Sandlera mam celkom rad...ci uz ako "blbecka" v Mr.Deeds, alebo ako normalne sa tvariaceho herca v Punch drunk love. V Billy Madisonovi hra Sandler prave toho spominaneho "blbecka" a ja mu to neberem. Filmu by vsak cisto Sandlerovsky "sarm" u mna urcite nestacil na 3*...to, co sa mi na nom najviac pacilo bol "NormMcdonaldovsky" humor. (ti, co pozerali sitcom Norm, vedia;)...potesi aj cameo Steva Buscemi.(21.2.2005)

• peetriss

Tato komedie je snad ještě dementnější než samotný titulní hrdina. Jediná hvězdička je za romantickou zápletku s Bridgette Wilson, která má v sobě alespoň náznak kouzla a také za cameo Steva Buscemiho... Jen na okraj: Jestli stačí v americkém školství k absolvování první třídy základní školy namalovat obrázek kačera, tak už vím, kde má americká demence svůj původ! :)(13.3.2012)

• katus111

Ne moc typická Sandlerovská komedie - vtipné scény dodaly filmu komediální nádech, ale podle mě film o ničem. Jen Sandler ze se sebe udělal obrovského idiota. Ale je to můj oblíbenec, i přesto, že tento film není to ideální na shlédnutí - má mnohem více lepších komedií. 2* za pár dobrých scén a konec.(8.3.2012)

• Radiq

S dabingem to je bohužel odpad, protože ten se fakt nepovedl. Hlavní nákop do prdele je to, že během písniček tam nejsou titulky (což by bylo nejlepší řešení), ani to není zpívané česky (což je většinou taky hrůza), ale je tam ponechán originál a přes to nám dabing vypráví, o čem to vlastně zpívají. Strašny. Jinak ani v originále to není žádná hitparáda. Dívat se na to, jak tam většina herců ze sebe dělá idioty, nebo úplné dementní trapné dementy, to se nedá vydržet moc dlouho. Většina fórků je dobrá leda tak pro děcka a najde se tam málo těch, které aspoň pozvednou koutky úst. Spiš se trapností koukám rači do země, jak je mi z nich trapně. Je to asi nejhorší sandlerovina evr. Potěšil leda tak Steve Buscemi, ale ostatní vedlejší role stojej za prd (a to ve většině Sandlerovejch filmů jsou vždy ty vedlejší postavy jedním ze základů humoru). A ten hlavní záporák je taky jedna velká katastrofa, hlavně to jeho háro. Nelibilo se mi to, ale v originále bych tomu asi jednu hvězdu dal...(30.5.2016)

• Pitryx

Mohlo jít o výbornou komedii. Nebýt zbytečného milostného románku. Nebo ani ne tak jeho jako těch blbých keců kolem. Zase to naprosto zastavilo děj. Navíc holka, do které se hrdina zamiluje, nestála za pohled. No a on taky nebyl pro mne nijak zvlášť sympatický. Jako další mi vadil stupid konec. Suma sumárum, dám něco málo za pár úsměvů, které mi film vyvolal na tváři. 201208118329bt(14.8.2013)

• - Jedno s dětí se zmíní o "Mortal Kombat". Bridgette Wilson-Sampras ztvárnila jednu z rolí v adaptaci zmíněné hry. (rafix)

• - Roli otce odmítl Charles Bronson. (rafix)