• Česko

Velikonoční superzajda

Animovaný / Komedie / Rodinný / Fantasy

USA, 2011, 91 min

• Firebug

No prostě to je strašnej shit s otravnýma postavama a s topornymi herci. Příběh nestojí za řeč a ta rozkošňoučká roztomilost každé animované kreaturky mi lezla na nervy. Když vám to ale pustí ve student agency, tak tomu šanci určitě dejte. Film, u kterého můžete v klidu přečíst nějakej ten článek z časáku a pak u toho ještě 2x usnout, je do autobusu ideální. A dětem se to třeba může i líbit...(4.11.2012)

• Riddick77

Zklamání prakticky ve všech směrech. Příběh prostinký, sice nesoucí jisté morální poselství a možná i ponaučení, ale chybí nějaký nápad či hlubší myšlenka. Navíc je to zoufale nevtipné, přičemž vybočují asi 3 až 4 situace (plyšák, Carlos si hraje na králíka, Hasselhoff servíruje hlášku o Knight Rideru), které jsou sice vtipné, ale to je opravdu málo. Malinko nad vodou to drží krásná animace králička, který je roztomilost sama a docela povedený záporák v podobě "latino" kuřete, který tu a tam něco zahlásí. Jinak ovšem bída a nevyužitý potenciál. Škoda. 4/10!(30.7.2011)

Hop je typickým moderným splodencom amerického filmového priemyslu, ktorým dokonalo sprasili ďalšie veľké sviatky. Ide síce viac-menej o rozprávku pre najmladších, prípadne celú rodinu, je to však typická gýčová blbosť s animovaným hrdinom a pomerne nesympatickými hercami. ALE zabaviť to dokáže, Carlos je to najabsurdnejšie badguy kuriatko, aké kedy v animáku bolo, a pár vtipných situácií dokonca vyšlo. Do kina nie, doobedňajší televízny program áno.(5.4.2015)

Já se bavil. Kino "naplnilo" asi 8 lidí, takže masakr jako. Nakonec jsme se prakticky se všemi seznámili! Pohodovka na nudný večer? Zabralo to. Jsem spokojený a radost mi celkem udělal i soundtrack. Navíc, pokaždý, když se řeklo Zajíc nebo Zajda, tak se všichni otočili na mne a smáli se. Mám rád své jméno :D:D:D:D(26.7.2011)

Podle hodnocení jsem to čekal daleko horší teda. Je jasné že ten film je tak stupidní až to bolí ale jako na odreagování to docela funguje. Navíc jsem se docela několikrát i zasmál což je plus. Já osobně mám tyto filmy, které jsou kombinací animovaného a lidského světa rád. Úplně nejlepší jsou ty kuřata ty nemají fakt chybu.(5.6.2011)

• - Garda velikonočního zajíčka „Růžové barety“ používá ve filmu k vystopování zajíčka Hopa mobily se znakem mrkve. Jde o parodii na iPhone od firmy Apple, která má ve znaku nakousnuté jablko. (TwoFace)

• - Pred premiérou rozpútali tvorcovia veľkú reklamnú kampaň - na trh sa dostala aj videohra Hop a päť kníh inšpirovaných filmom. [Zdroj: FilmMax] (ash99)

• - Postavičky navrhol oceňovaný výtvarník Peter DeSeve, ktorý vytvoril aj kultového veveričiaka Scrata zo série Doba ľadová. (krasomama)