• Enšpígl

Námět dobrej a je to relativně koukatelný, ale ten scénář a postavy to je teda něco mezi peklem a peklem.(18.8.2016)

Rozpočet $-miliónovTržby Celosvetovo $137,000▐ Madl s kamennou tvarou zasa boduje u kociek, fakt komédia ako hrom, sebaparodicka /20%/(3.11.2016)

• xxmartinxx

Stejně jako u Pojedeme k moři chybí Mádlovi funkční koncept a Šmídmajer rozhodně nezvládá oddělit jednotlivé roviny děje, protože ovládá jen ten styl režírování, kterému se film vysmívá. Na úrovni kusých vtipů snesitelné zcela nad rámec nejlepšího očekávání. Jako cokoliv jiného nepovedené. A poselství o tom, že lepší je netočit filmy, dost bizár. Ten film je lepší, čím míň o něm přemýšlím. Ale to já mám bohužel ve zvyku dělat, když nejsem vyloženě unešen brilantní filmařinou. A to, ehm, tady zrovna ne. 50 %(29.10.2015)

• castor

Netvrdím, že je to troškovina, ale česká kinematografie zoufale potřebuje schopné režiséry a scénáristy. Je to pořád dokola. Buď jsme svědky zoufale upocené tuzemské řachandy, nebo něčeho, co má slušně našlápnuto, ale nakonec to stejně z mnoha důvodů nevyjde. Těch, kteří se pak dokáží odříznout od všech těch promarněných šancí, je minimum. Šmídmajer s Mádlem mísí žánry, neví, kudy kam, nabalují zbytečné linie a doklopýtají do finále, které je stejně bezradné jako předešlé dění. Jako reflexe rychloobrátkové televizní zábavy slabé. Po jejich předchozí spolupráci na Probudím se včera jedno velké zklamání.(7.11.2016)

• Hunt

30%(26.3.2017)

• SLOTH

věřím, že na papíře to může vypadat dobře. Když to ale veme do ruky netalentovaný režisér, a hlavní partneři jsou jako úvod filmu, tak to nemůže dopadnout dobře. Smutné(10.9.2016)

Neškodné. Ale program na ochranu svědků se nepovedl, a mimo jiné byla na něm vidět bezradnost scénáře. Probudím se včera bylo o třídu lepší, ale můžu být i zaujatý, protože Horváthová není Josefíková. Neokoukaná ale je. Líbilo se mi parodování Ulice a spol. a tak ani nevadil produktu placement, který si tu vlastně zahrál film ve filmu. Ona to vůbec parodie nebyla, protože způsoby podsouvání výrobku se opravdu posouvají a divácká tolerance jakbysmet. Víc erotiky to chtělo. Mádl je v současné době nejvtipnější český herec.(21.8.2016)

• Big Bear

Mádl asi zešílel. Po příjemném Pojedeme k moři natočil něco co bych nazval smrtící koktejl žánrů. Po relativně zajímavém začátku, kdy jsem si myslel, že si scénář utahuje z nekonečných serošů a PP film ze satiri přejde k mafiánské zápletce a pak už se člověk jen diví. Scénbky s mafiány střídají milostné momenty (ne nemyslím teď onene seriál jehož sledovanost měla stoupat) abychom se ocitli kdesi na salaši na Slovensku ve skanzenu lidových staveb. jen co divák rozdýchá první funus už se ocitá s hasičskou tatrovkou na konečné metra v Praze aby celý tento komediální nesmysl na sebe nabaloval další a další přiblblé zápletky. Tohle bylo opravdu špatné a pokud tím Mádl s Hudským zamýšleli sdělit něco závažného divákovi, pak to sorry. S českou komedií je to opravdu špatné. Jirko, tohle byl hodně krok zpět ! Jediné co zaujalo byla hezká modrooká a neokoukaná Horváthová a asi dvě vtipné hlášky padlé ve filmu. To je tedy sakra málo. Jedna noha je tak akorát. *(22.8.2016)

Celkem v pohodě.(16.11.2016)

• ivishka

Achich ouvej...Snad jen jedna hvězdička za snahu Jiřího Mádla nejen hereckou ale i scénáristickou...(30.8.2016)

• SaNcHeZ_cz

V naprosto němém úžasu dávám Odpad.(25.8.2016)

Režisér je malý pán, za vším hledej producenta. Pokud je ten producent v sukních a má podobu Vilmy Cibulkové, tak nás chraň od všeho zlého. Mimochodem, Vilma Cibulková byla výborná. Postavu Ladislava Mrkvičky jsem litovala. Byl to přesný opak paní producentky. Paní producentku ještě hezky doplňuje úřadující mafián, takže v jejich podání jde o třeskavou kombinaci. Dobrá ukázka toho, jak to vlastně chodí s nekonečnými seriály, které vaří z vody a nutně potřebují nějakou vzpruhu. Čekala jsem slátaninu a nakonec byla mile překvapená.(22.9.2016)

"Jestli cítíte, že do těchto ateliérů nesvítí slunce, měl byste podat štěstí ruku, ono už si vás dotáhne, kam potřebuje."(29.10.2015)

• kobejn

ó ano, bylo to hrozné, bože, tak trapné, ach, to snad ne, jak může někdo takovýdle hlouposti někdo točit, a co hůře ještě na ně chodit do kina, opravdu nechápu, ano, podívat se na to v televizi, to ještě pochopím, protože pro nic jiného než pro televizi toto není, bohužel, tady se furt točí takovýdle plytkosti v domnění, že sme asi všichni pitomci nebo já nevim proč. Nejtrapnější byla zřejmě postava gangstera Křečka, který ovlivňuje natáčení toho seriálu, ovšem mimořádně trapné bylo i to rádobyvtipné homosexuální dovádění těch dvou chlápků, z nichž jednoho představoval nebřenský, ach bože, to je trapost, to je jak návrat do filmovýho pravěku.(6.11.2016)

• maverick10

Miloučký ale nevtipný film a to je na komedii velmi špatná známka.Českým filmovým tvůrcům a opakuji to do zblbnutí, chybí fantazie jako chybí Libušce a Mirce Šafránu. Nebýt Tondovo námětu, nebyla by ani ta jedna hvězdička, protože se mi líbila parodie nejen nekonečných seriálů, ale samotného diváctva, které nemá po těžké práci za přepážkou na úřadě, jiný způsob oddechu, než do sebe z husta pumpovat tyto otupující elixíry antiinteligenčních ejakulantů.(30.10.2015)

• ledzepfan

Mádl je vpoho, nápad rejpnout si do přiblblé mašinérie nekonečných seriálů asi taky.. a chvilku to asi i relativně funguje, ale čím více se to dějově zaplétá, tím je to scénáristicky blbější a blbější až to ve výsledku vyšumí úplně do ztracena... Není to od základu zavrženihodná kokotina typu Babovřesek atd, ale stejně jsem byl rád, že to skončilo..(6.11.2016)

• Wladi.mir

S přibývajícím Fernetem se na to stále dalo víc a víc koukat, ale i tak to je stěží na jednu hvězdu.(7.11.2016)

• Pierre

No já vlastně ani nevím jak to hodnotit. Ale vzhledem k tomu, že je to úplně promarněný potenciál a tvůrci ty chyby neviděli, víc jak 2 nedám. Mádl je narozdíl od Hrudského velmi schopný scénárista. Hrudský napsal pouze jednu dobrou štědrovečerní pohádku a jinak se jeho filmografie utápí v komerčních nepovedených slintech. Nechápu, proč si to Mádl nenatočil a nenapsal sám. Nicméně, první polovina je docela obstojná. Šmídmajerova režie je sice mdlá, ale líbil se mi ten parodický nadhled. Občas to bylo vážně docela vtipné a výstižné. A Cibulková byla jako razná zcvoklá producentka, tak hustá, že bych to do ni nikdy neřekl. Vytváří si vlastně tak trochu svůj vlastní film a zastiňuje i samotného Mádla. Navíc scénář do filmu mazaně podsouvá, diváky nenáviděný Product placement, který zde vlastně slouží k možná nejvtipnější věci ve filmu. To ale ještě neznamená, že zde nikdo nebude poslouchat Rááádio Impuls, ale já to beru s rezervou. Někdo ten film zaplatit musí a tady to náhodou tvůrcům umožnilo pár vtipů. Takže první půlka v pohodě a skoro na slušné 4 hvězdy. Jenomže naší čestí tvůrci nemůžou být jednodušší, musí ty komedie vždycky nějak zkomplikovat a přetáhnout za vlasy. Zde už to ale bylo velmi násilné. Snímek najednou změní žánr a přesune se do nějaké vesničky na horách kde se Mádl opijí, pořadá pohřby a baví ostatní vesničané. Mezitím Cibulková spí s mafiánem a Ruml režíruje. No, slušný guláš. Zápletka ze svědky a mafiánem byla úplně nešťasná. Relativně dobrý film, naprosto pohřbila. Působí rušivě, unáhleně a je do příběhu vsunuta velmi násilně. Při pohřbu pohřební baby, jsem se trapností málem propadl. Postava mafiána Křečka je tak naivně napsaná, že to snad tvůrci nemohli ani myslet vážně. Ach jo. Takže se z toho zrodil nakonec podprůměrný blaf. Já ty 3 hvězdy prostě nedám a basta fidli. Česká komedie se utápí ve vážné krizi. Potřebuje nové rozumné tvůrce. 50 %(8.5.2017)

Ne, víte co? Existuje spousta mnohem blbějších komedií, které mají lepší hodnocení už jen protože nejsou z ČR. Není to žádný zázrak, ale občas jsem se zasmál, děj není úplně blbý a hlavně není předpověditelný, máme tam pěkné holky a prostě se mi to trefilo do nálady. Jen ty buzny si mohli odpustit :D.(8.11.2015)

• Morholt

První polovina byla fajn. Ani bych neřekl, že se jednalo o parodii, protože si dovedu představit, že podobným způsobem výroba nekonečných seriálů funguje. Ne že by se jednalo o kdovíco, ale byl tu nějaký ten vtip, Mádl s Cibulkovou ušli a neokoukaná Monika Horváthová byla kouzelná. Druhá část mi osvětlila, proč má film tak nízké hodnocení. Přesun do programu ochrany svědků byl totálně nezvládnutý a následné trdlování kdesi v Uhrách působilo vyloženě otravné. Prakticky se tu nedá najít pozitivum a to jsem se hodně snažil. Škoda, protože našlápnuto to mělo slušně. 35%(25.8.2016)

<< předchozí 1 2 3 4 5