• Česko

Velikonoční superzajda

Animovaný / Komedie / Rodinný / Fantasy

USA, 2011, 91 min

Takovej normální filmek pro celou rodinu. Nic převratnýho, ale na relax je to dobrý. Za mě 50% :)(3.3.2012)

• Joey(1)

???(6.4.2015)

Chtěla jsem to pořádně zdůvodnit, ale jelikož mě animáky neberou a tohle je asi první, který jsem viděla od jedničky Shreka, je můj názor patrně silně ovlivněn tímto faktem- protože mě se to docela líbilo. To, že je to poloanimák, zmírňuje mé znechucení infantilností toho, že se na to vůbec dívám a David Haselhoff, který by se klidně nechal natáčet na záchodě a dělal si z toho srandu, jen aby se na něj nezapomnělo, hraje docela důvěryhodně, že mu to věčné zesměšňování fakt vůbec nevadí, a tak mě to vždycky pobaví. (A mimochodem, vedle blonďaté hvězdy TBBT, která přesvědčila, že má asi deset hereckých gest, která bude opakovat asi ve všem, v čem kdy bude hrát, by působilo i to zlý španělský kuře jako žhavý kandidát na Oskara.)(9.4.2011)

Asi takhle: z pohledu dospělého diváka, byť vycepovaného hafem animáků, které shlédnul s dětmi, je to veliká, americká ptákovina, tak strašně typicky blbá, že jinde by to vzniknout nemohlo. Ovšem bráno optikou mých dcer (8 a 6 let) - evidentně se velmi dobře bavili. Takže pro cílovou skupinu to tak pitomé asi nebude, protože děcka v tomhle věku milují ducárny a bicí a hopsání, a to tam je. Trochu málo na film, ale vězte, že holky hopsaly, zpívaly a rozhodně je to bavilo .o)(6.9.2011)

Skvělá oddychovka ve stylu Santy Clause, jen s velikonočním zajíčkem.... I když on ten zajíček zase až tak velikonoční není, ale to bych moc prozrazoval !!!!(30.10.2011)

Celkom dobré a miestami aj veľmi vtipné, ale to kurča nič moc. Bol tu potenciál a je škoda, že ho nevyužili aspoň na polovicu.(9.2.2012)

Líbilo se mi ztvárnění animovaného světa do normálního a ta animace byla hrozně roztomilá, tančící kuřátko či k pomuchlání zajíčci:).. Není to žádná pecka, ale je to příjemná komedie, která má úžasnou jarní atmosféru.(6.4.2012)

• Cheeker

Tak to už se mi dlouho nestalo. Fakt je to dlouho, co jsem film nedokoukal, protože bych u toho umřel nudou. Viděl jsem přesně hodinu a pak jsem si řekl, že to už stačilo. Protivnějšího animáka jako je ten zajíc, jsem taky neviděl.(30.7.2013)

• guri

Jednym slovom - des! Takto zufalu kombinaciu hraneho a animovaneho filmu som snad este nevidel. A takeho nesympatickeho zajaca uz vobec nie. V spojitosti s krcovitym Marsdenom a absolutne nudnym dejom vzniklo cosi, co mi z hlavy (nastastie) vyfuci neskutocne rychlo a zostane len pachut nepodarenej zajaciny. Pri Hop plati zhodou okolnosti to iste ako pri Pirani 3DD - ak jeho najsvetlejsim momentom je Hasselhoff, tak s filmom musi byt nieco velmi zle...(21.3.2014)

• figliar

Nie príliš vtipná polo animovaná rozprávka s dosť otravným rockerským zajacom. Miestami otravná, sem tam nejaký svetlesvetlejší okamžik, no celkovo pôsobí tuctovo a postupom času zapadne prachom a nikto si na ňu ani nespomenie. Jedna hviezdička za Kaley-Couco, druhá za Davida Hasselhoffa.(7.3.2015)

• Torgal

To zas mali v Hollywoode nápad za všetky prachy - zobrať americkú vianočnú mytológiu (Santa, soby, továreň na hračky na Severnom póle) a narvať ju na Veľkú noc (Veľkonočný zajac, kurence, továreň na sladkosti na Veľkonočnom ostrove). Do toho zápletka o mladom zajacovi, čo nechce nadeľovať sladkosti ale bubnovať a tak zdrhne z domu do... Hollywoodu a máme tu totálne šedivý veľkonočný produkt. Úroveň infantilnosti presahuje bezpečnostné limity, úroveň zábavnosti pritom konštantne konverguje k nule (s výnimkou pár svetlejších okamihov keď Zajo predstiera plyšáka). Keby aspoň Zajo nebol tak do seba zahľadené hovädo a jeho ľudský sidekick nesympatický povaľač, hodnotil by som prívetivejšie. 3/10(6.4.2015)

• darthhokro

Jedna hvězda za Hoffovi hlášky, jinak je to chujovina pro 3.letý děcka.(28.3.2016)

• Chundys

Bylo nebylo, blá blá to všichni známe ! Minimum fórků a celkově to prostě stálo za prd. Nevím proč ale v Jamesi Marsdenovi nevidim nikoho jiného než Scotta Summerse a asi to jinak nebude !(2.8.2011)

Nie je to žiadne terno, ale celkom som sa bavil. Rozhodne je zaujímavé vidieť hoffa s odkazom na KITTa. No a druhá vec, pre ktorú ten film stojí vidieť (počuť), je dokonalý Hank Azaria. Ten znova dokázal, že keď mu dajú priestor a dostatočne pokrútený charakter on dotvorí ten zbytok. Carlos s jeho hlasom je luxusný.(6.8.2011)

Holt se člověk musí přenést do svých velmi mladých let. Já jsem to udělal a film se mi líbil. Občas trošku větší ptákovina ale i tak 4*.(4.10.2013)

Dobrý film, ikdyž je to skoro stejný jako Alvin a Chipmunkové akorát se zajícem :)(1.9.2014)

hneď od prvých minút bije do očí podobnosť s the Chipmunks, potom si jeden rozklikne profil režiséra Tima Hilla a vida, podobnosť nie je náhodná... sem tam sa človek zasmeje, sem tam nudí, avšak spracovaním je tento film o chlp lepší než práve uškriekaní čipmankovia...(6.7.2011)

Roztomilej E.B. a rozkošnej James Mardsen... Kaley Cuoco už jen jako třešnička na dortu... Je to samozřejmě hovadina, ale s pár dost vtipnejma momentama... A mě se to prostě líbilo... Navíc jsem byla naprosto překvapena hlasem Russella Branda, tak se asi ještě nechám překvapit i jeho herectvím/zpěvem... :) A taky si budu asi dlouho zpívat I want sme candy! :)(19.8.2011)

Když jsem viděl ukázky k tomuto filmu, tak jsem si říkal,že to bude náká kravina. Jenže opak byl pravdou. Tento film mě mile překvapil. Je velmi těžké propojit svět animáků se světem lidí. A tady se to povedlo. Nejenže vtip neuvadal,ale navíc nás čekal sice očekávaný,ale skvělí happyend. A navíc mě i mile překvapil i David Hasselhoff a co už je co říct. Celkově 65%(6.9.2011)

• sarfian

Čo tí američania ešte nevymyslia? Rozprávka velkonočného zajaca až moc okato pripomína Santa Clausa a jeho severný pól nahrádza velkonočný ostrov. To ako vážne v amerike na velkú noc nosí vajíčka Velkonočný zajac? No nevadí zase som o niečo múdrejší. Beriem to ako fantasy a nie ako rozprávku okopírovaného santa clausa, lebo by som to poslal rovno do odpadu. Ale ako samotný film, ak nemyslíme na príbeh ktorý je celý taký divný, je to slabý skoropriemer zo zlými hereckými výkonmi. Trošku to celé ako tak drží nad vodou ten zajac inak by to bolo omnoho horšie.(1.11.2011)

"Nuda s hezkou animací" Nápad: 2z5; Zpracování: 3z5; Obsazení: 2z5; Efekty: 3z5; Zvuk: 4z5 Hodnocení: 56%(1.1.2012)