Film o filmu: Zemský ráj to napohled (TV film)

Dokumentární / Krátkometrážní

Česko, 2009, 14 min

Komentáře uživatelů k TV filmu (5)

normální film o filmu, trochu navnadí, trochu přiblíží, prostě spíš taková reklama než nějaká zajímavost... ale aspoň že tam byla ta térezka, mmm... 60%(11.11.2009)

• bassator

5. 12. 2009 - 30%(5.12.2009)

• honajz

Klasický podprůměrný film o filmu s mluvícíma hlavama, který se chválej, jaký měly bezva role a jak se dobře dělalo s paní rejžisérkou, a paní režisérka a paní scenáristka se chválej, jak dobrej film udělaly.(13.6.2010)

• Robbi

Oliver Stone jednou řekl: "Ten, kdo chválí film, který natočil nebo ve kterém hraje, nejspíš cítí, že není dobrý a zoufale se snaží přesvědčit lidi o opaku." Tady se bohužel jen a jen chválí. Je samozřejmě velice "záslužné" připomínat, co bylo před dvaceti a více lety, ale jak řekl pan Vetchý, ono by se taky mělo nezapomínat na dobu nedávno minulou. Tak jsem zvědav, kdy se konečně začne točit o tom, že, řečeno slovy pana Kryla: "Demokracie rozkvétá, byť s kosmetickou vadou, ti, co tu kradli po léta, teď dvojnásobně kradou, ti, co nás léta týrali, nás vyhazují z práce, a z těch, co pravdu zpívali, dnes nadělali zrádce..." Jinými slovy - zamysleme se nad tím, jestli za to zlo může režim nebo lidé, jak se praví v Krylově odkazu.(15.11.2009)

• R.Drson

Málo zajímavých ukázek z natáčení a naopak přehršel oslavných rozhovorů.(15.11.2009)