Dál než se zdálo

Bláznivo zamilovaní

Láska na diaľku

Komedie / Romantický

USA, 2010, 98 min

Když já nevím já nemám ráda filmy kde hraje Drew, příjde mi že neumí hrát, nebo že všecko zahraje stejně. Neříkám že je to špatný film to ne, ale v podstatě ve Vás nic nezanechá.Když jsem si druhý den chtěla vybavit co mě tam tak zaujmulo, tak abych pravdu řekla tak nic.A ještě mi tam neseděla Christina , kterou mám rpostě zaškatulkovanou jako praštěnou letušku a ještě praštěnější Kelly. Ale jako oddychovka dobrý.(1.3.2011)

Originálních romanťáku je poskvornu, proto tohle trochu osvěžilo vody...jenže ty grády, co to nabralo na začátku, začaly upadat asi po 45 minutách a pak už se to prostě nějak moc nezvádlo. Konec je bohužel prvoplánový a nikoho nepřekvapí, asi jsem čekala něco jiného...ale jinak jsem byla svým způsobem vážně překvapena, dokonce jsem si poprvé všimla, jak hroznou angličtinou mluví Drew (šlape si trochu na jazyk?). Jako filmový páreček byli příjemní a nenucení, bomba roku to asi není, ale pokud ji nebudete čekat, můžete být jen mile převapeni.(1.12.2010)

Neskutocne zabavna romanticka komedia, ktora oplyva originalou zapletkou, neskutocne sympatickymi postavami (Justin a Drew tvoria dokonaly par, vedlajsie komicke postavy su konecne zase raz komicke a nie otravne) a inteligentnymi dialogmi z mnozstvom popkulturnych odkazov. Fakt to vyzera ake keby niekto nasiel zapotroseny scenar kevina Smitha. Vysledok je ale lepsi ako keby ho sfilmoval on sam (napriklad jeho pokus o cistokrvnu mainstremovu romantiku Jersey Girl). Nechybalo vela a dal by som aj piatu hviezdu, ale v zavere tvorcovia trochu zbabelo cuvli späť a vysledok je tym padom len kvalitnym naplnenim zanrovej skatulky. Keby mali trochu viac odvahy zakoncit to netradicne, tak to mohl byt vo svojom zanry vynimocny film.(14.12.2010)

Tahle romantická komedie má v sobě obrovský kouzlo. Hlavně v tom, že Justin s Drew se během filmu do sebe vážně zamilovali a tak jsem jim to hraní ani nemusel věřit. Tady to prostě bylo jasný už od první minuty, kdy na sebe upozornili jasnými záblesky v očích. A ve výsledku jsem se fakt moc příjemně bavil. Bylo vidět, že film se nechce zalíbit široký veřejnosti a dokáže být občas docela i dost vostrej, sprostej a bůhví co. Ale to je to krásný, to je ten život. Na druhou stranu mě mrzelo, že Justin měl ve filmu kámoše jak se patří - Jason Sudeikis a Charlie Day a pak je tvůrci neuvěřitelně snadno odkopnou a hodí je co na druhou metu, oni s nimi jednoduše zametou. A přitom by bez nich ten film byl kvalitou poloviční. Každopádně super, je vidět, že láska je láska a rodí se, zaniká a vyvíjí se v jakýchkoliv podobách a zajetá klišé nejsou vždycky pravidlem. To se mně na tom všem líbilo asi nejvíc.(26.11.2012)

• lopata555

Na dneska som potreboval niečo dobré, nenáročné a vtipné. Umyl som si k tomu višne a pustil film a začal ládovať. Po krátkom čase som prišiel na dve veci že misku s višňami mám prázdnu a ta druhá že som začal zívať a krútiť hlavou že čo to pozerám. Tak som si naplnil misku ešte raz višňami a dal filmu šancu že sa rozbehne, že sa začnem smiať. Okrem dávky klišovitej romantiky, nezáväzného sexu a troška hlúpych dialógov som zistil že višne som zjedol, film dopozeral bez toho aby som aspoň troška pocítil dajaký druh emócie ... slabé slabé slabé(17.6.2013)

• - Kapela, která Garetta (Justin Long) zaujme během koncertu a která se během filmu ještě několikrát objeví, se jmenuje The Boxer Rebellion. Tato kapela skutečně existuje a je z Velké Británie. (Posheidon)

• - Garrett (Justin Long) měl ve svém pokoji plakát k filmu Top Gun (1986). (Stanley619)

• - Během a i po skončení natáčení byli Justin Long a Drew Barrymore partnery. (R´Hell)