Epizody(38)

Dr. Tommy Oliver se vrací, když jeho studenti objeví Dino kameny, které je promění v Dino Strážce vesmíru, kteří mu pomohou zastavit zlého Mesogoga. (Netflix)

Carol Pifková odpad!

Ja som tak strašne Power Rangers neznášala... keď to išlo na Fox Kids tak som zúrila... tie ich primitívne sekané pohyby a rôzne trápne pózy... primáty by to lepšie zahrali. ()

borec999

Moje prvé stretnutie s Power Rangermi- mojím zrejme najväčším guilty pleasure seriálom z detstva. Nikto mi už dnes neuverí keď poviem, že DinoThunder chodieval o 6 večer pred Televíznými novinami na TV JOJ(poznámka pre bratov Čechov-2. najsledovanejšia slovenská televízia). Ale bolo to tak. A ja som bol pravidelným divákom a tento seriál som ako malý proste zbožňoval. Mesogog bol pre viaceré deti určite celkom strašidelný, Zeltrax+ďalší záporáci a vlastne aj samotní Rangeri v tých ich kostýmoch boli dostatočne vizuálne zaujímaví pre detského diváka a navyše sa tam prakticky stále niekto s niekým bil a do toho len tak nezmyselne v pozadí postáv vždy niečo horelo a vybuchovalo. Zhmotnená fantázia viacerých chlapcov hrajúcich sa na bojovníkov a objektívne strašne tupý a nezmyselný akčný výplach plný kaskadérov a stuntmanov. 90 totálne subjektívnych a zaujatých percent. ()

Flopik

Čo k tomuto povedať každý máte svoj názor ale keď ste boli deti tak vás to určite pobavilo.Chcel som si zaspomínať na dectvo a tak som si stiahol komplet túto sériu podľa mňa najlepšiu.A musím povedať že som sa pri tom celkom uvolnil. ()

blondboss

Nevidím značný rozdiel oproti ostatným sériám, takže moje hodnotenie tejto rozvláčnej série je naozaj nemenné. Zaujala tu akurát krásna Emma Lahana, inak je to ale stále o tom istom. 20 % ()