Hej já vim, hrozná čovina, ae znám miliony lidí, kterejm se to bude libit. Na prvnim mistě Kamil. Neřikám, že to bylo něco kdovíjak skvělyho, ale musim podotknout, že několikrát sem se zasmál, až sem se za kozy popadal (celer, nabídky na sex, samotnej sex, hlášky). Takže pokud máte chuť na nenáročnej filmek s příchutí několika nechuťáren, u kterýho nemusite moc přemejšlet, tak když jsem se v mládí rozhodoval, co budu dělat, tak tenhle film byla ta správná volba. PS: a neřek bych, že to byla vyloženě parodie na MacGyvera...(26.10.2010)

Stejně jako komedie Willa Ferrella je na tom i tahle od jeho kolegy z SNL Willa Forteho. Pokud se naladíte na ultradebilní humor, který on zvládá s bravurou sobě vlastní, vyvede Vás sám Will z fekální temnoty do země zaslíbené. Do krajin eRkového humoru, kde slovní kundy létají vzduchem jedna radost a kde se každý neúspěch dá přece nějak odčinit nabídnutím blowjobu... 60 %(20.3.2012)

• necisty

Slyšel jsem, že je to nic moc, ale dával jsem tomu šanci. Než jsem si film pustil, tak jsem zaslechl zajímavý názor, že přece nejde parodovat parodii. S tímhle nemůžu nesouhlasit, ale pravda je, že začátek se mi celkem líbil. Takových prvních 20 min jsem si říkal, že nechápu, proč docela dobrou úroveň kazí těmi trapnými MacGruberovými hláškami. I kdyby jste dali scénář do ruky 5 letému děcku, tak z něj dokáže vyškrtat dementní situace a pak by se z toho mohl stát celkem v pohodě film. Ale tenhle pocit po scéně na díze mizí někde, kde nedosvítí slunce, protože už nedokážu škrtat ve scénáři, nezbylo by z toho nic. Za klad považuji, že původní 'složité' shánění týmu se změní v něco jiného, to jsem fakt nečekal:). Nicméně nechápu proč, podle mého docela dobré herecké výkony, celkovou vizuální atmosféru a občas lepší vtip, ničí naprosto ale až nepochopitelně pošahaný týpek, kterého ke všemu hraje člověk, který by měl na víc. Chvilkami už jsem to chtěl i vypnout. Jakoby se někdo chtěl na této postavě maximálně vyřádit. Nechápu to, všechny ostatní postavy mají alespoň nějakou úroveň, on ne... je to i na starého dobrého MacGyvera prostě moc!(11.12.2010)

• sedm.1

Vážně obrovská hloupost.Po celou dobu jsem k MacGruberovi hleděl s co největší dávkou tolerance,ale nakonec mě stejně jeho slaboduchost přemohla.Možná to bylo způsobeno nablblou zápletkou,kterou i kdybych bral jako čistě zamýšlenou parodii,tak by mě stejně urážela,nebo také skutečně vzažednými(v tom špatném slova smyslu) hereckými výkony,mě to ale prostě celé strašně vytáčelo a nudilo.Možná,že celý tento projekt vznikl i záměrně jako narážka na jednoduché přímočaré akční snímky,ale pak tedy nevím,jestli autoři nezvolili až přílišnou dávku vlastní demence.Takže ikdyž jsem se asi třikrát zasmál a dvakrát opravdu hodně řechtal,stejně musím MacGrubera označit za krutou pitominu a rozhodně doporučit dát od něj ruce pryč.(5.2.2011)

Ve filmu se vystřelí asi 2x ( takže pojem akční si ihned vyškrtněte ), akční nálož jsem stejně nečekal, přesto jsem se bavil dobře!! Will Forte určitě ještě dostane příležitost, i když kritika a diváci se nebavili, tak jak Forte předpokládal!! Bude záležet na vaší momentální náladě, buď vám to sedne, nebo film pro vás skončí v pekle!! Verdikt: Chápu i nízká hodnocení, chápu i vysoká hodnocení, podle mě filmu těch 60% tak akorát sluší!!(13.9.2010)

• - Jorma Taccone predpokladal, že kvôli sexuálnym scénam dostane film rating NC-17. Nakoniec dostal miernejší rating R. (m.a.t.o.)

• - Maya Rudolph (Casey Fitzpatrick) bola počas natáčania v ôsmom mesiaci tehotenstva. (m.a.t.o.)

• - Scény z Pentagonu boli natáčané v skutočnom Pentagone vo Washingtone DC. (MikaelSVK)