• Česko

Velikonoční superzajda

Animovaný / Komedie / Rodinný / Fantasy

USA, 2011, 91 min

Byly tam někdy tak vtipné hlášky a utajeně nastrčenéf finty, až mě to rozesmálo. velikonoční zajda,jménem Hop, ten vyvolený, co letos musí provést velikonoční nadílku, radši buší doma do bicích . Kombinace hraného filmu a animáku se povedla a vznikl tenhle úsměvný rodinný film. Fakt je, že jsem netušila, co velikonoční zajda dokáže mít místo trusu a že kuřata jsou také pěkní křiváci, scéna s vymalováváním kraslic, kdy se muselo přidat v tempu, ta byla taky dobrá.(18.4.2017)

• kaylin

Ani nevím, proč jsem na tenhle film šel do kina. Snad kvůli Kaley Cuoco, ale ani v tomhle případě nebyla má očekávání naplněna. Stupidní velikonoční film o tom, jak je těžké být velikonočním králíkem. Film, kdy jsou animované postavy v jinak skutečném prostředí, nikdy nebyly moc úspěšné. Králíka Rogera hned tak něco nepřekoná. Tenhle nevtipný a nezajímavý pokus určitě ne.(16.3.2014)

• Ollie235

Nemám rád, když se někdo snaží dát dohromady animák s hraným filmem a tenhle pokus na tom nic nezměnil. Tomuto snímku by navíc pravděpodobně nepomohlo, kdyby se obě části oddělily. Je to nezábavné, zcela bez nápadu a ani animované postavičky nijak nezaujaly. Hvězdu dávám za Marsdena a Kaley Cuoco, díky kterým jsem nestrádal úplně.(25.10.2012)

• 2mig1

uvítal jsem několik vtípků a popkulturních narážek, ale jinak mi velikonoční varianta santaclausovskýho světa k srdci nepřirostla... především pro americkopopcornovou pachuť (růžový barety jsem zkrátka nepobral)... i tak jsem byl odhodlanej pro průměr, do poslední čtvrthodinky, ve který jsem se marně snažil pochopit, co vedlo marsdena (podle mě na roli dost přerostlej) vzít roli týpka, jehož snem je stát se velikonočním zajíčkem... stupidní i na dětskej film...(31.3.2011)

Nie je to žiadne terno, ale celkom som sa bavil. Rozhodne je zaujímavé vidieť hoffa s odkazom na KITTa. No a druhá vec, pre ktorú ten film stojí vidieť (počuť), je dokonalý Hank Azaria. Ten znova dokázal, že keď mu dajú priestor a dostatočne pokrútený charakter on dotvorí ten zbytok. Carlos s jeho hlasom je luxusný.(6.8.2011)

• - Postavičky navrhol oceňovaný výtvarník Peter DeSeve, ktorý vytvoril aj kultového veveričiaka Scrata zo série Doba ľadová. (krasomama)

• - Hlavním asistentem při výběru lokací byl Čech žijící několik let v Los Angeles Pavel Štěrba. (PauloZ)

• - Pred premiérou rozpútali tvorcovia veľkú reklamnú kampaň - na trh sa dostala aj videohra Hop a päť kníh inšpirovaných filmom. [Zdroj: FilmMax] (ash99)