No námet bol slabší, ako ktorákoľvek časť zo vzorového seriálu 'MacGyver', ale snaha sa cení. Neviem aká bola snaha tvorcov, či vzdať zmieňovanému seriálu poctu, alebo si z neho robiť prdel, ale výsledok bol tak niekde na polceste k obidvom. Humoru pomenej, akcie tiež a to je jediné, čo od takejto béčkovej jednohubky očakávam. Pár dobrých nápadov nevytiahne film vyššie ako len k miernemu nadpriemeru. 60%.(8.9.2010)

Hej já vim, hrozná čovina, ae znám miliony lidí, kterejm se to bude libit. Na prvnim mistě Kamil. Neřikám, že to bylo něco kdovíjak skvělyho, ale musim podotknout, že několikrát sem se zasmál, až sem se za kozy popadal (celer, nabídky na sex, samotnej sex, hlášky). Takže pokud máte chuť na nenáročnej filmek s příchutí několika nechuťáren, u kterýho nemusite moc přemejšlet, tak když jsem se v mládí rozhodoval, co budu dělat, tak tenhle film byla ta správná volba. PS: a neřek bych, že to byla vyloženě parodie na MacGyvera...(26.10.2010)

• Thomassi

Pokud budete mít nějaký problém s někým, kdo vás neskutečně sere, povolejte na to MacGrubera. Ten totiž zaručeně zvládne i nezvládnutelné. Je to parodie na dnes už kultovního MacGyvera, a ten jak víme, udělá z ničeho pořádnou bombu. MacGruber je ale spíše přes hubu. Nevím jak ostatní, ale byly tady momenty, u kterých jsem se smál, a to hodně. Tudíž celý film funguje jen jako odreagovačka plná humoru. Jinak je to ale volovina nad voloviny. Tolik nesmyslů a nelogičností jsem snad ještě neviděl. A pravda, má to být hlavně sranda, ale přesto byly některé chyby až vraždící. Ale abych řekl pravdu, podíval jsem se na to jen skrz herce. Val Kilmer působil se svým vypaseným prasečím tělem ne moc hrozivě. A Ryan Phillippe toho prostoru taky neměl dost. Ale zato Fill Forte mě překvapil, a především o něm je celý film. Je to něco mezi 2 a 3*. Ale ani ten srandykopec to nezachrání - 49%.(27.1.2011)

Komedie bez jakýchkoliv ambicí začíná velice rozpačitě, ale pokud budete schopni přistoupit na pravidla hry, tedy na nelogické vtipy s hojným výskytem sprostých slov komentujících absurdní situace, párkrát se dobře pobavíte. MacGruber není nakonec primárně parodií na MacGyvera, jak se původně zdálo, ale bere si z této slavné postavy jen základní obrysy a dále jde vlastní cestou. Ta je poněkud kostrbatá, ale dokáže nabídnout několik výborných vtipů doplněných o zbytek, který příliš neurazí. Ačkoliv nakonec brousí film ve vodách průměru až lehkého nadprůměru, jedno se mu nedá upřít. Takhle dobře jsem se u milostných scén ještě něnasmál....(29.8.2010)

Vtipné to je. Ale nie zas až tak moc. Mám pocit, že to občas balancovalo na hrane paródie a komédie. A nie vždy túto hranicu zvládali. Každopádne zasmiať sa pritom dá. Nápadov bolo dosť. Ale Forte je celkom nesympatický. A celý MacGruber mi nesadol. A čo s takým filmom, kde ti hlavný hrdino tak trochu lezie na nervy. 3,5*. Ale mám zmiešané pocity.(11.9.2010)

• - Maya Rudolph (Casey Fitzpatrick) bola počas natáčania v ôsmom mesiaci tehotenstva. (m.a.t.o.)

• - Podľa vyjadrenia režiséra Jorma Tacconeho mala prvá verzia scenára 175 strán. (m.a.t.o.)

• - Natáčanie prebiehalo v Novom Mexiku, USA a trvalo 20 dní. (m.a.t.o.)