• predators

MacGyver se vrací, ale v pozměněné identitě! Teď jej neztvárňuje švédský hokejový útočník Anderson, ale nejhorší kalifornský pornoherec, Will Forte. Jeho vyšetřovací metody jsou unikátní, už ale né tak vtipné. Vyloženě jsem se nenudil, ale podprůměru se ani řápíkatý celer nevyhne. 40%(26.9.2010)

Myslím, že se u toho smáli všichni hodnotící. Jen si někteří nechtějí přiznat, že to bylo u tak nízkého humoru a maskují to svým hodnocením. Já u toho málem porodil, jak jsem se lámal smíchy. Kdo se chce zasmát, tak je na správné adrese.(31.12.2010)

• Special One

Nemam rád tyhle komedie, který se snaží být za každou cenu vtipný, pak se totiž stávají trapnými.(7.1.2011)

• Djkoma

Jako štěk v Saturday Night Live možná funkční, jako celovečerní film je to žumpa. Nejen, že autoři nechápou symbol MacGyvera ani většinu jeho klišé, ale snaží se víc než jeho parodovat komplet akční vhs sbírku každého fanouška osmdesátek. Trochu Ramba/SZ, vlasatého všeuměla a velkých svalnatých wrestlerů určitě nestačí na dobrou zábavu a už vůbec ne, když pan scénárista asi nakoukával celý život filmy jako Scary Movie nebo Prcičky. Absence humoru (za humor nepovažuji opakování slov jako kunda, vykouřím, ošukám a pták neustále dokola) je zásadním problémem, protože cca 4 vtipné scény (wrestleři, auto, střílení a už nevím), které mě pobavily, jsou málo na 99 minut. Herecky je to tragédie, protože Will Forte dokáže uhrát maximálně gay-štětku z rohu Pátý a Wall Street... (Wiif super, proč se Ryane upíšeš každý kravině?) Ach jo, tohle si Richard Dean Anderson ani tvůrci nezasloužili. tenhle výsměch. A to je problém současných parodií, nejsou vtipné, protože sází na slaboduchost všech diváků a jejich čekání na sprostá slova bez většího významu. Konec je jen "potřebná tečka", která tomu dává slibovanou korunu. PS: Val Kilmer sází na to, že mít dvě brady z vás dělá lepšího herce. A co tři?(6.9.2010)

Šílená trapárna :)(2.10.2013)

• - Maya Rudolph (Casey Fitzpatrick) bola počas natáčania v ôsmom mesiaci tehotenstva. (m.a.t.o.)

• - Červené auto, ktorým jazdí MacGruber (Will Forte), je Mazda Miata. (MikaelSVK)

• - Jorma Taccone predpokladal, že kvôli sexuálnym scénam dostane film rating NC-17. Nakoniec dostal miernejší rating R. (m.a.t.o.)