Nakoniec to nebolo také zlé, ako to vyzeralo. Celkom fajn vykreslený vzťah na diaľku, pár skutočne vtipných scén a celkom dobré tempo filmu, ktoré nenudí. No vôbec nerozumiem postave Drew Barrymore: ako preboha môže hrať 40 ročná žena čerstvú absolventku vysokej školy? Viac film pre ženy ako pre mužov...(3.1.2011)

Nechápu zdejší nízké hodnocení a vysvětluji si to leda tím, že romantické komedie nesleduji dost často, takže jsem minul obrovské množství lepších než je tato. Ale když mám hodnotit teď a tady, tak musím vysoko, protože takhle nějak si představuji povedenou romantickou komedii. Nebylo to přesládlé, humoru spousta a vážně jsem se bavil. Drew ani Justina zrovna nemusím, ovšem jen to samotné mě nemůže donutit srážet hodnocení někam do průměru. Tento snímek je totiž nadprůměrný. 80 % Oblíbená část- kamarádská diskuze na přechodu pro chodce(13.3.2011)

Obvykle by som začal "romantickou sračkou" samozrejme nebude tomu inak ani tentokrát. Len dodám, že Drew Barrymore fakt nemusím, neviem prečo, ale tak nejak mám alergiu na toto nežné "žieňa". Ale aj napriek tomu, že som bol už v úvode takpovediac "zaujatý" (nebol:) V rámci žánru 6/10. Bavil som sa, zasmial som sa a ako oddychovka veľmi fajn. CH. Applegate bola super...(28.11.2010)

• D.Moore

Obyčejná romantická podívaná se sympatickou ústřední dvojicí, zábavnou Christinou Applegate a pěknými úvodními titulky, což jsou klady, a se zbytečně vulgárním a jakoby pro efekt peprným humorem, který mi nepřišel vtipný, otřesným člověkem jménem Charlie Day ve vedlejší roli (vážně o takovém volovi může někdo seriózně tvrdit, že je komik?) a se stokrát viděným, nejklišovitějším možným scénářem, což jsou zase zápory. Dvě a půl z pěti, čili čistý průměr.(12.12.2011)

Ten den jsem byl hodně romanticky naladěn, navrhnul jsem Květuli cestování po Dánsku na cikánský způsob, plivnul jsem na holuba co mě sral na parapet, napsal žádost do ČT ať Petra Čapka přesunou z komentování fotbalu do ústavu pro blekoty a také kouknul na tenhle film. Nutno říct, že film mě příjemně překvapil Justim a Drew si skvěle sedli a i díky tomu film působil svěžím a zábavným dojmem.(23.1.2012)

• - Garrett (Justin Long) měl ve svém pokoji plakát k filmu Top Gun (1986). (Stanley619)

• - Kapela, která Garetta (Justin Long) zaujme během koncertu a která se během filmu ještě několikrát objeví, se jmenuje The Boxer Rebellion. Tato kapela skutečně existuje a je z Velké Británie. (Posheidon)

• - Garret je s Boxem a Danem na abiturientském večírku Polk High School. Tak se jmenovala škola, kterou navštěvovala celá rodina Bundových v seriálu Ženatý se závazky, tedy i Christina Aplegate. (Kárl)