvěřitelné žumpy zbývá 30% dost dobré zábavy. Vzduchem létající vnitřnosti a údy jsou okatě umělohmotné, stejně tak alieni. Bitky jsou občas dost nápadité (zombie řežba). Ale na průměr to u mě nevytáhly. ()