poster

Santa je pořád úchyl

 • USA

  Bad Santa 2

 • Slovensko

  Santa je stále úchyl

 • Nový Zéland

  Bad Santa 2

Krimi / Komedie / Drama

USA, 2016, 92 min (Televizní verze: 85 min)

Komentáře uživatelů k filmu (139)

 • Khumbac
  ****

  Brutal kontroverz perverz.(10.5.2017)

 • panMartin
  *

  Jednička je pro mě skoro kultovní záležitostí, která má šmrnc, vulgární, ale ještě únosný humor a k tomu vánoční kouzlo, které tomu dodává ten malý tlouštík. Dvojka už je víc trapná než vtipná. Už po 10 minutách mě to začalo nudit a celý film se nesl v podstatě ve stejném duchu. Hrozně velká blbost a nebýt Billyho Boba Thorntona, asi by se na to dívat nedalo.(24.12.2018)

 • Rocky88
  ****

  Nemůžu si pomoct, ale dvojka se mi líbila ještě víc než jednička. Stále je to smršť nadávek, hlášek, šukání a zase těch nadávek a hlášek, navíc je tu ale Kathy Bates, jejíž postava posunula film na vyšší úroveň. Konečná smršť fotek mi však přišla zbytečná - defacto to byla snaha napodobit Hangover, ale to se hrubě nepovedlo. Určitě jsem to neviděl naposledy.(18.2.2017)

 • bourec
  **

  Což vo to,fekálmní humor my neva,mám ho rád,ale Kathy "Rosemary"Bates v tomhle filmu mě přiváděla k šílenství.Já se pořád cejtil při vyprávění tý potetovaný krávy v těle Billyho,a v tu chvíli bych jí praštil popelníkem,máma nemáma.40%.(8.5.2017)

 • charge
  **

  Když vznikne dvojka geniálního filmu po deseti a více letech, obvykle to bejvá průser a ani moc nezáleží na tom, zda se režie ujme totožnej tým, třeba jako u Návratu blbýho a blbějšího, tohle bylo ale snad ještě horší. Thornton je sice dobrej i některý jeho hlášky, ale divák udrží pozornost v podstatě jen kvůli němu, ostatní postavy o hovně - tentokrát dost nudnej leprechaun, Batesová, která se pro tuhle roli absolutně nehodí a nejde jí věřit, stejně tak jako u sádelnatýho anděla, kterýho by ve fastfoodu pro jeho retardaci nezaměstnali ani jako leštiče hajzlů a Christina Hendricks sice vypadá svůdně, ale s nějakym charismatem a herectvím je na tom bídně, i přes nějakou tu rebélii je její role dost nevýrazná a vedlejší postavy nemá cenu ani zmiňovat, už tady zkrátka neni černoch loupající pomeranče. Zkopírovanej příběh v novým a o dost horším kabátu nemajíc už co originálního nabídnout, humor vulgární za každou cenu, často i hodně křečovitej, stejně tak i dialogy a nejmíň úchylnej mi tady ze všech připadá paradoxně samotnej Thornton. Hodně velká slabina, která neměla nikdy vzniknout, všem muselo bejt už ze začátku jasný, že z původního nápadu se víc vytěžit prostě nedá a koule v závěru byly akorát hodně ubohou tečkou za neúspěšným projektem Bad Santa 2.(2.5.2017)

 • Danny F.
  ****

  Santa je pořád zábavný. Drsná komedie a skvělá role Thorntna. 70%(4.5.2017)

 • Bobik9
  ***

  Santa je snad ještě větší úchyl než byl napoprvý. Vlastně mi není jasné, pro jakou skupinu lidí je tento snímek určený. Je to asi jedno. Nicméně celé to suma sumárum dává relativně hlavu a patu a má to i pár vyloženě vtipných momentů. Thornton je hnusák až to bolí a ostatní tam přicmrndávají, co to jde. Doufám, že nevznikne trojka, protože to už by šla kvalita asi hodně dolů, ale tohle není vyloženě hrozné. Důstojné pokračování.(23.7.2017)

 • Hillock
  ****

  Splnil se mi můj celoživotní sen. Viděl jsem holou tlustou prdel Thurmana Mermana.(24.3.2019)

 • HorrFi
  ***

  Pro mě nejočekávánější komedie za poslední roky.. hned co jsem uviděl trailer tak jsem se nemohl dočkat protože 1čku miluju, ale jak už to většinou bejvá - 1čka zůstala nepřekonaná, protože to se překonat nedá.. Bad Santa 2 je ale pořád dobrá zábava pro lidi kterým nevadí tenhle humor.. Bret Kelly za ty leta vyrostl do vejšky, ale jinak vypadá v podstatě stejně.. pořád to samý, ale funguje to..(22.2.2017)

 • Soweek
  **

  Bad Santa 2 není sprostý ani šílený, ale naprosto bizarní. Humor zde jde za hranice únosnosti a je to opravdu dosti silná káva i pro mě, jakožto milovníka černého a ujetého humoru.Některé situace byly místy dost trefné a svým způsobem originální, ale morálka mi prostě nedovolila se zasmát, což se mi u filmu stalo asi poprvé v životě.(22.2.2017)

 • ZHODNOTITEL
  **

  Zbytečné. Když už pokračování, tak by to chtělo o laťku výš.(10.12.2017)

 • ghatos
  ***

  Dá se no, ovšem něco tam moc nesedělo. Třeba vyrostlý kluk nebo přehršle matky. 54%.(19.3.2017)

 • sedm.1
  ****

  Tomuhle říkám pořádný vánoční odvaz. Prvnímu Santovi jsem napálil nadprůměrný hodnocení a ani tady nemám sebemenší důvod to neudělat znovu. Ikdyž popravdě jsem tomuto pokračování tedy zas až tak nevěřil, ale Billy Bob je snad ještě hustší a cyničtější než před lety, a opět tedy kurevsky baví svými absolutně destruktivními hláškami, kdy to tentokrát nejvíc odnáší jeho miniparťák Tony Cox, až se divím, že na filmaře nepodala nějaká liliputí organizace žalobu. Každopádně, hlavní předností tohoto filmu je, že se zde tvůrci opět znovu s ničím a nikým nepárali, všichni mluví jak nejposlednější dlaždiči, ovšem vůbec to nevyznívá nějak nepatřičně, či nadbytečně, hlavní hrdina chlastá jako dán a vopíchá, co mu přijde pod ruce, úroveň vtipů je pak samozřejmě ta nejfekálnější, co si lze představit, ovšem zatraceně funkční a zábavná, zápletka má spád, a stejně jako v jedničce dojde i k happyendovému konci, nicméně stejně jako v jedničce je onen happyend znovu řádně opepřen, takže nic srdcebolného, spíš naopak. Herecky pak vládne znovu B. B. Thornton, jako naprosto neřízená, vše demolující střela, a překvapila drsoňka Kathy Bates, která se tu také pěkně utrhla ze řetězu. Zkrátka, kdo má rád pořádnou dávku opravdu nekompromisní srandy, nemůže zvolit lépe, než Bad Santa 2. Fakt nařez!(1.12.2017)

 • M.i.k.e
  ***

  jedničku si vůbec nepamatuju,takže nemám moc srovnání,každopádně dvojka nezklamala.Není to sice úplně vtipné,ale jako neortodoxní a vulgární "jiný" vánoční" film to celkem funguje a nenudí.Billy Bob Thornton se pro podobné role narodil...60%(15.2.2017)

 • Hanys_
  **

  Přijít po 13 letech s pokračováním, které vlastně popírá to hlavní z jedničky, to nebyl nejlepší nápad. Zase vidíme Willyho jak chlastá, nadává a je "nucen vzít" práci Santy. A zase u toho nesmí chybět prostoduchý Thurman Merman, a Willovi dojde, jak je důležité mít rodinu a někoho blízkého...Chvilkama mi to prostě nepřišlo jako pokračování, ale jako nepovedený remake se stejnými herci.(22.4.2017)

 • Deyw
  ***

  skoro stejny jak jednicka..takovy proste cool vpohode...jak ten kokot de poprve do prace a de si pro oblek santy a vlepi granat ty babe jak mu dava ty hadry :D:D a nebo jeste sem chcal jak domlouval sexik tomu neschopnymu,tlustymu zmrdovi a ta negrice na nej na to ti seru debile posledne sem nemohla 2tejdny sedet jak me bolela prdel di do prdele :D:D skvela sleha ! o vanocich si to davam k cukrovi oba dva!(16.12.2018)

 • dehlie
  ***

  "i ten humr, co sme jedli, by větší než ty".(4.12.2016)

 • Illy
  **

  Jednička byla super.... tohle je jen trapárna na entou. A na trapárny já jsem expert. Vtipy bez vtipu, Kathy Bates a ten černej trpaslík příšerní. Thorton sám to nezmákne.(13.3.2017)

 • Garch
  *

  Původní Bad Santa byl úkaz s nekompromisním stylem. Pokračování jde, poklesem kvality vtipu a nápadů, přirovnat k rozdílu dívatelnosti mezi Dědictví aneb Kurvahošigutntág a Dědictví 2. takže, slovníkem Bad Santa 2: debilní sračka.(19.2.2017)

 • GOREGASM
  *

  Když zůstanu u terminologie celého filmu, tak je to nehorázná a bohužel taky velmi nevtipná sračka. Nechápu, jak na takový zhovadilý scénář mohl Billy Bob Thornton, Kathy Bates, nebo Christina Hendricks kývnout. Všechny "fóry" se točí kolem prasáren, tak nevtipně podaných, až mě na chvíli napadlo, že člověk, který tohle napíše musí být jedno velké perverzní a frustrované hovado. Omlouvám se svůj slovník, ale stále jsem se udržel dobrých pět úrovní pod laťkou nevkusnosti a trapnosti Bad Santy 2.10%(25.5.2017)

 
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace