Každý rok se musí dostat k dětem po celém světě velikonoční nadílka. A právě od toho tu jsou Velikonoční zajíci. Titul Velikonočního zajíce se dědí z generace na generaci a pro každého z nich by měla být velká čest se jím stát. Avšak to neplatí pro mladého Zajdu, kterého více než roznášení velikonoční výslužky zajímá hra na bicí. Touží se stát bubeníkem v kapele a hrát na koncertech po celém světě. To si ale vůbec nepřeje jeho otec, Seňor Zajíc, který bere své povinnosti velice vážně a chce, aby jeho funkci co nejdříve převzal Zajda. Po jedné ze společných hádek se Zajda rozhodne utéci do Los Angeles, kde hodlá hudebně prorazit. Místo toho ale narazí. Narazí na přední nárazník automobilu, který řídí Fred. To je nezodpovědný flákač jako Zajda, liší se od něj snad jen tím, že je člověk. Protože srážku mezi Zajdou a autem vyhrálo auto, musí se Fred o zraněného chlupáče postarat, dokud se plně nezotaví. Za tenhle dobrý skutek bude po zásluze potrestán, protože jeho život se v tu chvíli promění v sérii katastrof. (TV Nova)

Trailer 1

T2

Rozpočet $63miliónovTržby USA $108,085,305Tržby Celosvetovo $183,953,723Tržby za predaj Blu-ray v USA $14,301,976Tržby za predaj DVD v USA $46,176,815║ Pásový vývar ako sa patrí, suchý nezáživný humor, fakt otras, herecké výkony ako z telenoveli všetci absolútne v úlohách prehrávajú,... aspoň počítačová animácia ako tak obstojí, a jediné čo skutočné pobavilo boli dvaja minionsi(Ja Zloduch) ktorý sa tam ukážu na pár sekúnd pri úvodných spotoch filmových štúdií robiacich na tomto zbytočnom paškvíli, pri ktorom sa mi podarilo aspoň na 10minút zadriemat(aspoň niečo keď nič viac). /videl v kine: 35%/ ()

TeeAge

|| Scenár: Ken Daurio, Brian Lynch, Cinco Paul / Story by John Cohen, Angus Cleveland, Janet Healy | Hudba: Christopher Lennertz | Produkcia: Chris Meledandri | Distribúcia: Universal Pictures, Relativity Media | Štúdio: Illumination Entertainment | Rozpočet: 63 miliónov $ | Tržby: 183,807,417 $ || Chad Smithovský zajac plus Hoff sa rovná slušná zábava. Nečakal som, že ma to tak pobaví. Posledná tretina slabšia kôli kuraťu, ktoré chcelo ovládnuť svet. Hups, sorry, spoiler jak delo! 70% | Blu-Ray, HU DTS | ()

Rosaviva

Na jednu stranu je to děsně infantilní, ale já si nemůžu pomoct, ten králíček byl tak roztomilej, a to trsající kuře taky. Čekala jsem něco horšího, takže jsem vlastně byla i docela příjemně překvapená. Když tak o tom přemýšlím, tak je to snad první animák s Velikonoční tématikou co jsem viděla. Samozřejmě je ten film jedno velké klišé, ale děti se u toho pobaví a i já, když mám infantilní náladu tak to snesu. 3* Snad jediné co mi na tom filmu vyloženě vadilo byl James Marsden v hlavní roli, já většinou nepoznám když někdo neumí pořádně hrát, ale tohle byla taková síla, že i já jsem viděla, že je to snad ten nejhorší herec v historii. ()

hellstruck

Tohle "HOP"tak trochu neví čím být.. komedií,pohádkou,rodinným pořadem.. Mám z toho trochu rozpačité pocity,každopádně jsem se přenesla přes logické mezery v příběhu a nesympatického Zajdu a celkem jsem se pobavila.Je tu samozřejmě několik scén,které jsou opravdu trapné (Jáá chci bonbóón),ale najde se i pár vtipných momentů..a co musím zmínit je i soundtrack,který se mi celkem trefil do noty (až na I want candy).No jo,žádný trhák to není,ale potěšila ne moc častá tématika Velikonoc a také milá Kaley Cuoco :)Pro mě určitě stále lepší,než Sajrajt (ač srovnávám jablka a hrušky). ()

Tom Hardy

Tak nesympatického kresleného hrdinu jsem ve filmu snad ještě neviděl. V mnoha ohledech otravný poloanimák, který obsahuje minimum fórků pro malé i velké. Většinu času je to utahaná nuda s pár vychytávkami (globus ve tvaru vajíčka, těžební vrt má kloub ve tvaru králičí hlavy), dvěma geniálními vtipy (E.B. předstírá panenku a David Hasselhoff utrousí dost možná nejlepší hlášku své kariéry) a tunou vaty, díky které se zdá podívaná minimálně dvakrát delší, než je. Výchozí, ne úplně marný nápad o králíkovi, kterému se nechce převzít rodinný podnik, se nepovedlo pořádně rozpracovat. Děti to nezabaví, protože se málokdy něco opravdu děje, dospělý bude vyloženě frustrovaný z toho, jak nelogicky je film poskládán (na jednu stranu nemá E.B.ho nikdo vidět, na tu druhou ho Fred klidně vezme na jídlo do restaurace). V podstatě průser, který se zaplatí jenom proto, že králík vypadá na plakátech docela roztomile. ()

• Pred premiérou rozpútali tvorcovia veľkú reklamnú kampaň - na trh sa dostala aj videohra Hop a päť kníh inšpirovaných filmom. [Zdroj: FilmMax] (ash99)
  • Garda velikonočního zajíčka „Růžové barety“ používá ve filmu k vystopování zajíčka Hopa mobily se znakem mrkve. Jde o parodii na iPhone od firmy Apple, která má ve znaku nakousnuté jablko. (TwoFace)
  • Hlavním asistentem při výběru lokací byl Čech žijící několik let v Los Angeles Pavel Štěrba. (PauloZ)