Město

The Town

Mesto hriechu

Mesto

Krimi / Drama / Thriller

USA, 2010, 125 min (SE: 150 min)

Komentáře uživatelů k filmu (1 062)

[imdb: 8.0/10] | me: Dynamický film, ktorý má čo ponúknuť ako po hereckej tak aj po akčnej stránke. Jeremy Renner je výborný, Ben Affleck ako režisér tiež podal slušný výkon. Je to inteligentná akčná oddychovka, ktorá má správne tempo, takže vôbec nenudí. Tento (dobre natočený) film v sebe kĺbi v správnej miere jednotlivé prvky tak, že celkový dojem (aj keď pri dlhšej stopáži) je veľmi príjemný. "I need your help. I can't tell you what it is, you can never ask me about it later, and we're gonna hurt some people."(29.11.2010)

na tento film jsem se moc netěšila, neboť jsem očekávala další bezhlavé střílečky, což vůbec nemusím, ale když jsem film zhlédla, naprosto mě chytil za srdce. V první řadě jsem byla naprosto nadšená z hlavní postavy, kterou zahrál Ben Affleck, kvůli kterému jsem si film vybrala. Dále už pak přicházela další a další pozitiva. Já osobně mám velice ráda filmy kriminálního charakteru a film Město naprosto splnil mé touhy, po bezvadném filmu. Líbilo se mi, že hlavní postava, která byla grázl, jím vlastně úplně tak nebyla. Další pro mě naprosto skvělá věc byla, že film měl dvě strany a to policii, která vedla vyšetřování a lupiče, kteří loupili, tím se děj odehrával z různých pohledů. Většinou si již znovu nepustím film, který jsem někdy viděla, ale film Město si můžu pouštět stále dokola a nikdy mě neomrzí. Naprosto šokující pro mě byl závěr filmu a především to, jak dopadla banda lupičů. A úplný konec mohl být jiný, očekávala jsem něco lepšího a stále jsem čekala na něco, co vlastně nepřišlo. Vždycky když si ho pustím znovu, doufám, že dopadne jinak.(27.5.2018)

1 14 28 41 51 52 53 54 následující >>