Komedie / Dobrodružný

USA, 1995, 89 min

K pochcání úchylná debilita ze starejch hloupejch časů... takže normálně bych dal 4*, ale Áda má dost lepších filmů a tohle byl jeho čirej průměr ve stylu Zohana nebo Machrů. Jednou za čas podobně jebnutou hovadinu, proč ne?:) Sice idiotocílie, ale ještě vkusně záměrná.(21.2.2016)

Adam Sandler v první třídě no to mě potěš! Už takhle mi to příjde dost vtipný :D(5.7.2010)

Sandlera nemusím, Macdonalda neznášam, ale tu to celkom ide. Každopádne Sandler má "talent" zničiť dobrý dojem z vtipu otrasným a nechutným vtipom o pár minút.(19.9.2005)

Vtipná a milá komedie s mým oblíbencem Sandlerem. Co více říct ?? Klasická Sandlerovka, která - pokud máte rádi tenhle styl humoru - Vám udělá radost :-)(3.11.2008)

Příjemná komedie na odpoledne, kvalita ale nevalná. Nebýt Adama, nevím, jak by to dopadlo.(30.3.2008)

• - Roli otce odmítl Charles Bronson. (rafix)

• - Jedno s dětí se zmíní o "Mortal Kombat". Bridgette Wilson-Sampras ztvárnila jednu z rolí v adaptaci zmíněné hry. (rafix)