Nastala chyba při přehrávání videa.
 • Radiq
  **

  Mluvící zvířátkááá, jéééé. No tomu se dalo smát, že. Často bylo poznat, že ty kecy těch zvířat vymejšleli až poté, co natočili ty pohyby. Ale to je jedno, hlavně že byly roztomily. Kevin James není zrovna z hvězd, který bych měl oblíbený, protože to ani není hvězda. Hvězdy, který tam hrajou (Sandler, Stallone, Nolte, Cher, Favreau), jsou tam jenom jako hlasy. Je to jenom taková nenáročná komédia, na které je moc poznat, že je americká, rodinná a všichni víme, jak dopadne...(9.12.2011)

 • lennyd
  **

  Ošetřovatel v místní Zoo, Griffin Keyes (Kevin James), to se ženami moc neumí. Naposledy, když požádal svoji přítelkyni o ruku, vše dopadlo totálním fiaskem. Nyní po pěti letech mu jeho bývalá přítelkyně hodlá dát novou šanci. Když zvířata v Zoo vidí, jak se Griffin trápí tím, aby něco nepokazil - rozhodnou se mu pomoci... Tak nevím, celou dobu jsem měl pocit, jako bych sledoval něco, co už jsem viděl. A ono opravdu - Frank Coraci si vypůjčil příběhy z několika podobných filmů (Dr. Dollitle, 50x a stále poprvé, ..), nějak je splácal dohromady a čekal, že se diváci umlátí smíchy. Celkově jsem se za celý film zasmál sotva jednou (a to ještě při pidiroličce Thomase Gottschalka) a jinak jen nevěřícně koukal, co někteří považují za zábavné. Kdyby alespoň zvířectvo mělo nějaké vtipné průpovídky, ale vsadit karty na čůrání s vlky či rodinnou hádku ve lví rodině - nevím nevím. I to velké překvapení bylo jasné zhruba od půlky, a jen jsem čekal kdy si to uvědomí taky hlavní hrdina...(27.9.2012)

 • Guzo
  ***

  Jako film pro děti to určitě funguje, ale i dospělí se mohou pobavit a užít si to. Jaký asi mohl být film, kde mluví zvířata? Kdo čekal nějaké oskarové drama a ne rodinnou komedii, tak byl pak samozřejmě zklamaný, ale nás ostatní, co jednou za čas koukají i na podobné snímky, to nijak neurazí.. Navíc jsem se při některých scénách (třeba v TGI) opravdu zasmál.(30.3.2012)

 • Riddick77
  ***

  Mám rád zvířátka, mám rád Kevina Jamese, mám rád zvířecí humor už od dob Dr.Dolittlea 1,2 a mám rád romantické-komedie. A ačkoliv je zde občas humor opravdu jednoduchý a příběh lineárně směřuje k předvídatelnému konci, tak jsem se bavil od začátku do konce. Nutno poznamenat, že některé fórky mě dostaly :-) Možná dětinské, ale i tak zábavné a vtipné. 6/10!(26.10.2011)

 • Gilmour93
  **

  Tlupa mluvících zvířat radí dobrosrdečnému ošetřovateli jak získat srdce anorektické čuby, i když všichni návštěvníci ZOO už od vstupní brány ví, že si svou mrkvičku nechává pro černou gazelu.. Tímto bych chtěl poděkovat panu Sandlerovi, který se od poslední role docela zmenšil a zchlupatěl, že mi domluvil návštěvu doktora Dolittlea s uspávací injekci.. P.S.: Ta malpa kapucínská hraje v poslední době ve více filmech, než Cage a co si budeme nalhávat, lépe než on..(2.6.2015)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace