• Česko

Velikonoční superzajda

Animovaný / Komedie / Rodinný / Fantasy

USA, 2011, 91 min

• Tom Hardy

Tak nesympatického kresleného hrdinu jsem ve filmu snad ještě neviděl. V mnoha ohledech otravný poloanimák, který obsahuje minimum fórků pro malé i velké. Většinu času je to utahaná nuda s pár vychytávkami (globus ve tvaru vajíčka, těžební vrt má kloub ve tvaru králičí hlavy), dvěma geniálními vtipy (E.B. předstírá panenku a David Hasselhoff utrousí dost možná nejlepší hlášku své kariéry) a tunou vaty, díky které se zdá podívaná minimálně dvakrát delší, než je. Výchozí, ne úplně marný nápad o králíkovi, kterému se nechce převzít rodinný podnik, se nepovedlo pořádně rozpracovat. Děti to nezabaví, protože se málokdy něco opravdu děje, dospělý bude vyloženě frustrovaný z toho, jak nelogicky je film poskládán (na jednu stranu nemá E.B.ho nikdo vidět, na tu druhou ho Fred klidně vezme na jídlo do restaurace). V podstatě průser, který se zaplatí jenom proto, že králík vypadá na plakátech docela roztomile.(30.3.2011)

Sobota dopoledne. Pohádka na obzoru. Ze začátku kreslená, později hraná a nakonec kombinovaná. Herci v pohodě, příběh klasicky pohádkovej. Animace bez problémů. Tři hvězdy naprosto adekvátní. Jasná hodina a půl.(29.1.2014)

Rozpočet $63miliónovTržby USA $108,085,305Tržby Celosvetovo $183,953,723Tržby za predaj Blu-ray v USA $14,301,976Tržby za predaj DVD v USA $46,176,815║ Pásový vývar ako sa patrí, suchý nezáživný humor, fakt otras, herecké výkony ako z telenoveli všetci absolútne v úlohách prehrávajú,... aspoň počítačová animácia ako tak obstojí, a jediné čo skutočné pobavilo boli dvaja minionsi(Ja Zloduch) ktorý sa tam ukážu na pár sekúnd pri úvodných spotoch filmových štúdií robiacich na tomto zbytočnom paškvíli, pri ktorom sa mi podarilo aspoň na 10minút zadriemat(aspoň niečo keď nič viac). /videl v kine: 35%/(3.4.2011)

• Dever

// Distribútor: Universal // Počet premietajúcich kín v USA: 3,616 // Otvárací Víkend v USA: $37,543,710 //(3.4.2015)

• Viktooorka

Zájíček krásnej, ale otravnej a ten lidský ještě víc!(20.9.2011)

Vkusné a neškodné, což je základní výhoda oproti některým souputníkům (v čele s Chipmunky)... Fakt, že hlavní hrdina je po většinu stopáže poněkud nesnesitelný už přehlížím a považuji to za součást "žánru"...(4.8.2011)

• Hal_Moore

Ničím neurážející, ale trochu infantilnější zábava. Děcka asi budou v sedmém nebi, ale mě Hop příliš neoslovil. Objevilo se pár scén, u kterých jsem se hlasitě zasmál, ale vzhledem ke stopáži (nekonečné) hodiny a půl, je to příliš málo. Hop mi nestojí ani za delší komentář, nemám k němu co dodat.(22.11.2011)

|| Scenár: Ken Daurio, Brian Lynch, Cinco Paul / Story by John Cohen, Angus Cleveland, Janet Healy | Hudba: Christopher Lennertz | Produkcia: Chris Meledandri | Distribúcia: Universal Pictures, Relativity Media | Štúdio: Illumination Entertainment | Rozpočet: 63 miliónov $ | Tržby: 183,807,417 $ || Chad Smithovský zajac plus Hoff sa rovná slušná zábava. Nečakal som, že ma to tak pobaví. Posledná tretina slabšia kôli kuraťu, ktoré chcelo ovládnuť svet. Hups, sorry, spoiler jak delo! 70% | Blu-Ray, HU DTS |(28.8.2011)

• hellstruck

Tohle "HOP"tak trochu neví čím být.. komedií,pohádkou,rodinným pořadem.. Mám z toho trochu rozpačité pocity,každopádně jsem se přenesla přes logické mezery v příběhu a nesympatického Zajdu a celkem jsem se pobavila.Je tu samozřejmě několik scén,které jsou opravdu trapné (Jáá chci bonbóón),ale najde se i pár vtipných momentů..a co musím zmínit je i soundtrack,který se mi celkem trefil do noty (až na I want candy).No jo,žádný trhák to není,ale potěšila ne moc častá tématika Velikonoc a také milá Kaley Cuoco :)Pro mě určitě stále lepší,než Sajrajt (ač srovnávám jablka a hrušky).(6.9.2011)

Bohužel se mi tenhle animák moc nelíbil. Není ničím originální a možná tomu i docela uškodilo propletení s reálným světem. Tuctový scénář, kde vlastně nemůžete čekat žádné zvraty.(28.3.2016)

Na jednu stranu je to děsně infantilní, ale já si nemůžu pomoct, ten králíček byl tak roztomilej, a to trsající kuře taky. Čekala jsem něco horšího, takže jsem vlastně byla i docela příjemně překvapená. Když tak o tom přemýšlím, tak je to snad první animák s Velikonoční tématikou co jsem viděla. Samozřejmě je ten film jedno velké klišé, ale děti se u toho pobaví a i já, když mám infantilní náladu tak to snesu. 3* Snad jediné co mi na tom filmu vyloženě vadilo byl James Marsden v hlavní roli, já většinou nepoznám když někdo neumí pořádně hrát, ale tohle byla taková síla, že i já jsem viděla, že je to snad ten nejhorší herec v historii.(23.4.2011)

Velikonoční zajíček Hop z tohoto filmu je zřejmě jediným svého druhu, který odmítá po svém otci přebrat kouzelné žezlo pro zajíčka roznášejícího velikonoční nadílku ve voze taženém kuřaty, a raději sní o kariéře bubeníka v rockové kapele. Tím si ovšem zadělá na problémy. Z Velikonočního ostrova pláchne magickou zaječí dírou rovnou do Hollywoodu, kde se skamarádí s Fredem. S tak trochu potrhlým mladíkem, toho času bez práce, který se přímo nabízí jako adekvátní náhrada v roznášení velikonoční nadílky za vzpurného zajíčka. A když je za uprchlíkem vyslána speciální zaječí jednotka Růžové barety chytající podobně neposlušné zajíčky, David Hasselhoff hledá ve své soutěži mimořádné talenty a na ostrově velikonoční kuřata chystají převrat pod vedením zlotřilého Carlose s legračním španělským přízvukem, jež by měl definitivně ukončit dlouhodobou zaječí nadvládu, je zaděláno na pořádně praštěné dobrodružství. Animace je odvedena na velmi dobré úrovni a hlavně herci takzvaně "nečumí" do prázdna, když rozmlouvají s animovanými postavičkami. Kombinace hraného filmu s animovaným dopadla skvěle. James Marsden v hlavní roli dokazuje, že se svým komickým talentem dokáže zastínit i animovaná zvířátka. Je obklopen herci známých jmen (Kaley Cuoco, Gary Cole nebo David Hasselhoff), ale nikdo z nich nedostane větší prostor, aby na sebe výrazně upozornil. Filmem zní kapely Good Charlotte, Poison nebo i Taio Cruz. Do Velikonoc je sice ještě daleko, ale kdo se chce příjemně pobavit a pustit dětem něco méně obehraného, až dejme tomu originálního, tak tenhle film je přímo ideální rodinnou zábavou. 90%(12.1.2012)

Aj napriek celkovej trápnosti (z pohľadu dospelého) sa na tom moje baby veľmi dobre bavili, páčila sa im aj animácia zvieratiek... návšteva Zverimexu našťastie zažehnaná.... Lepší priemer. 65/100(5.4.2018)

• pepo

Ako blbina pre 6 ročné deti môže byť ale nevidím dôvod prečo by mal na to kukať niekto starší ako 7+(10.3.2015)

Rodinná oddychovka..no mě to zase tak nezaujalo ale dětem do 6 let by se to mohlo líbit. Libí se mi jak zajíc sere vajíčka a ty tři zajdy jak po něm šli to mě samou roztomilostí rozesmálo.(7.5.2012)

Slušný animo-reálný film (nevím, jak popsat tento filmový styl jinak :-)). Zajda je roztomilý a vtipný. Sympatický James Marsden se evidentně do takového filmu hodí. Hodně jsem se nasmál a to značí, že záměr se povedl. Trochu mne mrzelo posledních asi 15 minut, které už tak dobré nebyly a sešlo se v nich i několik nelogických chyb a klišé. Příkladem může být scéna, kdy Fred osvobodí velikonočního zajíce (Zajdova otce) a oba se chystají na pomoc Zajdovi proti krutému :-) kuřeti. Scéna ale nějak stagnuje a Zajda se s kuřetem vyrovnává sám - kde je v tu chvíli Fred, to je mi záhadou. No ale takovému filmu lze odpustit, nelze ho brát moc perfekcionalisticky.(8.9.2011)

Nad míru spokojeny taky umím kakat bombonky :-) Vtipné roztomile srandovní podle mně to nemělo chybu . Co se tyče příběhu uspokojivé a malého kuřátka výborné. Krasný velikonoční zážitek :-) Marsden zas nebyl až tak špatný ale zachránily to zajíci a s kuřetem.(27.4.2011)

• MáŠa

Problémem tohoto filmu je hlavně námět. Když si někdo usmyslí, že natočí film o tom, že existují velikonoční zajíčci a ovlivňují reálný svět, tak je jistý, že spousta lidí bude film za debilní považovat už kvůli tomuto. Už za tohle tedy mírný mínus. No a když už si existenci takového světa připustíme, tak se můžeme bavit o tom, jak moc tu klapaly různé fórky a podobné, a z tohoto pohledu je to spíš průměr. Zábavných scén tu moc není. Proč by hlavní hrdina neměl mít chuť hlavního zajíčka hned přizabít (kvůli potížím, co mu vytváří), tu taky není ztvárněno věrohodně.(16.11.2013)

• bouncer

Oh boy... prázdný film. Příběhově velmi slabý, humorem spíš jen lehce ovanutý. Obecně jsou kombinace hraného a animovaného problémové a Hop to jen plně dokazuje. Jedna hvězdička za Davida, který slušně hláškuje a druhá za kuřata.(1.8.2011)

Takovej normální filmek pro celou rodinu. Nic převratnýho, ale na relax je to dobrý. Za mě 50% :)(3.3.2012)

• MoiJe

Skoro 40-rocny Marsden hra skoro 30-rocneho typka chovajuceho sa (s prizmurenim oboch oci) skoro na 20. Detom je to ale asi jedno, dospely ako dospely. Cakala som viac vtipov. Aspon 10. :)(4.12.2013)

Mám ráda roztomilé věci a kýčové animované zajíčky, k tomu ještě zlý kuře Karlos :D člověk by nevěřil, že se tohle dá vnímat, i když není na tripu.(31.7.2012)

• MartinezZ

Nešťastné ubohé dětičky, jak MOC (!!!) je mi jich líto! Zřejmě ani nejvěhlasnějším genetickým inženýrům by se nepodařilo tak umně skloubit trapnost, zbytečnost a nevkus, jako se to podařilo autorům Hopa. 0,75* za roztomilost některých animovaných zvířátek, zbytek patří kamsi do hnoje, kde už by správně měla tlít i rozkládající se hnijící těla autorů téhle pitomosti. Budiž jim země těžká.(28.7.2011)

• PauloZ

Jediný film, který jsem v tu osudovou chvíli doma měl, byl právě Hop. A je to teda pekelná kravina. Méďa béďa je určitě lepší a zábavnější než tohle. Pro dospělé je to fakt stupidní, ale děcka se asi budou bavit. Navíc Hopa si opravdu nezamilujete.(7.9.2011)

• ABLABLABLA

Nejlepší věc na celém filmu bylo to tančící kuře, jednoznačně:) Jinak zbytek je takový ten trošku slabší průměr. Beru to jako animák pro děti, ale hlavní hraná postava byla strašně nesympatická a blbá (vážně člověk velikonočním zajíčkem?), králík byl v pohodě a parádní byly ještě růžové barety. Každopádně znova to vidět nepotřebuju, třeba jako Tangled (což považuju za jeden z nejlepší filmů tohoto žánru v poslední době), takže takové 2*.(6.9.2011)

Hodně dětinská zábava, ale od slova dětinská...pro děti.(26.1.2012)

Můj synovec tenhle velikonoční příběh miluje. Já ho s ním bez problému přežiju. i když není zrovna moc originální a ten lidský hrdina je trošku otravný, ale co nadělám. David Hasselhof vypadal trošku umělohmotně.(24.4.2019)

• lopata555

Zajačik bol nakreslený naozaj pekne ale to je málo ak je film hlúpy a bez vtipu ... dospelý chlap čo sa hrá na veľkonočného krália ... omg(5.1.2014)

• Riddick77

Zklamání prakticky ve všech směrech. Příběh prostinký, sice nesoucí jisté morální poselství a možná i ponaučení, ale chybí nějaký nápad či hlubší myšlenka. Navíc je to zoufale nevtipné, přičemž vybočují asi 3 až 4 situace (plyšák, Carlos si hraje na králíka, Hasselhoff servíruje hlášku o Knight Rideru), které jsou sice vtipné, ale to je opravdu málo. Malinko nad vodou to drží krásná animace králička, který je roztomilost sama a docela povedený záporák v podobě "latino" kuřete, který tu a tam něco zahlásí. Jinak ovšem bída a nevyužitý potenciál. Škoda. 4/10!(30.7.2011)

• Taninaca

Nevkusná slátanina, která snad nemůže bavit ani děti. Odporně sladký velikonoční příběh o zajíci, který mi šel věčně na nervy a tvůrci si s jeho postavou dvakrát hlavu nelámali, prostě vsadili na jednoduchý humor, který tu už byl několikrát a ne vždy stačí – co na tom, že to má být film „jen“ pro děti.(11.9.2011)

Byly tam někdy tak vtipné hlášky a utajeně nastrčenéf finty, až mě to rozesmálo. velikonoční zajda,jménem Hop, ten vyvolený, co letos musí provést velikonoční nadílku, radši buší doma do bicích . Kombinace hraného filmu a animáku se povedla a vznikl tenhle úsměvný rodinný film. Fakt je, že jsem netušila, co velikonoční zajda dokáže mít místo trusu a že kuřata jsou také pěkní křiváci, scéna s vymalováváním kraslic, kdy se muselo přidat v tempu, ta byla taky dobrá.(18.4.2017)

• kaylin

Ani nevím, proč jsem na tenhle film šel do kina. Snad kvůli Kaley Cuoco, ale ani v tomhle případě nebyla má očekávání naplněna. Stupidní velikonoční film o tom, jak je těžké být velikonočním králíkem. Film, kdy jsou animované postavy v jinak skutečném prostředí, nikdy nebyly moc úspěšné. Králíka Rogera hned tak něco nepřekoná. Tenhle nevtipný a nezajímavý pokus určitě ne.(16.3.2014)

Detičky v tom určite nebudú hľadať komerčnú vypočítavosť hollywoodskeho štúdia a ani potlačené skutočné ľudské hodnoty. A práve táto najpodstatnejšia divácka skupina tohto filmu, bude s týmto ´´posolstvom´´ najspokojnejšia. My ostatný, si v tomto musíme každý nájsť niečo iné.(2.4.2018)

• salalala

Nebylo to takové zlo, jakého jsem se bál, přesto je to spíš pro děti. Infantilní a takové nic moc. Scénky s králíčky ujdou a sem tam je to vtipné i pro dospělé. Hrané pasáže mi ale přijdou tragické a o ničem. Navíc mě děsně štval Marsden, protože neumí hrát. Fakt někdy přehrával a celkově mi tam nesedl. Někdy bylo taky vidět, že herci koukají do prázdna a vše je až dodatečně přidané. Výborný je ale Hasselhoff, u jeho scén jsem se fakt smál kvalitně. Celé si to užil, škoda, že tam není víckrát. Jinak to teda nějak neurazí, ale ani nenadchne. Nic moc. 40%(29.3.2011)

• milka

Zajíček, kterej kadí bonbóny? Neuvěřitelně se přetvařující James Marsden v nejhorší roli své kariéry? A to tyhle debilní zápletky s tím nejinfantilnějším humorem ještě někoho baví? No pravděpodobně jo, když je Tim Hill, pro mě jeden z největších satanů Hollywoodu, pořád točí.(7.10.2011)

• Jigy

Tak to je pro děti maximálně do šesti let. Děsna nuda.(17.10.2011)

Nechápu ty komentáře o nesympatickém králíkovi :D. Vždyť to bylo roztomilé. Hlas Russella Branda byl super, kuře s jihoamerickým přízvukem, přeměněné na králíka taky. Já dávám 3* a tu jednu navíc za ty RayBany na konci, narážky na americkou kulturu a soundtrack.(7.8.2011)

Čekala jsem jednoduchou komedii o americkém způsobu velikonoc, no, bylo to lehce infantilnější, než jsem čekala, navíc jsem z traileru získala pocit, že Kayley a James tu jsou pár, a když na mě vybaflo, že jsou sourozenci, o poznání mě to přestalo bavit, ale dokoukala jsem to a celkem jsem se i bavila, i když opáčko v dohledné době určitě něbude.(9.3.2012)

• easaque

ultra kýčovina - natočeno pro velikonoční dopoledne na komerčních kanálech. Nedokoukáno, ale věřím, že jsem o nic nepřišel ;-) Dětem prosím nepouštějte, už stačí co vyrostlo z nás!!! ;-) [ PŘÍBĚH: 0 /// NÁLADA: 3 /// ART: 0 /// STYL: 1 /// CASTING: 1 (3*MAX) ](7.11.2012)

• forsythia

Jedna hvězda za první vtip a druhá za druhý vtip. To bylo tak blbé, až to bylo hezké.(28.10.2013)

Poloanimák, který má sice zajímavý nápad, ale nějak mu to nevyšlo. Tentokrát tam nebyla žádná postava, která by učarovala. Cameo D. Hasselhoffa pobavilo. Na Marsdena jsem se těšil, od Interstate 60 mě baví, ale tady hrál takovýho troubu, že se mi prostě nemohl líbit. Ale na odreagování to stačí, je to naprostý průměr a bavil mě víc než podobný Méďa Béďa.(31.7.2011)

Veľkonočná hovadinka hlavne pre to mladé publikum, ktoré sa síce dobre pobaví, no starší pri tom bud zaspia alebo od toho odídu. Zajac je veľmi milý, ako aj veľkonočné sliepky, no to nestačí. Digitálne sú na úrovni a aj to je v takomto filme podstatné. Pár krát som sa pousmial, ale to je tak všetko. 49%(28.12.2011)

• campix

''Já jsem výjimečný. No a co, všichni jsem výjimeční. Ne, já jsem výjimečný. Vidíš ? No a co, tak mluvíš a kakáš bonbóny. '' . Nijak nefandím poloanimovaným filmům a ani Hop na tom nic nezmění. Nemyslím si, že by to byl vhodný kariérní krok pro nikoho. Nikdo z trojice Marsden, Brand, Cuoco se k ničemu takovému snižovat nemusel, ale peníze jsou hold peníze. Malé děti Hop možná potěší, ale já jsem se nijak nebavil. Korunu všemu nasadil Hasselhoff - proč ho tam proboha perou a také opravdu hloupý, ale opravdu mega maxi super hloupý konec. Navíc mi Brand vůbec neseděl do role mladého králíčka. Koukat se na to dá, zas takový průšvih to není, ale tady jde prostě jen o ždímání peněz z lidí. Alternativy: Alvin a Chipmunkové , Karlík a továrna na čokoládu.(3.8.2011)

Zvláštní, že na téma Velikonoc je tak málo filmů... Toto je taková roztomilá pohádka pro děti. Scénka, kdy si zajda hraje na plyšáka je fakt povedená. Dospělákům ovšem doporučuji snímek Hank a Mike, to je zcela jiné kafe! ;-)(1.9.2011)

Velikonoční zajíček, který hraje na bubny, poté co vyhraje casting talentů Davida Hasselhoffa? To si snad děláte srandu, ne? Já to chápu ale co si ti mladší mají myslet? Jediné na co se dá dívat je grafické ztvárnění. Jinak je to napodobenina filmu Alvin a Chipmunkové s odlišným obsahem! 50%(13.9.2011)

• P@3ck

Pekne spracovane,krasna animacia preto 2 hviezdicky. Pribeh bol o nicom, ziadne prekvapenie, miestami som mal chut to vypnut. A celkovo prislo mi to az prehnane detinske.(13.9.2012)

• marie.en

Průměrný až podprůměrný pokus o vtipnou pohádku. V porovnání s peckami jako je Madagaskar, Doba Ledová nebo třeba Shrek je to naprostá ubohost. Spoustu laciných vtipů, které pobaví opravdu jen publikum do 10 let,pokud jim ovšem porozumí (a i potom bůhví jestli). Jediným vtipným prvkem je tu David Hazelhoff, který se opravdu povedl a který byl překvapivě opravdu vtipný. Možná i díky němu dávám filmu dvě hvězdičky.(14.5.2013)

Určitě lepší jak Méďa Béďa a Chipmunci dohromady a za tu "hot" Kaley to stálo:-) a nějaká ta vtipná hláška se taky objevila. Na odreagování jsem s tím neměl větší problém. James Marsden by měl dostat zlatou malinu jak vyšitou!(13.8.2011)

Hodně přeslazená komedie. Ve filmu se objevili snad jen tři scény u kterých jsem se opravdu zasmál na plno. Jinak jde jen pro děti určenou pohádku. 55%(17.12.2011)

Docela uchazejici pohadka, skoda jen ze kraliky nedali trosku do dustojnejsiho prostredi...preci jen Ruzove barety jsou urazka kraliku. Ale jinak 2 hvezdicky za zpracovani a 1 hvezdicka za to ze kralik je moje oblibene zvire. :)(25.8.2011)

• Maki89

E.B. je síce sympaťák, ktorého dabuje Russel Brand a Kaley Cuoco je na zjedenie, ale to je tak všetko... nemôžem si pomôcť, ale rovnako ako pri Yogi Bear - spojenie animácie a hrania mi proste nereže... 3/10(17.7.2011)

• zdenny

Mám strašně rád svátky. A toto byla taková velikonoční poloanimovaná pohádka, polofilm. A proto mě celkem urazilo, že byla strašně laciná a udělaná zřejmě jen proto, aby prostě vzniklo něco velikonočního. Zde se dostáváme k tomu, co je to americké klišé. Je to zřejmě tento film, který se snaží vydělat na jednom z nejkrásnějších svátků roku - a to za každou cenu. Myslím si, že trocha úcty k tomuto svátku by vůbec nebyla na škodu. Zajíček byl sice roztomilý, ale celkový dojem z tohoto nicneříkajícího kýče už tak pěkný nebyl.(14.11.2011)

Ze začátku mi to přišlo přeslazené k nesnesení, ale od té doby, kdy hlavního nekresleného hrdinu vyhodí z domova, to nabralo grády a já se výborně bavil. Marsden to hrál pěkně a je dojemné sledovat, jak si splnil sen všech správných malých kluků - stát se velikonočním zajíčkem.(27.8.2011)

• ecceHOMMO

Zajo je síce sympaťák, ale Hop je filmom bez výraznejšieho vtipu a s nehoráznou absenciou logiky.(29.8.2011)

Viděno v původním znění. Infantilní je to tak akorát, dost vtipné. Některé "znaky" Velikonoc jsou celkem slušně využity a vtipně zpracovány. Dlouho jsem se takhle u animáku nebavil. (James Marsden jako Fred: "Tobě nepřijde divné, že ten zajíc mluví?" David Hasselhoff jako David Hasselhoff: "Ne - můj nejlepší kámoš je mluvící auto.") 80%(8.9.2011)

• 2mig1

uvítal jsem několik vtípků a popkulturních narážek, ale jinak mi velikonoční varianta santaclausovskýho světa k srdci nepřirostla... především pro americkopopcornovou pachuť (růžový barety jsem zkrátka nepobral)... i tak jsem byl odhodlanej pro průměr, do poslední čtvrthodinky, ve který jsem se marně snažil pochopit, co vedlo marsdena (podle mě na roli dost přerostlej) vzít roli týpka, jehož snem je stát se velikonočním zajíčkem... stupidní i na dětskej film...(31.3.2011)

• blackJag

Legenda o Santa Clausovi (evidentního specialisty na PR záležitosti společnosti Coca Cola) dostala faceliftovou kůru a vznikla z toho story o velikonočním zajíčkovi. Ok, mohu tvůrcům odpustit neoriginalitu, co jim ale neodpustím je suchá a úplná absence humoru (jediný vtipný okamžik má na svědomí Hasselhoff a jeho narážka na KNIGHT RIDERa)! Film není udělaný špatně (řemeslně), není ani tak zrůdný jako filmové příběhy “pičmunků“ (režisér Hill spáchal kromě prvních “pičmunků“ ještě neméně hrozného druhého filmového GARFIELDa), přesto ale drážní nerva namísto bránice a to je u podobně loženého filmu špatně. Žádné velké moudro. Ani hlasové obsazení Russella Branda (v jedné scéně se se svou CGI postavičkou dokonce “potká“) možná nebylo tak dobrým nápadem jak se původně zdálo. Brandův hlas zní drze jaksi z podstaty a už tak těžko snesitelnou figurku Zajdy (české titulky takto alespoň zajíce častují) dělá ještě nesnesitelnější. Co pak s takovým filmem? Ještě že tam bylo to záškodnické kuře, jinak bych to odepsal s jednou hvězdou za snahu. 40%(14.9.2011)

• Firebug

No prostě to je strašnej shit s otravnýma postavama a s topornymi herci. Příběh nestojí za řeč a ta rozkošňoučká roztomilost každé animované kreaturky mi lezla na nervy. Když vám to ale pustí ve student agency, tak tomu šanci určitě dejte. Film, u kterého můžete v klidu přečíst nějakej ten článek z časáku a pak u toho ještě 2x usnout, je do autobusu ideální. A dětem se to třeba může i líbit...(4.11.2012)

• slovan1

A další zbytečný film... James Marsden děs, hrůza ho vydržet skoro v každé scéně. Co bych považoval za vtipné na celém filmu, byla scéna, kdy se Hop, coby plyšák, tulil k Kaley Cuoco... Děti určitě zabaví a rodiče si oddechnou, že mají půl hodiny klidu.(7.1.2013)

• mikulíšek

Asi vcelku zábava pro moderní děti, a všechny jež baví slovo "kadit" a vše s tím spojené. Hlavní hrdina je snad ještě otravnější než chipmunkové. Vizuálně to není nic zajímavého, nic nápaditého a hlavně je použito podivné hloubky ostrosti, takže jsem měl pocit, že sleduji 3D projekci, ke které nějak došly brýle, tak obraz jen složili dohromady, aby nebyl rozmazaný. Příběh je naprosto dementní, všichni se chovají jako kreténi a nejak mi asi i uniklo nějaké "ponaučení" které si z toho mají děti odnést. Problém filmu je asi v tom, že je o spoustě věcí a zároveň o ničem. Zajda sice umí bubnovat, ale přitom scény s bubnováním jsou zde samoúčelně jen proto, aby tu byl bubnující zajíc. Zajíc umí mluvit, nad čímž se někdo pozastaví a někdo to bere jako samozřejmost. Velikonoční továrna je zde jen proto, aby tu mohla být vzpurná kuřata a děti dostali chuť na sladké, atd. atd. Docela zábavné jsou popkulturní odkazy, kterých je zde dost a některé vtipné scénky. Velmi zábavné jsou i některé jiné okamžiky, ale nechtěně zábavné. Bohužel film není ani konzistentě směšný. A obzvlášť prostřední část je tak otravná a ubijející, že jsem měl chuť odejít z kina. 2** Proto, že jsem alespoň občas bavil, a občas byl film tak dementní, až to bylo zábavné. P.S.: domnívám se, že dabingem se tradičně stratilo dost humoru a slovních hříček(23.4.2011)

Velmi milé, zajíc je skvělej a navíc tam hraje ta samica Kaley Cuoco.(14.9.2011)

• Hanys_

Nenáročná oddychovka, která mohla být mnohem lepší, kdyby ten králík nebyl většinu času na zabití. Ale u dětí to uspělo, takže asi ok.(26.4.2019)

1* za bubínky, 1* za celkem sympatického králíčka a 1* pro mně příjemného hudebního doprovodu. Nic víc to ale pro mě nebylo. Herecké výkony živých postav mě zklamali, stejně jako ty animované (ninja králíci, starej velikonoční ušák nebo snad kuřokrálík toužící po revoluci). Už asi nejsem dítě..(25.10.2011)

• Ollie235

Nemám rád, když se někdo snaží dát dohromady animák s hraným filmem a tenhle pokus na tom nic nezměnil. Tomuto snímku by navíc pravděpodobně nepomohlo, kdyby se obě části oddělily. Je to nezábavné, zcela bez nápadu a ani animované postavičky nijak nezaujaly. Hvězdu dávám za Marsdena a Kaley Cuoco, díky kterým jsem nestrádal úplně.(25.10.2012)

Některé animáky nabízí zábavu pro celou rodinu a některé spíše tu infantilní zábavu pro děti. Ale nic proti tomu. Hop je poměrně originální - kolik pohádek se točí kolem velikonoc a velikonočního zajíce? Navíc kombinuje hraný a kreslený film, nabízí poměrně pohodový příběh, roztomilého bubnujícího zaječího hrdinu a v rámci možností i pár vtipných scének. Navíc je tu pohodový soundtrack s pár velkými hity té doby a naprosto úžasné parodické cameo Davida Hasselhoffa. Takže proč ne.(24.9.2017)

• Fary

Taková pestrobarevná hovadina pro malý děcka. No proč ne. Škoda, že příběh už je tolikrát ohraný, že se to člověku ani nechce dokoukávat. Tohle je fakt jenom podívaná na barvičky...(21.6.2011)

Já se bavil. Kino "naplnilo" asi 8 lidí, takže masakr jako. Nakonec jsme se prakticky se všemi seznámili! Pohodovka na nudný večer? Zabralo to. Jsem spokojený a radost mi celkem udělal i soundtrack. Navíc, pokaždý, když se řeklo Zajíc nebo Zajda, tak se všichni otočili na mne a smáli se. Mám rád své jméno :D:D:D:D(26.7.2011)

Možná to bylo blbé a místy dějově jednoduší, přesto pokud se snížíte na věk desetiletého dítěte bude vás to bavit. Plus králíčci byli velice roztomilí.(28.7.2011)

Popravdě řečeno, z tohoto animáku jsem měl už od začátku smíšené pocity a trochu jsem se ho obával. Ovšem nakonec jsem se obstojně pobavil a dokonce se to vejde do 70%. Sázka na hraný film kombinovaný s animací opět nezklamala. Příběh je vtipný, děti určitě nebudou zklamané, přece jenom, i mě se to docela líbilo. Animace je velice povedená, Zajda je roztomilý a Carlos je jedním slovem geniální. Příjemným zpestřením je i výborná role Davida Hasselhoffa a jeho narážka na K.I.T.T.A. Finále bylo sice očekávané, ale výsledek filmu to nijak nezkazí. Celkově to podle mě je příjemný rodinný film, který rozhodně nezklame.(6.3.2012)

Nic moc měla to být komedie , ale komediální mě to moc nepříšlo jen se mi trochu líbílo jak hrál. Prvně jsem se na to chtěl kouknou jenom k vůli Russellu Brandovi , ale jak jsem zjistil , tak ten tam byl jen tak 20 sekund. Je to takový ten film jen na odlehčení , když moc nechcete přemýšlet , a stačí vám jednoduchý děj.(3.1.2014)

Podle hodnocení jsem to čekal daleko horší teda. Je jasné že ten film je tak stupidní až to bolí ale jako na odreagování to docela funguje. Navíc jsem se docela několikrát i zasmál což je plus. Já osobně mám tyto filmy, které jsou kombinací animovaného a lidského světa rád. Úplně nejlepší jsou ty kuřata ty nemají fakt chybu.(5.6.2011)

• KOZEL84

Zas takový krucifix to nebyl.Děcka tu mají roztomilého ''Zazu'' a já roztomilou Kaley (tulituli),bez které bych ten film ani nekopl do vajec.Abych to taky jednou vzal za pozitivní konec,tak je to určitě lepší než ruinovat děcka ne(po)řádem Teletubbies...pápálálá.Hm,tak to moc pozitivní nebylo.(13.8.2011)

• DHDV

Kuře a jeho puč! Příjemná odpolední chvilka ale jen na jedno zhlédnutí...(30.10.2011)

Tento film je i docela pěkný díky Zajdovi nebo díky občasnému skvělému soundtracku, ale postrádá něco, co by diváka více zaujalo a co by mu zůstalo v paměti. Obyčejný konec mě navíc celkem zklamal, proto dávám průměrné tři hvězdičky. (55%)(23.2.2012)

• Eterninox

Hopovi (Hopu?) se určitě nedá odepřít několik slušných nápadů, jako například aristokratická britština Velikonočního zajocha seniora (navíc v distinktivním hlasovém podání Hugh Laurieho) a její kontrast s výrazně lidovějším přízvukem Brandovy postavy, nebo násilně roztomilé králičí komando. Poměrně vydařené byly i některé hlášky a camea, a až na pár výjimek i speciální efekty. *** To všechno ale veskrze zaniká v infantilně stupidním příběhu a opravdu špatném herectví lidských postav (například James Marsden by už raději neměl hrát v rodinných filmech). Dílo zkázy pak dokonává těžce děravý scénář, který zřejmě počítá s tím, že divák bude natolik uhranut barevnými mluvícími zvířátky, že nebude mít čas přemýšlet o nějaké logice nebo smysluplnosti. Ostatně co ale čekat od hollywoodského "money-grabu" který více než okatě kapitalizuje na velikonočních svátcích… 40%(25.9.2012)

Parádní oddechovka s praštěným zajícem :-)(28.10.2012)

• bobrux

Prvotřídní slátanina, ze které si milé děti vezmete ponaučení, že snem každého dospělého muže je stát se velikonočním králíčkem. No není to super? A celá tato moudrost je zabalena do hodiny a půl nudy a trapných scén, kdy z mluvícího králíčka je na prášky jen a pouze hlavní hrdina, ostatním zas tak divný nepřijde a berou jej jako samozřejmost. Jednu hvězdičku dávám za Hasselhoffovu hlášku na téma mluvících věcí (jedinou skutečně vtipnou větu za celý film).(2.8.2011)

• Jakubik

Tohle bylo opravdu strašně hloupé a naivní. Nesympatický animovaný hrdina, nohy podrážející si Mardsen a Cuoco a naprosto vylízanej Hasselhof tomu přidal třešničku na dortu. Od začátku dokonce je to neuvěřitelná nuda. Co stojí za zmínku je animace a soundtrack jinak je to brak a chudáci děti. Nikdy jsem moc tyhle hraný animáče nemusel vyjímku tvoří Space Jam kterej se mi líbil...(5.9.2011)

• KosiR_ksr

Nenechte se mást krátkou scénkou Mimoňů v úvodních titulcích, Hop má k filmu Já, padouch daleko. Je určen více dětem, hýří spíš lacinějšími vtipy (a je jich méně), zato je plný amerického klišé. Alespoň film nepřekypuje hloupostí či stupidními gagy typickými pro americké kasovní trháky v tento žánru, dokonce sem tam přichází s originálním nápadem. Podtrženo, sečteno: dobrým film pro děti (předškolního věku), ale není to moderní film pro celou rodinu.(14.11.2012)

• Olík

Pro dospělé příliš infantilní, pro děti příliš vatovité…..ale možná by jsme mohli něco vytřískal ze současné popularity Teorie velkého třesku a nepodstatnou rolí pro Kaley Cuoco nahnat nějaké plusové body. Ne vážně, nejde o úplně spatně vyzdobenou kraslici a třebas zrovna o velikonočním pondělku si po řízku se salátem dovedu trojkombinaci já, gauč a Hop docela jasně představit. Varoval bych spíše Jamese Marsdena, tudy chlapče cesta na hollywoodský Olymp nevede….ostatně to samé platí pro již zmiňovanou Kaley.(19.12.2012)

• Joey(1)

???(6.4.2015)

• Frantisek.Fu

40%(2.4.2018)

Chtěla jsem to pořádně zdůvodnit, ale jelikož mě animáky neberou a tohle je asi první, který jsem viděla od jedničky Shreka, je můj názor patrně silně ovlivněn tímto faktem- protože mě se to docela líbilo. To, že je to poloanimák, zmírňuje mé znechucení infantilností toho, že se na to vůbec dívám a David Haselhoff, který by se klidně nechal natáčet na záchodě a dělal si z toho srandu, jen aby se na něj nezapomnělo, hraje docela důvěryhodně, že mu to věčné zesměšňování fakt vůbec nevadí, a tak mě to vždycky pobaví. (A mimochodem, vedle blonďaté hvězdy TBBT, která přesvědčila, že má asi deset hereckých gest, která bude opakovat asi ve všem, v čem kdy bude hrát, by působilo i to zlý španělský kuře jako žhavý kandidát na Oskara.)(9.4.2011)

Asi takhle: z pohledu dospělého diváka, byť vycepovaného hafem animáků, které shlédnul s dětmi, je to veliká, americká ptákovina, tak strašně typicky blbá, že jinde by to vzniknout nemohlo. Ovšem bráno optikou mých dcer (8 a 6 let) - evidentně se velmi dobře bavili. Takže pro cílovou skupinu to tak pitomé asi nebude, protože děcka v tomhle věku milují ducárny a bicí a hopsání, a to tam je. Trochu málo na film, ale vězte, že holky hopsaly, zpívaly a rozhodně je to bavilo .o)(6.9.2011)

Skvělá oddychovka ve stylu Santy Clause, jen s velikonočním zajíčkem.... I když on ten zajíček zase až tak velikonoční není, ale to bych moc prozrazoval !!!!(30.10.2011)

Celkom dobré a miestami aj veľmi vtipné, ale to kurča nič moc. Bol tu potenciál a je škoda, že ho nevyužili aspoň na polovicu.(9.2.2012)

Líbilo se mi ztvárnění animovaného světa do normálního a ta animace byla hrozně roztomilá, tančící kuřátko či k pomuchlání zajíčci:).. Není to žádná pecka, ale je to příjemná komedie, která má úžasnou jarní atmosféru.(6.4.2012)

• Cheeker

Tak to už se mi dlouho nestalo. Fakt je to dlouho, co jsem film nedokoukal, protože bych u toho umřel nudou. Viděl jsem přesně hodinu a pak jsem si řekl, že to už stačilo. Protivnějšího animáka jako je ten zajíc, jsem taky neviděl.(30.7.2013)

• guri

Jednym slovom - des! Takto zufalu kombinaciu hraneho a animovaneho filmu som snad este nevidel. A takeho nesympatickeho zajaca uz vobec nie. V spojitosti s krcovitym Marsdenom a absolutne nudnym dejom vzniklo cosi, co mi z hlavy (nastastie) vyfuci neskutocne rychlo a zostane len pachut nepodarenej zajaciny. Pri Hop plati zhodou okolnosti to iste ako pri Pirani 3DD - ak jeho najsvetlejsim momentom je Hasselhoff, tak s filmom musi byt nieco velmi zle...(21.3.2014)

• figliar

Nie príliš vtipná polo animovaná rozprávka s dosť otravným rockerským zajacom. Miestami otravná, sem tam nejaký svetlesvetlejší okamžik, no celkovo pôsobí tuctovo a postupom času zapadne prachom a nikto si na ňu ani nespomenie. Jedna hviezdička za Kaley-Couco, druhá za Davida Hasselhoffa.(7.3.2015)

• Torgal

To zas mali v Hollywoode nápad za všetky prachy - zobrať americkú vianočnú mytológiu (Santa, soby, továreň na hračky na Severnom póle) a narvať ju na Veľkú noc (Veľkonočný zajac, kurence, továreň na sladkosti na Veľkonočnom ostrove). Do toho zápletka o mladom zajacovi, čo nechce nadeľovať sladkosti ale bubnovať a tak zdrhne z domu do... Hollywoodu a máme tu totálne šedivý veľkonočný produkt. Úroveň infantilnosti presahuje bezpečnostné limity, úroveň zábavnosti pritom konštantne konverguje k nule (s výnimkou pár svetlejších okamihov keď Zajo predstiera plyšáka). Keby aspoň Zajo nebol tak do seba zahľadené hovädo a jeho ľudský sidekick nesympatický povaľač, hodnotil by som prívetivejšie. 3/10(6.4.2015)

• darthhokro

Jedna hvězda za Hoffovi hlášky, jinak je to chujovina pro 3.letý děcka.(28.3.2016)

• Chundys

Bylo nebylo, blá blá to všichni známe ! Minimum fórků a celkově to prostě stálo za prd. Nevím proč ale v Jamesi Marsdenovi nevidim nikoho jiného než Scotta Summerse a asi to jinak nebude !(2.8.2011)

Nie je to žiadne terno, ale celkom som sa bavil. Rozhodne je zaujímavé vidieť hoffa s odkazom na KITTa. No a druhá vec, pre ktorú ten film stojí vidieť (počuť), je dokonalý Hank Azaria. Ten znova dokázal, že keď mu dajú priestor a dostatočne pokrútený charakter on dotvorí ten zbytok. Carlos s jeho hlasom je luxusný.(6.8.2011)

Holt se člověk musí přenést do svých velmi mladých let. Já jsem to udělal a film se mi líbil. Občas trošku větší ptákovina ale i tak 4*.(4.10.2013)

Dobrý film, ikdyž je to skoro stejný jako Alvin a Chipmunkové akorát se zajícem :)(1.9.2014)

hneď od prvých minút bije do očí podobnosť s the Chipmunks, potom si jeden rozklikne profil režiséra Tima Hilla a vida, podobnosť nie je náhodná... sem tam sa človek zasmeje, sem tam nudí, avšak spracovaním je tento film o chlp lepší než práve uškriekaní čipmankovia...(6.7.2011)

Roztomilej E.B. a rozkošnej James Mardsen... Kaley Cuoco už jen jako třešnička na dortu... Je to samozřejmě hovadina, ale s pár dost vtipnejma momentama... A mě se to prostě líbilo... Navíc jsem byla naprosto překvapena hlasem Russella Branda, tak se asi ještě nechám překvapit i jeho herectvím/zpěvem... :) A taky si budu asi dlouho zpívat I want sme candy! :)(19.8.2011)

Když jsem viděl ukázky k tomuto filmu, tak jsem si říkal,že to bude náká kravina. Jenže opak byl pravdou. Tento film mě mile překvapil. Je velmi těžké propojit svět animáků se světem lidí. A tady se to povedlo. Nejenže vtip neuvadal,ale navíc nás čekal sice očekávaný,ale skvělí happyend. A navíc mě i mile překvapil i David Hasselhoff a co už je co říct. Celkově 65%(6.9.2011)

• sarfian

Čo tí američania ešte nevymyslia? Rozprávka velkonočného zajaca až moc okato pripomína Santa Clausa a jeho severný pól nahrádza velkonočný ostrov. To ako vážne v amerike na velkú noc nosí vajíčka Velkonočný zajac? No nevadí zase som o niečo múdrejší. Beriem to ako fantasy a nie ako rozprávku okopírovaného santa clausa, lebo by som to poslal rovno do odpadu. Ale ako samotný film, ak nemyslíme na príbeh ktorý je celý taký divný, je to slabý skoropriemer zo zlými hereckými výkonmi. Trošku to celé ako tak drží nad vodou ten zajac inak by to bolo omnoho horšie.(1.11.2011)

"Nuda s hezkou animací" Nápad: 2z5; Zpracování: 3z5; Obsazení: 2z5; Efekty: 3z5; Zvuk: 4z5 Hodnocení: 56%(1.1.2012)

Jsem zvyklá na jiné Velikonoce a tyhle přeslazené zářící barvami se mi moc nelíbili. Celkově příběh je až moc dětský a typický - do normálního života připlete animovaná postavička, stejný scénář jako např u Šmoulů nebo Chipmunků. Až na to, že James Marsden v hlavní roli je katastrofa. Jen pár vtipných hlášek, roztomilý králíček a scéna s ním a Kaley z toho dělá průměr.(15.7.2012)

Líbí se mi jak v USA slaví Velikonoce a proto se mi líbí tahle pohádka. Naše Velikonoce sem v tomhle ohledu opravdu nudný. Když sem byla v USA také sem hledala velikonoční vajíčka a bylo to super :-)(11.8.2012)

• dewil21

Pubertální zajíček, zabedněný starý zajíc, americká kýčovitá představa velikonoc a taky jeden dost na pěst týpek. Příběh plný otřepaných klišé a naivity. No jo, pro děti asi dobrý...(27.9.2012)

Po mých oblíbených Chipmuncích další příjemně laděný film, který kombinuje hraný a animovaný žánr do jednoho. Ač se to na první pohled nemusí zdát, příběh tohoto snímku je celkem originální, protože filmů na téma Velikonoc mnoho nevzniklo. Je to samozřejmě ale pohádka, a pohádky jsou především pro děti. Takže nelze čekat žádnou revoluci či bůhví jak důmyslně propracovaný děj – takové pokusy tu už ostatně byly a popravdě u dětí moc nepochodily… Příběh v tomto filmu je tedy sice plný klišé, ale to je to, co dnešní děti chtějí – jednoduchou zábavu plnou barev, humoru a infantilní roztomilosti. A toho tento film nabízí od začátku až do konce v dostatečném množství. To ovšem neznamená, že by se u takového filmu nemohl pobavit ani dospělý. Mně už táhne na třicet a přesto se mi film líbil a celkem jsem se u něj příjemně bavil. Krom hlavní postavy Zajdy mě velice pobavilo roztomilé komando Růžových baretů nebo zlotřilé kuře jménem Karlos. Nemluvě o hromadě různých vtípků a srandiček. Nápadů měli tvůrci rozhodně dost, což je potřeba ocenit. Bohužel ale ani tomuto snímku se nevyhnula vlna nepochopení ze strany dospělých, kteří snad čekali něco víc než jen dětskou zábavu. A to je obrovská škoda, protože nevyvážené hodnocení pak tento film, který je jinak technicky zvládnutý na výbornou a obsahuje vše, co by takový film pro děti obsahovat měl, strhává někam, kde si rozhodně nezaslouží být. Proto taky dávám nakonec plný počet hvězd. Nečekal jsem od toho moc, ale o to víc jsem byl potěšen ;-)(10.10.2012)

Podle mého úsudku je film Hop režiséra Tima Hilla originální ve svém nápadu místo Santy Clause zpracovat téma velikonočních zajíčků, které se sice tomu santovskému systému hodně podobá, ale málokdy se s ním setkáváme. Střetává se zde svět animovaný a reálný. Konečné smíření hlavního hrdiny s otcem je sice trapné, ale myslím, že film až tak nekazí. Hodnotila bych ho průměrně, dle mého soudu by se mohl líbit hlavně dětem, pro které je i určený(8.3.2013)

• MysakSim

Animák pro děti, který i naprostou většinu dětí moc nepotěší. E.B. je dobře namluven Brandem a některé scény jsou docela roztomilé. Jinak naprostá nelogika a špatně poskládáný děj. 30%(28.5.2013)

• Hpatrik

Ale jo, zas tak špatné to nebylo a pro děti to bude asi fajn, ale pro dospělého to nenabízí zhola nic...(5.2.2014)

• habertek

Jedna velká nuda a trapnost. Z velikonoc udělali američani rádoby Vánoce (místo sobů kuřata, místo saní vajíčko, místo Santy zajíček a místo dárků sladkosti). Jak trapné! Něco na způsob Chipmunků, ale ještě nudnější. Ke dvoum * dopomohla trochu i hudba, která se mi celkem líbila........P.S.: Hasselhoff je trapnej!!!(29.9.2011)

• Ospala

Jediné co si pamatuju je, že ten zajíc kadí skittles.....(18.5.2013)

• Bgraphy

Nemám pochopení. Prostoduché. Možná lepší old school Hasselhoff, jinak jen otravný týpek /James Marsden/ s otravným zajdou, oba otravnější, než "otravný pomeranč". Seznámení otravných hrdinů počíná střetem zajdy a Volva.(22.11.2013)

• Mire

Celkom sa to dalo. Hláška od kuraťa Carlosa o vzatí osudu do naších rúk bola dobrá, keďže kury nemajú ruky ale krídla :D(9.9.2014)

Hop je typickým moderným splodencom amerického filmového priemyslu, ktorým dokonalo sprasili ďalšie veľké sviatky. Ide síce viac-menej o rozprávku pre najmladších, prípadne celú rodinu, je to však typická gýčová blbosť s animovaným hrdinom a pomerne nesympatickými hercami. ALE zabaviť to dokáže, Carlos je to najabsurdnejšie badguy kuriatko, aké kedy v animáku bolo, a pár vtipných situácií dokonca vyšlo. Do kina nie, doobedňajší televízny program áno.(5.4.2015)

Perfektní film na který se dá koukat.(7.4.2015)

Já jsem se bavil.Je to teda ten film jen na jedno puštění,po druhý už si to asi nepustím.Ale použít hlas Russell Brand na velikoční králíčka podle mě nebyla moc dobrá volba,mě ten jeho hlas přijde jak kdyby byl furt na mol.Ale na druhou stranu hlas Hugh Laurie potěšil a David Hasselhoff .............(31.7.2011)

• diffside

Mozno by sa na to dalo pozerat, ak by to bol len animak. Za par vtipnych hlasok a Kaley davam **.(31.7.2011)

• Ruud36

Dvě hvězdy jsou možná až moc, jelikož to byla americká ujetina. Na druhou stranu jsem se párkrát zasmál a věřím, že děti to musí bavit.(12.8.2011)

To je tak roztomilý zajíček, jen ho pomuchlat. Moc se mi to líbilo, je to lepší než nějaký příběh o obtloustlém santovi. Dílna na čokoládové bonbóny, kde jsou kuřátka, to nemá chybu. Moc jsem se bavila.(19.9.2011)

Neviem, prečo nastal taký boom s poloanimovanými filmami. Zatiaľ všetky pokusy, ktoré v poslednom období uzreli svetlo sveta, by podľa mňa oveľa viac zafungovali ako celé animované príbehy. Možno je to aj tým, že reálni herci sú väčšinou veľmi slabí a otravní. Hop je príjemná záležitosť, hlavne v dvoch prípadoch. Ak ste dieťa, a zajtra sa chystáte vyšibať svoje kamarátky zo škôlky...50%(2.12.2011)

Nemůžu si pomoct, ale mě ten animovanej zajíček prostě byl sympatickej. Samozřejmě to není nijak závratně zábavné, jako oddychovka na nedělní odpoledne to ale bohatě vystačí. Potěšilo mě pár detailů, třeba globus ve tvaru vajíčka byl originálním nápadem.(13.1.2012)

• Kubík

Pouze pro děti do 6 let, žádnou rodinnou komedii nečekejte. Takových roztomilých zvířátek už tu bylo a bude...(7.5.2013)

Je pravdou, že u filmu i když ne zrovna hodně, jsem usínal a to jsem zastáncem animáků a v čele Shrekoidních fanatiků s dobře umístěnými hláškami ale tady se nic nedělo :( Akce málo, mix s pohádkou sice fajn ale na víc než 3 z 5 to nejde. Podle mě ani děti by to nějak extra nebralo. Nevím, nemohu posoudit..(6.1.2014)

• jarmik

Takový Ted, kde místo bezva Médi je stupidní králík, místo Marka Wahlberga stupidní herec a celkově vůbec nevím, o co tam jde...(6.4.2015)

• elanista1

Podobne ako chipmunkovia totalna moderna nepozeratelna mizeria. Z kazdeho rohu citit ameriku, a z kazdej sceny srsi trapnost. James Marsden ako hlavna postava nevyrazny, to ma uz viac zaujal Hasselhoff, aj ked bol na platne sotva dve minuty. "Vam sa nezda cudne, ze vidite hovoriaceho zajaca?"-"Ani nie, moj najlepsi kamos je hovoriace auto", hlaska filmu.(25.8.2011)

Vcelku jednoduchá, pohodová pohádka. Atraktivní hudba, herci a spousta odkazů na slavnější filmy. Rozhodně pěkná oddychovka pro nenáročné. (50%)(30.8.2011)

• Miueczka

Větší hloupost jsem snad v životě neviděla. Tohle bych v životě svému dítěti nepustila. 1 hvězdička...pouze z milosti. Nikdy se nenechte donutit malou sestřenicí na film, který už svým názvem zavání přílišnou bezduchostí.(4.9.2011)

• HMTD

Amerika s toho doslova sálá. Pro nás kteří jsme na zahradě nehledali vajíčka, docela nepochopitelné. Postava Zajdy je docela vtipná, asi nejlepší je růžové komando i když málo použité, po pravdě hodně připomínali tučňáky z madagaskaru v ženském provedení. Tak 30 procent.(5.9.2011)

Na půl animák, který je rozhodně snesitelnější než Alvin a jeho otravný, ukňučený veverky. Takový ten film na večer, kdy vypnete mozek a koukáte na hezký barvičky na obrazovce. *No tak mluvíš a kadíš bonbony.*(30.10.2011)

• CrashONE

Ztráta 95 minut mého života. Blbost, blbost a blbost. Tenhle film mohl pobavit děti maximálně do 15 let a mě moc mrzí, že jsem si tenhle film pustil. Celý příběh stál za nic. „zajíc který chce prorazit v bubnování v normálním světě. Kuře, které chce ovládnout velikonoce a hlavní postava se které se stane velikonoční „zajíc“ a odletí ve velikonoční lodi“ – Už nikdy víc.(27.11.2011)

Film určený jen na velikonoce. Z Flákače se stane lidský velikonočí zajíc : to byl úlet. ::( 50%(14.12.2011)

• Prothean

Ani nevím jak tento film chápat, nejlepší charakteristika je asi ''Americká'' slátanina s dobrým nápadem, ale naprosto katastrofickým zpracováním. Nevím jestli to jsem jen já ale ve všem tam vidím vánoční prvky místo elfů jsou zajíčci místo sobů jsou kuřata a že velikonoční zajíček létá na velikonočních sáních ? tohle se dá opravdu jen vidět v Americe. Navíc 3/4 filmu se vám akorát bude motat dohromady a aby si po hodině hrdina konečně uvědomil to o čem měl být tento film tedy o tom jak se stát velikonočním zajíčkem, naprosto to nechápu takže na filmu je jen hezký a roztomilý velikonoční zajíček který je výtvorem grafiků a závěrem se tento film jeví jako špatný, rodinný vánoční snímek akorát ve velikonočním přesně tyto filmy se používají na zaplnění televizních programů.(26.12.2011)

• Retimo

Jak tomu zajícovi může vůbec někdo přát splnění jeho snů.Tak otravnou postavu jsem ještě nikdy neviděl.....(8.2.2013)

• Scraffy

Otravný poloanimák, ktorý má minimum vtipov pre malých a aj veľkých. A to by animak nemal mať. Vizuál tiež nie je nič moc. Jedna hviezdička len za ako tak dobré herectvo od Jamesa Marsdena. Inak nič.(9.12.2017)

Vcelku milá a příjemná komedie ve stylu Alvina a chipmunků s velikonočním dekorem a příběhem. Obsahuje klasická šablonovitá klišé, ale průměrně pobaví a neurazí. Ani dabing film nijak neshazuje. Roztomilý hlavní hrdina tvoří skvělý páreček s přiblblým člověkem a záporáckým španělským kuřetem.(2.4.2011)

• teseth

Ubohé, slaboduché a tristní. Tu jednu hvězdičku jen za Davida a kuře. Jinak animace nic moc, hraný pasáže naprostý průšvih a celková pointa filmu je tak na jednostránkovou slohovku žáka 4 třídy. (a to tomu ještě fandím)(6.4.2011)

Velmi vtipná komedie ... veskrze sympatické postavičky, herci výborně vybraní. Dostává se mi pocitu, že diváci nějak nezvládají propojení animace a hrajících herců (příkladem může být kocour Garfild a méďa Béďa). U naprosto komerčního Avatara ale divák infantilně slintá blahem u něčeho, co by tady ohodnotil nejhůře. A ruku na srdce, Avatar je jen skvělá záplava barev, které nějakou tragičnost nevěřím ani omylem. To už jsem se víc zapotil tady nad představou, že velikonoční vejce bude roznášet zmutované kuře ...(29.7.2011)

Film určený převážně dětem, ale pobaví se u něj i dospělí. 3 hvězdičky - 1. za Davida Hasselhoffa, 2. za britský akcent hlavního hrdiny a 3. za rockový soundtrack(2.8.2011)

• Peenugirl

Toto nie je sranda ani pre malých ani pre veľkých. Môžeme sa vyvarovať slován ako zábava, smiech, logika, nezabudnuteľné,... Škoda peňazí a Fred bol vyslovene nesympatický. 25%(20.3.2012)

Je to pro prcky a to asi především pro ty západní, k nám snad ještě velikonoční skokan nedošel, ale tohle se líbilo i mě. Oba hlavní hrdinové jsou celkem sympatičtí, negramotný děj válcuje celá řada vtípků a postav (Hof a Boss kuře vedou) a nikdy bych nevěřil, že rád uslyším We no speak Americano. Jako sváteční jednohubka v poho.(5.6.2012)

• soarka

Toho zajíce bych při první příležitosti vykopla. Jak já tyhle filmy nemám ráda.(11.10.2012)

• Kinderr

Jediné co je ve filmu vtipné je to zlé kuře:-D jinak je to teda slabší film, který má docela průměrný děj, který bohužel zas tak neohromí a herecké výkony taky žádná sláva. Jednou kouknout a dost no.(5.8.2013)

To že tenhle film existuje jsem se dozvěděl z filmografie Kaley Cuoco. Ta se ale bohužel před kamerou moc neohřála. Hlavní animovaný hrdina na mě nepůsobí tak nesympaticky jako na většinu zdejšího diváctva. I ostatní animované postavy (růžové barety a hlavně kuře Carlos) byly koukatelné. Zato hlavní lidský hrdina mi vyloženě vadil.. Nenáročný a místy bohužel nevtipný filmík pro rodinu s malými prcky. Svůj účel (pobavit dítko) ale splnil na jedničku. :)(19.9.2013)

Príjemná snímka z kategórie Chipmunkovia či hraní Smolkovia. Vždy ked je tam kombinácia animovaný hraný film je to záruka úspechu. Koniec koncov #SpaceJam naštartoval túto úspešnú éru. Je to dobrá oddychovka s dobrým hereckým obsadením a dokonca i dobrou hudbou, no viac by som vychytal humor a dramatickejšie spracoval zaverecne vyústenie. Pôsobilo to trochu tuctovo a opozerane. V celku vsak dobrý dojem.(5.1.2014)

• baclajean

Milé potvorky, hlavne kuriatka. Ale na tvorcov Despicable me 2 by som čakal oveľa viac, nehovoriac o tom, že som počas filmu 3x zaspal.(16.3.2014)

Pohodový průměr pro děti.(3.4.2014)

Taková velikonoční kokotinka :) Ale vzhledem k počasí a výběru v TV sem to zkouk celkem obstojně ale nafetovanej sem bejt musel fest :D(7.4.2015)

Trošku oříšek. Animace byla super, zajíčci i kuřátka byli strašně roztomilí. Takoví načechraní k pomuchlání. Mým oblíbencem bylo tančící kuřátko Phil a trojice Růžových baretů s jejich nejmenší astmatickou zaječinkou. Show Hoff knows talent s Davidem Hasselhoffem a jeho hláškou o mluvícím autě z Knight Ridera byla tím nej, co se týče dialogů. Herecká sestava ušla tak nějak polovičatě. Hlavní hrdina bohužel děsně přehrával. Obličej měl snad gumový a byl tak děsně nesympatický. Ostatně ani Zajda mi moc nepřirostl k srdci, stejně jako polovina rodiny Freda. Záporácké kuře Carlos nemělo chybu, i ta závěrečná proměna byla srandovní. Jen to bylo všechno děsně na sílu a vlastně úplně mimo oblast základního logického myšlení. Mluvící zajíc v restauraci a nikdo se tomu nediví. Vlastně vůbec nikdo se tomu nediví kromě samotného hlavního hrdiny. O Velikonocích je natočeno málo filmů, přitom je to roztomilé a hravé období. U nás jen bez zajíčka, ale i tak. Bylo by fajn, kdyby se natočilo něco pořádného velikonočního. Tohle sice nebylo úplně špatné, ale chtělo by to něco pořádného.(25.3.2016)

Fajn hudba, docela dobrý námět, jinak však už trochu poslabší. Slabší 3*.(28.1.2018)

Animák určený skôr pre menšie publikum. Ale keďže sú tie sviatky, pozrel som a až tak neľutujem. Hop nijako neprekvapil. Hlavný zajačik si ide splnit svoj sen, ale aby chcel byť človek velkonočným zajacom, to už bola silná káva. A nie jediná vo filme sa objavil aj hajzelhóf. Slušný animovaný priemer. 3*(3.4.2018)

• dogrose

První čtvrthodina byla strhující a film měl potenciál na skvělou rodinnou komedii. Bohužel ve chvíli, kdy se oba hrdinové setkají, jde všechno do kytek. Nabízelo se nejedno originální řešení, které nutně nemuselo končit tím, čím to skončilo. Místo toho šli tvůrci osvědčenou cestou plnou klišé a trapasů plynoucích především z rozdílnosti světů a povah obou hrdinů. Otravný je i motiv zlouna Karlose a stokrát ohraný Hasselhoff. Pro mne to nebylo nekonečně dlouhé a nestravitelné. Jinak mám tyhle filmy docela ráda, ale zůstanu radši u chipmunků.(26.4.2019)

Dávám 5 ani ne tak kůli sobě, ale proto že si tenhle film zamilovali moje děti a právě o tom to je není to film pro dospělé, ale pro děti a těm se líbí. Akorát nechápu proč se film jmenuje hop a proč v textu distributora se mluví o zajíčkovi Hop když ve filmu se jmenuje Zajda... no nic. Doporučuji všem dětem a dospělí buď to vytrpí nebo ne... Bodovatelnost filmů pro děti by se měli dát bodovat dětmi ne dospělími.(2.9.2011)

Klasická oddychovka, pri ktorej sa dalo dobre zrelaxovať. Inak príbeh dosť nedomyslený, ale v podstate mi to nevadilo a vcelku sa mi to páčilo.(27.9.2011)

• Aesthetic

Pár vtipných okamžiků film jen tak, tak drží u dvou hvězd.. Něco do sebe to má, každopádně celkový výsledek je "ucházející" Co se týče herců tak je to hrůza, ani Kaley Cuoco to nezachraňuje..(18.3.2012)

• Fleur F.

Pokaždé se kolem svátků objeví desítky filmů, které mají podpořit atmosféru. Většinou si filmaři vyberou Vánoce ( Čtvery Vánoce, Vánoce na ruby...), tentokrát "vsadili" na Velikonoce. Společným znakem těchto titulů je však nekončící nuda, žádný obsah a upocené fórky, které nikoho nepobaví. Z mého pohledu už použití poloanimovaného stylu je vkročení na tenký led, který se dokáže udržet v mezích jen někdy ( např. Enchanted).(25.3.2012)

Těžší začátek ale jak uhodil kouzelný králíček před Hoffem do bubnů dostalo mě to. A i když mi děj připomíná jiné pohádky, nikdy mě nepřestanou bavit! :)(17.5.2012)

• rhodos

Film "Hop" je kombinací 3D animace a živé akce, což je po podobném "Méďovi Béďovi" už neoriginální. Tento film je originální jen svým velikonočním nápadem. Zaujalo mne pouze cameo Davida Hasselhoffa, na scény s ním jsem se přímo těšila. Tento film je proto pouze mírně podprůměrný.(10.8.2012)

• Viollence

On je tak roztomiloučkej......... a to je asi tak všechno. Zajda sice na bicí fakt válí, ale je to nuda a Hasselhoff ani naštvaný kuře to nespraví.(25.10.2012)

Děti tato průměrná kombinace animace a hraného filmu, Velikonoc a talentmánie bavila - ještě asi hodinu usilovně bubnovaly do všeho co v bytě vydávalo zvuk! Osobně mi chyběl příběh, humor a vlastně i smysl tohoto počinu. Nicméně proč HOPa stojí za to vidět, je tato hláška exMichaela Knighta: "E.B.: Hey, wait. You're not surprised I'm a talking rabbit. David Hasselhoff: Little man, my best friend is a talking car."(26.3.2014)

Priemerný film, ktorý neurazí ale ani príliš nenadchne. K veľkonočnej atmosfére sa celkom hodí, hoci je pravda, že príliš nezapadá do našich tradícií a zvykov.... Napriek tomu hodnotím celkom pozitívne :-)(6.4.2015)

Celkem roztomilý Velikonoční animák, pár dost povedených vtipů. Zajíček občas trochu vlezlý, a překlad a dabing nic moc. Konec mírně zdlouhavý. 60%(30.3.2016)

Soudě podle ostatních reakcí mi Hop připadá neskutečně podceněný. Neříkám, že to je nejlepší film, co kdy v životě uvidíte, ale k zahození taky není. Je to skvělá oddychovka, pro mě jako dělaná (zbožňuju zajíce). Pobavilo mě to a film jsem si užila. Nevadilo by mi pustit si ho znovu. Někdy se v Hopovi děly krásně absurdní věci, které mi však nepřipadaly pitomé, nýbrž mě dost pobavily. A to už nejsem dítě do 6 let. Zajda byl sice někdy trochu na ránu, ale pořád byl hrozně roztomilý a na nervy mi nelezl (btw scéna, kdy dělá plyšáka je jedna z nejlepších ever). Hlavní lidský protagonista byl taky sympaťák. Přijde mi, že dost lidí, co Hopa kritizují, se na to prostě nedokáže dívat se špetkou nadhledu...(3.1.2017)

Docela milý! Docela jsem se zasmál. Nemyslím takovýto, Každý je něčím výjmečný!🌈 Já jsem opravdu výjmečný! Nebo ta scéna s Playboyem. Taky dobrý.(7.4.2017)

Taká neškodná zábava dalo sa na to pozerať ale po pol roku zabudnem o čom to bolo.(24.4.2019)