• Sartorius

Přehnaně sprostá a extrémně nevtipná pseudoparodie, která patří mezi nejtrapnější filmy nejen tohoto roku. Zbytečných 10 milionů $ vražených do rozpočtu a škoda té jedné a půl hodiny věnované na zhlédnutí. Nějaký ten povedený vtípek by se tady ale našel, což tuto nudnou frašku zachraňuje od odpadu. PS: proč vůbec překládali ten název?(28.12.2010)

Ve filmu se vystřelí asi 2x ( takže pojem akční si ihned vyškrtněte ), akční nálož jsem stejně nečekal, přesto jsem se bavil dobře!! Will Forte určitě ještě dostane příležitost, i když kritika a diváci se nebavili, tak jak Forte předpokládal!! Bude záležet na vaší momentální náladě, buď vám to sedne, nebo film pro vás skončí v pekle!! Verdikt: Chápu i nízká hodnocení, chápu i vysoká hodnocení, podle mě filmu těch 60% tak akorát sluší!!(13.9.2010)

MacGruber je elitní vládní zabiják nevyznávající střelný zbraně, jelikož se dá stejně dobře zabíjet vytrháváním hrdel, nicméně stejně kvalitně jako smrtící akci zvládá i umění odvádění pozornosti za pomocí jedinýho celeru, což nejednou zachránilo jemu, i celé jeho jednotce život. Jeho akce jsou vždycky do detailu promyšlený, stejnětak jako jeho přesvědčovací metody při náborů členů svý nový jednotky, který jsou jednim slovem neodmítnutelný. Prostě tvrďák každým coulem, ale zároveň jeho inteligence přesahuje dosud poznaný meze, což mimo odhalovaní neodhalitelnýho hojně používá i při zesměšňování svých nepřítel svými bryskně inteligentními, ale zároveň geniálně vtipnými hláškami a v taktický vyspělosti ukázal světu úplně nové rozměry a způsoby přemýšlení a vyhodnocování. Je to člověk, před kterým se třese celý podsvětí a když se rozhodne po někom jít, tak ten se už může rovnou zastřelit sám, vyjde to v podstatě nastejno, což brzy pozná i vrchní zloduch Val Kilmer, který udělal osudovou chybu, když MacGruberovi před lety zabil snoubenku přímo před jeho očima a navrch se teď rozhodl si hrát s nukleárními zbraněmi, což MacGruber rozhodně nenechá jen tak. 3,5*(29.8.2010)

• honajz

Pubertální pokus o parodii na MacGyvera a Ramba. Jenže jenom tím, že pořád budete hláškovat o ptácích, kouření a prdelích a chodit s chřestem v zadku, z filmu parodii neuděláte. Solidní parodií jsou Žhavé výstřely. Ale tohle prostě pubertálně zamindrákovaný film, kde jsou slušně natočené jen ty akční scény, až je škoda, že byly využity v tak pitomoučkém filmu. Docela by mě zajímalo, za co dostal MacGruber tolik ocenění, a jak přežil všechen ten výcvik, když nedokáže odpálit ani tenisák, natož podržet pušku v ruce. Je to prostě přiblble trapný humor, jaký se provozuje o přestávce na školních záchodcích, ale někteří už z něho prostě vyrostli. Co tam dělá Val Kilmer nebo Powers Boothe, to je mi záhadou.(28.4.2016)

Jéjé, to jsem nečekal! Obrovské překvapení, nepočítal jsem s tím, že to bude taková pecka! Nevím, co se mnou je, ale možná bych se měl klidnit, jelikož poslední dobou je těch filmů za plný počet hvězdiček ode mě nějak moc. Ale já za to nemůžu. Tady jsem se náramně bavil, jedna super scéna za druhou po celý film. Pecka, awesome! „Jak jsi věděl, že mám neprůstřelnou vestu?“ „Já to nevěděl.“(15.2.2011)

• - Červené auto, ktorým jazdí MacGruber (Will Forte), je Mazda Miata. (MikaelSVK)

• - Maya Rudolph (Casey Fitzpatrick) bola počas natáčania v ôsmom mesiaci tehotenstva. (m.a.t.o.)

• - Podľa vyjadrenia režiséra Jorma Tacconeho mala prvá verzia scenára 175 strán. (m.a.t.o.)