• Česko

Velikonoční superzajda

Animovaný / Komedie / Rodinný / Fantasy

USA, 2011, 91 min

• habertek

Jedna velká nuda a trapnost. Z velikonoc udělali američani rádoby Vánoce (místo sobů kuřata, místo saní vajíčko, místo Santy zajíček a místo dárků sladkosti). Jak trapné! Něco na způsob Chipmunků, ale ještě nudnější. Ke dvoum * dopomohla trochu i hudba, která se mi celkem líbila........P.S.: Hasselhoff je trapnej!!!(29.9.2011)

Rozpočet $63miliónovTržby USA $108,085,305Tržby Celosvetovo $183,953,723Tržby za predaj Blu-ray v USA $14,301,976Tržby za predaj DVD v USA $46,176,815║ Pásový vývar ako sa patrí, suchý nezáživný humor, fakt otras, herecké výkony ako z telenoveli všetci absolútne v úlohách prehrávajú,... aspoň počítačová animácia ako tak obstojí, a jediné čo skutočné pobavilo boli dvaja minionsi(Ja Zloduch) ktorý sa tam ukážu na pár sekúnd pri úvodných spotoch filmových štúdií robiacich na tomto zbytočnom paškvíli, pri ktorom sa mi podarilo aspoň na 10minút zadriemat(aspoň niečo keď nič viac). /videl v kine: 35%/(3.4.2011)

• Riddick77

Zklamání prakticky ve všech směrech. Příběh prostinký, sice nesoucí jisté morální poselství a možná i ponaučení, ale chybí nějaký nápad či hlubší myšlenka. Navíc je to zoufale nevtipné, přičemž vybočují asi 3 až 4 situace (plyšák, Carlos si hraje na králíka, Hasselhoff servíruje hlášku o Knight Rideru), které jsou sice vtipné, ale to je opravdu málo. Malinko nad vodou to drží krásná animace králička, který je roztomilost sama a docela povedený záporák v podobě "latino" kuřete, který tu a tam něco zahlásí. Jinak ovšem bída a nevyužitý potenciál. Škoda. 4/10!(30.7.2011)

• MartinezZ

Nešťastné ubohé dětičky, jak MOC (!!!) je mi jich líto! Zřejmě ani nejvěhlasnějším genetickým inženýrům by se nepodařilo tak umně skloubit trapnost, zbytečnost a nevkus, jako se to podařilo autorům Hopa. 0,75* za roztomilost některých animovaných zvířátek, zbytek patří kamsi do hnoje, kde už by správně měla tlít i rozkládající se hnijící těla autorů téhle pitomosti. Budiž jim země těžká.(28.7.2011)

Popravdě řečeno, z tohoto animáku jsem měl už od začátku smíšené pocity a trochu jsem se ho obával. Ovšem nakonec jsem se obstojně pobavil a dokonce se to vejde do 70%. Sázka na hraný film kombinovaný s animací opět nezklamala. Příběh je vtipný, děti určitě nebudou zklamané, přece jenom, i mě se to docela líbilo. Animace je velice povedená, Zajda je roztomilý a Carlos je jedním slovem geniální. Příjemným zpestřením je i výborná role Davida Hasselhoffa a jeho narážka na K.I.T.T.A. Finále bylo sice očekávané, ale výsledek filmu to nijak nezkazí. Celkově to podle mě je příjemný rodinný film, který rozhodně nezklame.(6.3.2012)

• - Pred premiérou rozpútali tvorcovia veľkú reklamnú kampaň - na trh sa dostala aj videohra Hop a päť kníh inšpirovaných filmom. [Zdroj: FilmMax] (ash99)

• - Postavičky navrhol oceňovaný výtvarník Peter DeSeve, ktorý vytvoril aj kultového veveričiaka Scrata zo série Doba ľadová. (krasomama)

• - Garda velikonočního zajíčka „Růžové barety“ používá ve filmu k vystopování zajíčka Hopa mobily se znakem mrkve. Jde o parodii na iPhone od firmy Apple, která má ve znaku nakousnuté jablko. (TwoFace)