Správy RTVS

(pořad)
Publicistický
Slovensko, 1993

Účinkují:

Ľubomír Bajaník (moderátor), Janette Štefánková (moderátor), Martin Hojsík (moderátor), Zuzana Kovačič Hanzelová (moderátor) (více)

Hlavné večerné spravodajstvo verejnoprávnej Slovenskej televízie. (STV)

MM_Ramone odpad!

Slovenská Televízia (RTVS) mi každý mesiac vytiahne z peňazenky zopár €uro. Ja, a aj všetci občania Slovenska, ktorí vlastnia elektrickú prípojku, musíme povinne platiť koncesionárske poplatky. Kto zamešká zopár platieb, tomu sa vyhrážajú exekútorom. Takže platím ako taký blbec a pritom takmer vôbec nesledujem ich vysielanie. Občas si skusím pozreť aspoň hlavné večerné spravodajstvo a čo mi oni naservírujú? Politickú propagandu doktora Fica a jeho strany, ktorá jediná zaručene pozná ten správny Smer. Smer ku socializmu, cenzúre, diktatúre a totalite. Mediálny odpad! ()

classic odpad!

Toto v skutočnosti nie sú žiadne "Správy RTVS" , ale iba bohapustá, cielená a šialená PROPAGANDA o experimentálnom OČKOVANÍ s trojicou veľkých KARIERISTOV pred kamerou, ktorí by si skrátka dali za peniaze aj dieru do kolena vyvŕtať, pretože pôsobia nielen ako obohraté platne, ale najmä ako naprogramovaní roboti, čo sú schopní opakovať stále to isté snáď donekonečna a ešte ďalej ? Každému normálnemu jedincovi sa takýto spôsob prezentácie musí snáď skôr či neskôr automaticky znechutiť, a to je úplne to isté, ako keby ste neustále jedli zas a znovu rovnaké jedlo, trebárs počas jedného roka, čo už trvá táto neúprosná DEMAGÓGIA - vymývanie a masírovanie mozgov v priamom prenose, pričom ani samotný 'Rozhlas' , nie je na tom o nič lepšie ! Spravodajstvo na "Jednotke" by som s vysokou pravdepodobnosťou prirovnal k - maximálne neznesiteľnej PORCII kravského hnoja !!! PS: Vraj ho majú "najobjektívnejšie" , no skôr práve naopak - účelové a skresľujúce, kedy povedia iba to, čo im vyhovuje ! Maximálni POKRYTCI ! ()

Marek1991

Omnoho podnetnejšie a normálnejšie správy ako kopa komerčných odpadov, avšak ani tieto nejavia slobodu a často sú pod vplyvom záujmových skupín, politikov, komercie a boja podúrovňovou výrobou o jednoduchého a nepremýšľajúceho diváka. Držia sa istých štandardov a postrádajú originálnosť a keď sa niečo mení, opičia sa akurát po komerčných televíziách. Niekedy nie sú nestranné, ale podliehajú prozápadnému mainstreamovému svetu. Je to akási zmes toho zlého zo socializmu a toho zlého z kapitalizmu, potom vyznievajú fádne aj keď majú obstojných moderátorov, asi tých najlepších v správach na Slovensku vôbec. Ľubomír Huďo, redaktor zahraničného spravodajstva verejnoprávnej televízie však problémy pri tvorbe dobre vystihol, odporúčam si nájsť, či zistiť jeho reakcie a pohľady. Ako vraví v piesni jeden slovenský raper, hudobník: "Hento na STV o siedmej voláte správy? Ja ti poviem správy. Dobre mi trávi..." To vystihuje postoj ľudí, ktorí už radšej pre tie negatíva ani správy nesledujú. ()

K.I.N.G.

V žádném společenském systému, ani v demokracii, se nedá věřit masmédiím. Vždy za nimi stojí nějaká banda zmetků, která by pro peníze dokázala nalhat cokoliv, jen aby zaujala a byla konkurenceschopná a je jedno, jestli jde o bulvár, nebo o tzv. "seriozní zpravodajství". Necenzurované a nepokřivené informace dneska není snadné získat. Vše se nese v duchu politických trendů ve společnosti a ten, kdo má největší měšec a nejdelší pařáty, může si diktovat, jaké zprávy povanou éterem. Mě navíc ani tolik nezajímá, co se děje u našich východních sousedů, vždyt' přece máme svých vlastních starostí dost. Ale podobně bych se mohl rozepsat i u českých zpravodajských relací. ()

Trevor

Boli časy, keď bolo spravodajstvo verejnoprávnej televízie objektívne, v súčasnosti sa na liberálno-fašistický hnoj a progresívny odpad spoločnosti nedá pozerať, tak za 1*... ()

Martin741

Zo vsetkeho toho spravodajskeho hnoja, ktory serviruju Narkoza, Hnoj a Tatrovka /TA 3/ podla mna tento hnoj smrdi najmenej. 41 % ()

Paity

Nebudu zde dávat vyloženě odpad, protože i české televizní noviny stojí v mnohých případech za nic. Přesto STV nejen, že svými zprávami nezakryje, ale dokonce odkryje to, co všichní vědí. Totiž, že jd eo televizi, která nemá diváky. ()

dehlie

zväčša sterilné a za každú cenu korektné spravodajstvo stv sa v poslednej dobe mení na spravodajstvo smer-sd. ()

Cement73

Pravdu povediac momentálne v roku 2012 sú to jediné ako také správy, ktoré si aspoň trochu plnia povinnosť informovať o dôležitých info dňa. Moderátori sú normálny nehrajú sa na hviezdy (aká už len môže byť hviezda nejaká "čítačka správ"?) ako na komerčných tv. A moderátorky športu sú dokonca až "pohľadné"!!! :) ()

peetrejr

Rozhlas a televízia Slovenska (RTVS) nám prináša správy RTVS! V dnešnej dobe je veľmi ťažké rozoznať čo je fake, hoax a podobne. A iste je aj ťažké predniesť správy zo sveta ľuďom, pretože nie vždy sú pozitívne, preto som aj prestal pozerať správy akéhokoľvek typu. Je priam komické že recenzujem niečo, čo sú proste hlúpe správy... myslím že správy sa dajú prekrútiť vo svoj prospech (súkromné televízie) a preto si myslím že Správy RTVS sú objektívne ale sú to predsa len správy... ()

lemonova

Nerozumiem niektorým komentárom.. buď sa dotyční omylom pozerali na Markízu, alebo nechápu, o čom je spravodajstvo. Pretože správy RTVS patria ešte k tým lepším.. ()

-soch- odpad!

Najhnusnejšia spravodajská relácia na Slovensku. Pýtam sa, kto vyberá redaktorov. Radšej sa tomu vyhnite! ()

Gadamf

Všeobecný rozhľad je veľmi dôležitý, ale tieto správy ma sklamali. Je to len samá nuda, nuda, nuda, neobjektívnosť, nuda a ešte nuda. ()