• Česko

Velikonoční superzajda

Animovaný / Komedie / Rodinný / Fantasy

USA, 2011, 91 min

• bouncer

Oh boy... prázdný film. Příběhově velmi slabý, humorem spíš jen lehce ovanutý. Obecně jsou kombinace hraného a animovaného problémové a Hop to jen plně dokazuje. Jedna hvězdička za Davida, který slušně hláškuje a druhá za kuřata.(1.8.2011)

• Tom Hardy

Tak nesympatického kresleného hrdinu jsem ve filmu snad ještě neviděl. V mnoha ohledech otravný poloanimák, který obsahuje minimum fórků pro malé i velké. Většinu času je to utahaná nuda s pár vychytávkami (globus ve tvaru vajíčka, těžební vrt má kloub ve tvaru králičí hlavy), dvěma geniálními vtipy (E.B. předstírá panenku a David Hasselhoff utrousí dost možná nejlepší hlášku své kariéry) a tunou vaty, díky které se zdá podívaná minimálně dvakrát delší, než je. Výchozí, ne úplně marný nápad o králíkovi, kterému se nechce převzít rodinný podnik, se nepovedlo pořádně rozpracovat. Děti to nezabaví, protože se málokdy něco opravdu děje, dospělý bude vyloženě frustrovaný z toho, jak nelogicky je film poskládán (na jednu stranu nemá E.B.ho nikdo vidět, na tu druhou ho Fred klidně vezme na jídlo do restaurace). V podstatě průser, který se zaplatí jenom proto, že králík vypadá na plakátech docela roztomile.(30.3.2011)

Sobota dopoledne. Pohádka na obzoru. Ze začátku kreslená, později hraná a nakonec kombinovaná. Herci v pohodě, příběh klasicky pohádkovej. Animace bez problémů. Tři hvězdy naprosto adekvátní. Jasná hodina a půl.(29.1.2014)

Rozpočet $63miliónovTržby USA $108,085,305Tržby Celosvetovo $183,953,723Tržby za predaj Blu-ray v USA $14,301,976Tržby za predaj DVD v USA $46,176,815║ Pásový vývar ako sa patrí, suchý nezáživný humor, fakt otras, herecké výkony ako z telenoveli všetci absolútne v úlohách prehrávajú,... aspoň počítačová animácia ako tak obstojí, a jediné čo skutočné pobavilo boli dvaja minionsi(Ja Zloduch) ktorý sa tam ukážu na pár sekúnd pri úvodných spotoch filmových štúdií robiacich na tomto zbytočnom paškvíli, pri ktorom sa mi podarilo aspoň na 10minút zadriemat(aspoň niečo keď nič viac). /videl v kine: 35%/(3.4.2011)

• Dever

// Distribútor: Universal // Počet premietajúcich kín v USA: 3,616 // Otvárací Víkend v USA: $37,543,710 //(3.4.2015)

• Viktooorka

Zájíček krásnej, ale otravnej a ten lidský ještě víc!(20.9.2011)

Vkusné a neškodné, což je základní výhoda oproti některým souputníkům (v čele s Chipmunky)... Fakt, že hlavní hrdina je po většinu stopáže poněkud nesnesitelný už přehlížím a považuji to za součást "žánru"...(4.8.2011)

• Hal_Moore

Ničím neurážející, ale trochu infantilnější zábava. Děcka asi budou v sedmém nebi, ale mě Hop příliš neoslovil. Objevilo se pár scén, u kterých jsem se hlasitě zasmál, ale vzhledem ke stopáži (nekonečné) hodiny a půl, je to příliš málo. Hop mi nestojí ani za delší komentář, nemám k němu co dodat.(22.11.2011)

|| Scenár: Ken Daurio, Brian Lynch, Cinco Paul / Story by John Cohen, Angus Cleveland, Janet Healy | Hudba: Christopher Lennertz | Produkcia: Chris Meledandri | Distribúcia: Universal Pictures, Relativity Media | Štúdio: Illumination Entertainment | Rozpočet: 63 miliónov $ | Tržby: 183,807,417 $ || Chad Smithovský zajac plus Hoff sa rovná slušná zábava. Nečakal som, že ma to tak pobaví. Posledná tretina slabšia kôli kuraťu, ktoré chcelo ovládnuť svet. Hups, sorry, spoiler jak delo! 70% | Blu-Ray, HU DTS |(28.8.2011)

• hellstruck

Tohle "HOP"tak trochu neví čím být.. komedií,pohádkou,rodinným pořadem.. Mám z toho trochu rozpačité pocity,každopádně jsem se přenesla přes logické mezery v příběhu a nesympatického Zajdu a celkem jsem se pobavila.Je tu samozřejmě několik scén,které jsou opravdu trapné (Jáá chci bonbóón),ale najde se i pár vtipných momentů..a co musím zmínit je i soundtrack,který se mi celkem trefil do noty (až na I want candy).No jo,žádný trhák to není,ale potěšila ne moc častá tématika Velikonoc a také milá Kaley Cuoco :)Pro mě určitě stále lepší,než Sajrajt (ač srovnávám jablka a hrušky).(6.9.2011)

Bohužel se mi tenhle animák moc nelíbil. Není ničím originální a možná tomu i docela uškodilo propletení s reálným světem. Tuctový scénář, kde vlastně nemůžete čekat žádné zvraty.(28.3.2016)

Na jednu stranu je to děsně infantilní, ale já si nemůžu pomoct, ten králíček byl tak roztomilej, a to trsající kuře taky. Čekala jsem něco horšího, takže jsem vlastně byla i docela příjemně překvapená. Když tak o tom přemýšlím, tak je to snad první animák s Velikonoční tématikou co jsem viděla. Samozřejmě je ten film jedno velké klišé, ale děti se u toho pobaví a i já, když mám infantilní náladu tak to snesu. 3* Snad jediné co mi na tom filmu vyloženě vadilo byl James Marsden v hlavní roli, já většinou nepoznám když někdo neumí pořádně hrát, ale tohle byla taková síla, že i já jsem viděla, že je to snad ten nejhorší herec v historii.(23.4.2011)

Velikonoční zajíček Hop z tohoto filmu je zřejmě jediným svého druhu, který odmítá po svém otci přebrat kouzelné žezlo pro zajíčka roznášejícího velikonoční nadílku ve voze taženém kuřaty, a raději sní o kariéře bubeníka v rockové kapele. Tím si ovšem zadělá na problémy. Z Velikonočního ostrova pláchne magickou zaječí dírou rovnou do Hollywoodu, kde se skamarádí s Fredem. S tak trochu potrhlým mladíkem, toho času bez práce, který se přímo nabízí jako adekvátní náhrada v roznášení velikonoční nadílky za vzpurného zajíčka. A když je za uprchlíkem vyslána speciální zaječí jednotka Růžové barety chytající podobně neposlušné zajíčky, David Hasselhoff hledá ve své soutěži mimořádné talenty a na ostrově velikonoční kuřata chystají převrat pod vedením zlotřilého Carlose s legračním španělským přízvukem, jež by měl definitivně ukončit dlouhodobou zaječí nadvládu, je zaděláno na pořádně praštěné dobrodružství. Animace je odvedena na velmi dobré úrovni a hlavně herci takzvaně "nečumí" do prázdna, když rozmlouvají s animovanými postavičkami. Kombinace hraného filmu s animovaným dopadla skvěle. James Marsden v hlavní roli dokazuje, že se svým komickým talentem dokáže zastínit i animovaná zvířátka. Je obklopen herci známých jmen (Kaley Cuoco, Gary Cole nebo David Hasselhoff), ale nikdo z nich nedostane větší prostor, aby na sebe výrazně upozornil. Filmem zní kapely Good Charlotte, Poison nebo i Taio Cruz. Do Velikonoc je sice ještě daleko, ale kdo se chce příjemně pobavit a pustit dětem něco méně obehraného, až dejme tomu originálního, tak tenhle film je přímo ideální rodinnou zábavou. 90%(12.1.2012)

Aj napriek celkovej trápnosti (z pohľadu dospelého) sa na tom moje baby veľmi dobre bavili, páčila sa im aj animácia zvieratiek... návšteva Zverimexu našťastie zažehnaná.... Lepší priemer. 65/100(5.4.2018)

• pepo

Ako blbina pre 6 ročné deti môže byť ale nevidím dôvod prečo by mal na to kukať niekto starší ako 7+(10.3.2015)

Rodinná oddychovka..no mě to zase tak nezaujalo ale dětem do 6 let by se to mohlo líbit. Libí se mi jak zajíc sere vajíčka a ty tři zajdy jak po něm šli to mě samou roztomilostí rozesmálo.(7.5.2012)

Slušný animo-reálný film (nevím, jak popsat tento filmový styl jinak :-)). Zajda je roztomilý a vtipný. Sympatický James Marsden se evidentně do takového filmu hodí. Hodně jsem se nasmál a to značí, že záměr se povedl. Trochu mne mrzelo posledních asi 15 minut, které už tak dobré nebyly a sešlo se v nich i několik nelogických chyb a klišé. Příkladem může být scéna, kdy Fred osvobodí velikonočního zajíce (Zajdova otce) a oba se chystají na pomoc Zajdovi proti krutému :-) kuřeti. Scéna ale nějak stagnuje a Zajda se s kuřetem vyrovnává sám - kde je v tu chvíli Fred, to je mi záhadou. No ale takovému filmu lze odpustit, nelze ho brát moc perfekcionalisticky.(8.9.2011)

Nad míru spokojeny taky umím kakat bombonky :-) Vtipné roztomile srandovní podle mně to nemělo chybu . Co se tyče příběhu uspokojivé a malého kuřátka výborné. Krasný velikonoční zážitek :-) Marsden zas nebyl až tak špatný ale zachránily to zajíci a s kuřetem.(27.4.2011)

• MáŠa

Problémem tohoto filmu je hlavně námět. Když si někdo usmyslí, že natočí film o tom, že existují velikonoční zajíčci a ovlivňují reálný svět, tak je jistý, že spousta lidí bude film za debilní považovat už kvůli tomuto. Už za tohle tedy mírný mínus. No a když už si existenci takového světa připustíme, tak se můžeme bavit o tom, jak moc tu klapaly různé fórky a podobné, a z tohoto pohledu je to spíš průměr. Zábavných scén tu moc není. Proč by hlavní hrdina neměl mít chuť hlavního zajíčka hned přizabít (kvůli potížím, co mu vytváří), tu taky není ztvárněno věrohodně.(16.11.2013)

Takovej normální filmek pro celou rodinu. Nic převratnýho, ale na relax je to dobrý. Za mě 50% :)(3.3.2012)

• MoiJe

Skoro 40-rocny Marsden hra skoro 30-rocneho typka chovajuceho sa (s prizmurenim oboch oci) skoro na 20. Detom je to ale asi jedno, dospely ako dospely. Cakala som viac vtipov. Aspon 10. :)(4.12.2013)

<< předchozí 1 2 3 4 5 7 9