• Česko

Velikonoční superzajda

Animovaný / Komedie / Rodinný / Fantasy

USA, 2011, 91 min

Rozpočet $63miliónovTržby USA $108,085,305Tržby Celosvetovo $178,865,768Tržby za predaj DVD v USA //počet predaných kusov ║ Pásový vývar ako sa patrí, suchý nezáživný humor, fakt otras, herecké výkony ako z telenoveli všetci absolútne v úlohách prehrávajú,... aspoň počítačová animácia ako tak obstojí, a jediné čo skutočné pobavilo boli dvaja minionsi(Ja Zloduch) ktorý sa tam ukážu na pár sekúnd pri úvodných spotoch filmových štúdií robiacich na tomto zbytočnom paškvíli, pri ktorom sa mi podarilo aspoň na 10minút zadriemat(aspoň niečo keď nič viac). /videl v kine: 35%/(3.4.2011)

Asi takhle: z pohledu dospělého diváka, byť vycepovaného hafem animáků, které shlédnul s dětmi, je to veliká, americká ptákovina, tak strašně typicky blbá, že jinde by to vzniknout nemohlo. Ovšem bráno optikou mých dcer (8 a 6 let) - evidentně se velmi dobře bavili. Takže pro cílovou skupinu to tak pitomé asi nebude, protože děcka v tomhle věku milují ducárny a bicí a hopsání, a to tam je. Trochu málo na film, ale vězte, že holky hopsaly, zpívaly a rozhodně je to bavilo .o)(6.9.2011)

• KosiR_ksr

Nenechte se mást krátkou scénkou Mimoňů v úvodních titulcích, Hop má k filmu Já, padouch daleko. Je určen více dětem, hýří spíš lacinějšími vtipy (a je jich méně), zato je plný amerického klišé. Alespoň film nepřekypuje hloupostí či stupidními gagy typickými pro americké kasovní trháky v tento žánru, dokonce sem tam přichází s originálním nápadem. Podtrženo, sečteno: dobrým film pro děti (předškolního věku), ale není to moderní film pro celou rodinu.(14.11.2012)

Byly tam někdy tak vtipné hlášky a utajeně nastrčenéf finty, až mě to rozesmálo. velikonoční zajda,jménem Hop, ten vyvolený, co letos musí provést velikonoční nadílku, radši buší doma do bicích . Kombinace hraného filmu a animáku se povedla a vznikl tenhle úsměvný rodinný film. Fakt je, že jsem netušila, co velikonoční zajda dokáže mít místo trusu a že kuřata jsou také pěkní křiváci, scéna s vymalováváním kraslic, kdy se muselo přidat v tempu, ta byla taky dobrá.(18.4.2017)

Popravdě řečeno, z tohoto animáku jsem měl už od začátku smíšené pocity a trochu jsem se ho obával. Ovšem nakonec jsem se obstojně pobavil a dokonce se to vejde do 70%. Sázka na hraný film kombinovaný s animací opět nezklamala. Příběh je vtipný, děti určitě nebudou zklamané, přece jenom, i mě se to docela líbilo. Animace je velice povedená, Zajda je roztomilý a Carlos je jedním slovem geniální. Příjemným zpestřením je i výborná role Davida Hasselhoffa a jeho narážka na K.I.T.T.A. Finále bylo sice očekávané, ale výsledek filmu to nijak nezkazí. Celkově to podle mě je příjemný rodinný film, který rozhodně nezklame.(6.3.2012)

• - Když zajda poprvé používá norový transport, na mapě se objeví Velikonoční ostrovy vedle Jižní Ameriky. (palmrus)

• - Garda velikonočního zajíčka „Růžové barety“ používá ve filmu k vystopování zajíčka Hopa mobily se znakem mrkve. Jde o parodii na iPhone od firmy Apple, která má ve znaku nakousnuté jablko. (TwoFace)

• - Pred premiérou rozpútali tvorcovia veľkú reklamnú kampaň - na trh sa dostala aj videohra Hop a päť kníh inšpirovaných filmom. [Zdroj: FilmMax] (ash99)