poster

Kung Fu Kyborg

 • Hongkong

  Ji qi xia

 • Hongkong

  機器俠

 • Hongkong

  Kei hei hup

 • anglický

  Metallic Attraction: Kungfu Cyborg

 • Slovensko

  Kung Fu Kyborg

Akční / Sci-Fi / Komedie / Romantický

Hongkong / Čína, 2009, 102 min

Režie:

Jeffrey Lau

Scénář:

Jeffrey Lau
(další profese)
Nastala chyba při přehrávání videa.
 • Popluh
  ****

  Dokonalý mix klasicky pološílené asijské romantické sci-fi komedie s hongkongským robotickým Juddem Law v hlavní roli, který se následně zvrtne do naférovku šíleného digitálního akčního inferna. Nechápu tyhle nízký hodnocení, já se bavil neskutečně, ať už u podařených vtípků nebo robotických soubojů, které sice neobstojí v porovnání s Hollywoodskou velkoprodukcí, ale narozdíl od ostatních podobných béček se stejným hodnocením zde na CSFD se alespoň vyrovnají videoherním intrům.(14.7.2010)

 • AGAMENON
  *****

  Narozdíl od některých přízemních a zaostalých existencí si rozhodně nemyslím (nechci jmenovat), že tohle je zrovna příklad nenarativního filmu, mezi ty spíše počítám takové umělecké skvosty jako je Křižník Koťonkin či Dobrodružství. Distribuční společnost Go Crazy je opravdu crazy, jediná měla tu odvahu dovézt nejnovější čínský megafilm Kung Fu Kyborg. Takové umělecké veledílo, vedle něhož jsou díla od Luchina Viscontiho vhodná tak pro chovance mateřské školky. Kde prostě jinde uvidíte zpívajícího kyborga, nejdrsnějšího zubatýho hackera na světě s fénem a vrtačkou, nány s velkejma mesrama a podobný nezapomentulený scény. Ale jak vidím i mezi zdejším osazenstvem nepochopeno, přijde však doba, kdy se o něm bude učit na všech filmových školách na světě a Bordwell and Thompson budou o něm psát sémiotickou analýzu.(7.6.2010)

 • Shit
  **

  Pokus o čínský Transfomers, ale Bay se fakt nemá vůbec důvod bát nějaký konkurence, tohle je bída, ono totiž nejenže první akce se objeví zhruba až po uloudaný hodině plný rádoby humoru a ještě s nic moc trikama,ale ono se toho tam ani o moc víc neuděje, na poli akce to je opravdu hodně chabý a o to víc to zamrzí, když sem byl naverbovanej velkej borec Jacky Wu, jenže ten se tu zmůže jen na jeden průměrnej souboj a tim končí a zbytek se tam pokusí zachránit Jeffrey Lau se svýma kyborgama alá transformers, ale nějak asi omylem zapomene na závěrečnou bitvu, takže tu jsou všehovšudy dvě akce z toho jedna za moc nestojí a druhá nestojí prozměnu za nic. A to se radši ani nezmiňovat, že tu vlastně ani neexistuje záporák a těm hodným člověk ani nemá moc chuť fandit.(14.1.2010)

 • Jamal
  *

  Opravdu jsem čekal mnohem více. Proti předchozím snímku Kung Fu Hustle chybí absolutně humor, na který jsem tak trošku spoléhal. Triky byly opravdu hrozné. Někdy je méně lepší jak více. Scénář, absolutně chyběl důvtip. Stále mě otravoval stále naříkající zástupce divize technologie, či co byl vlastně zač.(3.11.2010)

 • ladynka
  **

  Nevím, jestli jsem ten pravý divák, který by měl seriózně porovnávat tuhle hk variaci na Transformers (prostě nemám ráda akčňáky s plechovkama) skloubenou s romancí a naivním humorem, ale... Akce tu není příliš, spíš se hraje na romantickou linii kolem milostného trojúhelníku, která ovšem není nijak zajímavě podaná. Humor je bezelstný jako na začátku hlavní hrdina a film samotný, jakmile sejde z očí, sejde i z mysli.(28.12.2009)