• Necrotongue

Ani ryba ani rak,v popisu filmu je napsáno komedie/drama/romantický,ale platí jen to poslední.Od komedie čekám,že mě rozesměje,od dramatu čekám,že mě donutí k zamyšlení,ale ani k jednomu nedošlo.Film se líně vleče(proč 110 minut?!!),od první scény je jasné,že se dva hlavní protagonisté dají dohromady,Katherine Heigl hraje zase stejnou zoufalku jako pokaždé(začíná mi vrtat hlavou,jestli to jenom hraje?) a zbytek filmu je pouze vata,která se marně snaží vyvolat napětí tím,že těm dvěma staví do cesty různá předvídatelná protivenství.Udělil bych 1*,ale deset minut ve filmu hrála Christine Hendricks,kterýmžto geniálním tahem to casting vytáhl na druhou hvězdu.(10.8.2016)

Tento film je presne filmom pre sobotňajšie večery. Človek vtedy nad ničím neuvažuje a v podstate ho romantická komédia nesklame. Výnimkou nie je ani táto snímka. Musím uznať, že je skvelé, že film sa nedrží ako kliešť holywoodskej štruktúry a to je v dnešnej dobe skôr raritou. Film sa drží pevne svojho žánru a to je plus. Pokiaľ ho pozeráte s úplne prázdnou hlavou tak sa aj skvele zasmejete. Začiatok filmu bol trošku slabší, no vynahradila to druhá časť - teda stred filmu to celé vynahradil. Koniec vás potom znova vrátil do normálu ... ale ono to vôbec nevadí. Čo sa týka hereckých výkonov už to bolo tradične také - hoci to nie je nič bombové ani to nie je najhoršie. Uvažoval som o štyroch hviezdičkách, ale zostanem pri hodnotení, ktoré dostáva väčšina romantických komédií :), ***.(10.3.2013)

Je fakt, že celý film v podstatě táhne Katherine a Josh D. Byly tu hlášky při kterých jsem čůrala smíchy a romantické momenty, kdy jsem byla naprosto unešená a nejraději bych se v tu chvíli převtělila. Je trošku škoda, že výkony ostatních nebyly nijak zvláštní... až na sociální pracovnici, která si mě získala jedinou větou "Možná.., jestli tam chcete být rychle, tak byste měla jet rychleji než ta ostatní auta." Když to shrnu, bylo to skvěle koukatelné a 5 hvězdiček dávám oprávněně.(10.4.2011)

• Jara.Cimrman.jr

Násilné soužití dvou nespojitelných lidí, na pozadí tradičních hororových starostí o čerstvě pobíhajícího mimiňáka, obsahovalo příliš životních pravd na to, abych dokázal vypnout svůj život a nezávazně se pobavit. Navíc je mi Katherine Heigl natolik nesympatická, že se jí, v průběhu její dosavadní tvorby, podařilo pouze jednou neznechutit mi film svým falešným úsměvem.(6.6.2012)

Kdyby se vás někdo zeptal, co byste nikdy nechtěli po svých přátelích nebo rodinných příslušnících zdědit, co by to asi tak bylo? Myslím, že naprostá většina lidí by odpověděla dvě věci, a to sice dluhy a dítě. A přitom jsou lidé, kterým právě zděděné dítě může změnit celý jejich život, a to dokonce i k lepšímu. Měli jsme možnost vidět to např. ve filmu Baby Boom z roku 1987, a nyní jsme toho svědky v této romantické komedii, kdy se opatrovníky malého batolete jménem Sophie stávají muž a žena, kteří snad nemohou být více rozdílnější, ale kvůli svým zesnulým přátelům a kvůli malé holčičce musí jít všechny rozdílnosti stranou. Tenhle film není ničím jiným než příjemnou komedií, která nabízí poněkud originálnější nápad než většina romantických komedií, ale přesto asi nikterak nevybočí z řady těch průměrných romantických filmů, kterých se na nás každý rok valí velká hromada. Ovšem díky poněkud odlišnému a originálnějšímu ději je tenhle film z kategorie těch snadno zapamatovatelnějších, což mu zajišťuje v mém případě jeden malý půlhvězdičkový plusový bod, ale stejně to nestačí na víc než na tři a půl hvězdičky. Jinak snad ani nemám co více dodat, po herecké stránce je to průměrný film, po dějové stránce taktéž, klasickým klišé se film nevyhýbá, zkrátka je to typicky průměrný film, který ode mne dostává tři hvězdičky.(7.2.2012)

• - Na konci filmu, při oslavě druhých narozenin Sofie, mají Holly (Katherine Heigl) a Eric (Josh Duhamel) dort na oslavu jejich prvního výročí. Ovšem na oslavě Sofiiných prvních narozenin spolu ještě nebyli. Vztah spolu utvořili až později, během starání se o jejich kmotřenku Sofii. (tb_23)

• - Eric Messer (Josh Duhamel) ve filmu jezdil na anglickém motocyklu Triumph Scrambler. (Saur.us)

• - Představitel Erica (Josh Duhamel) v jednom záběru běží v tričku s logem dnes už zaniklého klubu hokejového klubu Atlanta Thrashers. Licence NHL byla necelých 6 měsíců od uvedení snímku prodána do Winnipegu, kde klub hraje pod názvem Winnipeg Jets. (Shakaar)