poster

Hop

 • Česko

  Velikonoční superzajda

 • USA

  Hop

 • Slovensko

  Hop

Animovaný / Komedie / Rodinný / Fantasy

USA, 2011, 91 min

Komentáře uživatelů k filmu (163)

 • habertek
  **

  Jedna velká nuda a trapnost. Z velikonoc udělali američani rádoby Vánoce (místo sobů kuřata, místo saní vajíčko, místo Santy zajíček a místo dárků sladkosti). Jak trapné! Něco na způsob Chipmunků, ale ještě nudnější. Ke dvoum * dopomohla trochu i hudba, která se mi celkem líbila........P.S.: Hasselhoff je trapnej!!!(29.9.2011)

 • MoiJe
  **

  Skoro 40-rocny Marsden hra skoro 30-rocneho typka chovajuceho sa (s prizmurenim oboch oci) skoro na 20. Detom je to ale asi jedno, dospely ako dospely. Cakala som viac vtipov. Aspon 10. :)(4.12.2013)

 • SexyAjinka
  ***

  Mám ráda roztomilé věci a kýčové animované zajíčky, k tomu ještě zlý kuře Karlos :D člověk by nevěřil, že se tohle dá vnímat, i když není na tripu.(31.7.2012)

 • MartinezZ
  *

  Nešťastné ubohé dětičky, jak MOC (!!!) je mi jich líto! Zřejmě ani nejvěhlasnějším genetickým inženýrům by se nepodařilo tak umně skloubit trapnost, zbytečnost a nevkus, jako se to podařilo autorům Hopa. 0,75* za roztomilost některých animovaných zvířátek, zbytek patří kamsi do hnoje, kde už by správně měla tlít i rozkládající se hnijící těla autorů téhle pitomosti. Budiž jim země těžká.(28.7.2011)

 • PauloZ
  *

  Jediný film, který jsem v tu osudovou chvíli doma měl, byl právě Hop. A je to teda pekelná kravina. Méďa béďa je určitě lepší a zábavnější než tohle. Pro dospělé je to fakt stupidní, ale děcka se asi budou bavit. Navíc Hopa si opravdu nezamilujete.(7.9.2011)

 • ABLABLABLA
  **

  Nejlepší věc na celém filmu bylo to tančící kuře, jednoznačně:) Jinak zbytek je takový ten trošku slabší průměr. Beru to jako animák pro děti, ale hlavní hraná postava byla strašně nesympatická a blbá (vážně člověk velikonočním zajíčkem?), králík byl v pohodě a parádní byly ještě růžové barety. Každopádně znova to vidět nepotřebuju, třeba jako Tangled (což považuju za jeden z nejlepší filmů tohoto žánru v poslední době), takže takové 2*.(6.9.2011)

 • Tony.cs
  ****

  Hodně dětinská zábava, ale od slova dětinská...pro děti.(26.1.2012)

 • blackrain
  ***

  Můj synovec tenhle velikonoční příběh miluje. Já ho s ním bez problému přežiju. i když není zrovna moc originální a ten lidský hrdina je trošku otravný, ale co nadělám. David Hasselhof vypadal trošku umělohmotně.(24.4.2019)

 • lopata555
  *

  Zajačik bol nakreslený naozaj pekne ale to je málo ak je film hlúpy a bez vtipu ... dospelý chlap čo sa hrá na veľkonočného krália ... omg(5.1.2014)

 • Riddick77
  **

  Zklamání prakticky ve všech směrech. Příběh prostinký, sice nesoucí jisté morální poselství a možná i ponaučení, ale chybí nějaký nápad či hlubší myšlenka. Navíc je to zoufale nevtipné, přičemž vybočují asi 3 až 4 situace (plyšák, Carlos si hraje na králíka, Hasselhoff servíruje hlášku o Knight Rideru), které jsou sice vtipné, ale to je opravdu málo. Malinko nad vodou to drží krásná animace králička, který je roztomilost sama a docela povedený záporák v podobě "latino" kuřete, který tu a tam něco zahlásí. Jinak ovšem bída a nevyužitý potenciál. Škoda. 4/10!(30.7.2011)

 • Taninaca
  *

  Nevkusná slátanina, která snad nemůže bavit ani děti. Odporně sladký velikonoční příběh o zajíci, který mi šel věčně na nervy a tvůrci si s jeho postavou dvakrát hlavu nelámali, prostě vsadili na jednoduchý humor, který tu už byl několikrát a ne vždy stačí – co na tom, že to má být film „jen“ pro děti.(11.9.2011)

 • italka63
  ***

  Byly tam někdy tak vtipné hlášky a utajeně nastrčenéf finty, až mě to rozesmálo. velikonoční zajda,jménem Hop, ten vyvolený, co letos musí provést velikonoční nadílku, radši buší doma do bicích . Kombinace hraného filmu a animáku se povedla a vznikl tenhle úsměvný rodinný film. Fakt je, že jsem netušila, co velikonoční zajda dokáže mít místo trusu a že kuřata jsou také pěkní křiváci, scéna s vymalováváním kraslic, kdy se muselo přidat v tempu, ta byla taky dobrá.(18.4.2017)

 • kaylin
  *

  Ani nevím, proč jsem na tenhle film šel do kina. Snad kvůli Kaley Cuoco, ale ani v tomhle případě nebyla má očekávání naplněna. Stupidní velikonoční film o tom, jak je těžké být velikonočním králíkem. Film, kdy jsou animované postavy v jinak skutečném prostředí, nikdy nebyly moc úspěšné. Králíka Rogera hned tak něco nepřekoná. Tenhle nevtipný a nezajímavý pokus určitě ne.(16.3.2014)

 • corpsy
  ***

  Detičky v tom určite nebudú hľadať komerčnú vypočítavosť hollywoodskeho štúdia a ani potlačené skutočné ľudské hodnoty. A práve táto najpodstatnejšia divácka skupina tohto filmu, bude s týmto ´´posolstvom´´ najspokojnejšia. My ostatný, si v tomto musíme každý nájsť niečo iné.(2.4.2018)

 • salalala
  **

  Nebylo to takové zlo, jakého jsem se bál, přesto je to spíš pro děti. Infantilní a takové nic moc. Scénky s králíčky ujdou a sem tam je to vtipné i pro dospělé. Hrané pasáže mi ale přijdou tragické a o ničem. Navíc mě děsně štval Marsden, protože neumí hrát. Fakt někdy přehrával a celkově mi tam nesedl. Někdy bylo taky vidět, že herci koukají do prázdna a vše je až dodatečně přidané. Výborný je ale Hasselhoff, u jeho scén jsem se fakt smál kvalitně. Celé si to užil, škoda, že tam není víckrát. Jinak to teda nějak neurazí, ale ani nenadchne. Nic moc. 40%(29.3.2011)

 • milka
  *

  Zajíček, kterej kadí bonbóny? Neuvěřitelně se přetvařující James Marsden v nejhorší roli své kariéry? A to tyhle debilní zápletky s tím nejinfantilnějším humorem ještě někoho baví? No pravděpodobně jo, když je Tim Hill, pro mě jeden z největších satanů Hollywoodu, pořád točí.(7.10.2011)

 • Jigy
  **

  Tak to je pro děti maximálně do šesti let. Děsna nuda.(17.10.2011)

 • enjoi
  ****

  Nechápu ty komentáře o nesympatickém králíkovi :D. Vždyť to bylo roztomilé. Hlas Russella Branda byl super, kuře s jihoamerickým přízvukem, přeměněné na králíka taky. Já dávám 3* a tu jednu navíc za ty RayBany na konci, narážky na americkou kulturu a soundtrack.(7.8.2011)

 • Sammya
  ***

  Čekala jsem jednoduchou komedii o americkém způsobu velikonoc, no, bylo to lehce infantilnější, než jsem čekala, navíc jsem z traileru získala pocit, že Kayley a James tu jsou pár, a když na mě vybaflo, že jsou sourozenci, o poznání mě to přestalo bavit, ale dokoukala jsem to a celkem jsem se i bavila, i když opáčko v dohledné době určitě něbude.(9.3.2012)

 • easaque
  odpad!

  ultra kýčovina - natočeno pro velikonoční dopoledne na komerčních kanálech. Nedokoukáno, ale věřím, že jsem o nic nepřišel ;-) Dětem prosím nepouštějte, už stačí co vyrostlo z nás!!! ;-) [ PŘÍBĚH: 0 /// NÁLADA: 3 /// ART: 0 /// STYL: 1 /// CASTING: 1 (3*MAX) ](7.11.2012)

 • forsythia
  **

  Jedna hvězda za první vtip a druhá za druhý vtip. To bylo tak blbé, až to bylo hezké.(28.10.2013)

 
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace