• Česko

Velikonoční superzajda

Animovaný / Komedie / Rodinný / Fantasy

USA, 2011, 91 min

• hellstruck

Tohle "HOP"tak trochu neví čím být.. komedií,pohádkou,rodinným pořadem.. Mám z toho trochu rozpačité pocity,každopádně jsem se přenesla přes logické mezery v příběhu a nesympatického Zajdu a celkem jsem se pobavila.Je tu samozřejmě několik scén,které jsou opravdu trapné (Jáá chci bonbóón),ale najde se i pár vtipných momentů..a co musím zmínit je i soundtrack,který se mi celkem trefil do noty (až na I want candy).No jo,žádný trhák to není,ale potěšila ne moc častá tématika Velikonoc a také milá Kaley Cuoco :)Pro mě určitě stále lepší,než Sajrajt (ač srovnávám jablka a hrušky).(6.9.2011)

Slušný animo-reálný film (nevím, jak popsat tento filmový styl jinak :-)). Zajda je roztomilý a vtipný. Sympatický James Marsden se evidentně do takového filmu hodí. Hodně jsem se nasmál a to značí, že záměr se povedl. Trochu mne mrzelo posledních asi 15 minut, které už tak dobré nebyly a sešlo se v nich i několik nelogických chyb a klišé. Příkladem může být scéna, kdy Fred osvobodí velikonočního zajíce (Zajdova otce) a oba se chystají na pomoc Zajdovi proti krutému :-) kuřeti. Scéna ale nějak stagnuje a Zajda se s kuřetem vyrovnává sám - kde je v tu chvíli Fred, to je mi záhadou. No ale takovému filmu lze odpustit, nelze ho brát moc perfekcionalisticky.(8.9.2011)

• milka

Zajíček, kterej kadí bonbóny? Neuvěřitelně se přetvařující James Marsden v nejhorší roli své kariéry? A to tyhle debilní zápletky s tím nejinfantilnějším humorem ještě někoho baví? No pravděpodobně jo, když je Tim Hill, pro mě jeden z největších satanů Hollywoodu, pořád točí.(7.10.2011)

• Viktooorka

Zájíček krásnej, ale otravnej a ten lidský ještě víc!(20.9.2011)

Hodně dětinská zábava, ale od slova dětinská...pro děti.(26.1.2012)

• - Pred premiérou rozpútali tvorcovia veľkú reklamnú kampaň - na trh sa dostala aj videohra Hop a päť kníh inšpirovaných filmom. [Zdroj: FilmMax] (ash99)

• - Postavičky navrhol oceňovaný výtvarník Peter DeSeve, ktorý vytvoril aj kultového veveričiaka Scrata zo série Doba ľadová. (krasomama)

• - Garda velikonočního zajíčka „Růžové barety“ používá ve filmu k vystopování zajíčka Hopa mobily se znakem mrkve. Jde o parodii na iPhone od firmy Apple, která má ve znaku nakousnuté jablko. (TwoFace)