Santa je pořád úchyl

Santa je stále úchyl

• Nový Zéland

Bad Santa 2

Krimi / Komedie / Drama

USA, 2016, 92 min (Televizní verze: 85 min)

snad ještě lepší než 1čka :D(17.4.2017)

• GOREGASM

Když zůstanu u terminologie celého filmu, tak je to nehorázná a bohužel taky velmi nevtipná sračka. Nechápu, jak na takový zhovadilý scénář mohl Billy Bob Thornton, Kathy Bates, nebo Christina Hendricks kývnout. Všechny "fóry" se točí kolem prasáren, tak nevtipně podaných, až mě na chvíli napadlo, že člověk, který tohle napíše musí být jedno velké perverzní a frustrované hovado. Omlouvám se svůj slovník, ale stále jsem se udržel dobrých pět úrovní pod laťkou nevkusnosti a trapnosti Bad Santy 2.10%(25.5.2017)

• zahadum

Vydržal som presne 31 minút, bolo mi už zle, cítil som sa znechutene a bolo mi ľúto,že sa na takú zdochlinu upísal Thornton...a vidieť Kathy Bates bolo mi mdlo od žalúdka...jednotka bola skvost v ktorom aj nechutnosti mali svoju úroveň ale ten paškvil nemá ani cenu komentovať.(16.4.2017)

Líbil se mi málo patetický konec a pár vtipů, ale zbytek je naprosto zbytečné pokračování. Děje se prakticky to samé, co v prvním díle, jen přibyla santova máma (dobrá, ale nevyužitá postava) a kluk je o něco starší (od něj jdou prakticky všechny dobré vtipy). Obojí je nevyužité a návrat trpaslíka se dal podat o mnoho líp.(27.5.2018)

• bobstock

Co jsem viděl vím, pořádnou americkou úchylárnu až se mi z toho udělalo málem šoufl. Evidentně chtěli vše při starým jen dost přidali a zaplácli opravdu odpornou matkou. Replika strážnýho na Bernieho Maca z prvního dílu je ubohá a sakra Brett Kelly by s takovouto vizáží ve 23letech nepřežil ani 5minut v tomhle světě. V deseti letech to seklo, ale opakovat ho v dospělosti už smrdělo trapností. Jak to často bejvá, víc někdy neznamená i líp. Fakt by mě jen zajímalo jestli je tohle nynejší vrchol amerického humoru. Jednička se tam pěkně vlezla svoji vyvážeností, ale tady jsem jen poslouchal hromadu sprostej řečí, kterými se postavy navzájem fakovali a první příjemnou akci jsem měl možnost vidět až s Christinou Hendricks u popelnic. Mimochodem těžká závist santo, kam se na ni hrabe Lauren Graham. AAUuu 50%(16.3.2017)

Bohužel slabší než první díl a nezachranil to ani Billy Bob, ten scénař byl strašně odfláklej a opakující se vtípky taky, přesto jsem se párkrát zasmál a spadá to do moji malé škatulky přisprostlých ujetých amerických komedií, které snesu.(9.7.2017)

Dal jsem oba díly naráz, takže mám přímý, nezaujatý srovnání. 'Dvojka' po letech pěkně navazuje (a kopíruje) 'jedničku', ale má k dobru Kathy Bates a ta to posouvá na vyšší level... poctivý 4*.(23.12.2017)

• Mamlas

Občas úsměvné, převážně nuda.(1.6.2017)

• dannyd14

Zbytočné naťahované pokračovanie, ktoré robí hanbu kultovej jedničke doslova a do písmena. Billy B. Thornton, ktorý sype jednu suchú hlášku za druhou má už svoje roky, aby prijal ponuku do niečoho takéhoto a Christina Hendricks slabo zastúpila Lauren Graham. Réžia sa úplne vymyká kontrole nad dejovou líniou. Až prílišná snaha o zachovanie rodinných hodnôt a neustále filozofovanie o čom v skutočnosti Vianoce sú. Tony Cox a Brett Kelly to ako tak držia.(4.12.2016)

• RAFT

Né tohle opravdu né,pokračování komedie nemělo vůbec vzniknout .40%(14.2.2017)

Rozpočet_ 26 milionov dolarov // Tržby _23.2 miliona dolarov // Tržby v ČR* _ 473 851 Kč (72 kin)(15.4.2017)

Hovňous, Řeznice, trpaslík a špekounek v akci. Správně nekorektní.(16.4.2017)

Tak tohle se zatraceně povedlo! Pokračování excelentní jedničky je ještě sprostější, údernější a odvázanější (což nutně nemusí neznamenat lepší) než první díl. Kanonáda vulgárních vtípků a sexistických narážek je doslova k nezastavení a ústřední duo společně se skvělou Kathy Bates hlásí jako o život. Brett Kelly se do své role naivního joudy dokázal i po těch letech vžít naprosto skvěle. Potěšilo i zachování původního dabingového obsazení. Zatraceně, chci vidět trojku! 85%(18.4.2017)

Tak trochu remake jednotky ale opäť som sa bavil. Mna proste tieto prasačinky bavia, kroch kroch...(8.5.2017)

• Knor

Co tak čumís ty dementní oplzlej kreténe?! Čumím na ten tvůj zkurvenej ksicht, kterej vypadá hůř než rozšlapaný hovno. Nech si ty debilní kecy, táhne ti z huby jako z prdele ! Vyliž mi !!!! Vykuř mi !!!! Smějete se ? Tak to budete z tohodle filmu nadšený. První díl měl přece jen něco do sebe a bylato správná černočerná sprostá sranda. Tohle pokračování se jen snaží samoúčelně převýšit předchůdce co největším počtem sprostých slov, ale skoro úplně bez vtipů. Pár scén se povedlo, sem tam jsem se zasmál, ale jinak strašná nuda, kterou nezachránila ani přítomnost Kathy Bates. Nejzajímavější na celým filmu je nádherná Christina Hendricks, kterou jsem Thorntonovi sakra záviděl.(26.5.2017)

• Hpatrik

První Santa byl ujetý a hodně zábavný se spoustou výborných gagů a hlášek, tohle je "jen" o třídu horší pokračování, kde se vaří z vody. Úplná zbytečnost.(28.10.2017)

• Dogfish

2 je slabší, ale to už tak většinou bývá. Ubylo těch dobrých vtípků, zato bych řekl, že jsou vulgárnější. Není to ten klasický fekalní americký humor, ale u 3 se ho asi dočkáme. Bavil mě hlavně malý buclatý andílek, který je snad blbější, než když byl kluk.(6.2.2018)

Santa je pořád uchyl a jako, že hodně moc tolik nechutnosti a vulgarismu hodně překonalo jedničku ale nebylo už to tak svěží. Jo bavil jsem se velmi dobře, ale jednička to nebyl úplně.(19.2.2017)

• Lyriq

Jedničku mám opravdu rád, je drzá tak nějak přirozeně, uvolněně... Tady je prostě cítit akorát tlačení na pilu a kouzlo žádný. Není to vyloženě průser, ale znovu už se na to dívat nebudu.(18.8.2017)

Je to normální film na který se dá koukat.(12.11.2017)

• JardoLe

Ako som ocakaval,tak to aj bolo,slabsie ako jednotka,ziadna slava a Kathy Bates vyzera hrozne,strasne nesympaticka zenska,este dobre,ze tam hrala Christina Hendricks,aspon zavan nejakych sympatii...:-)(9.12.2018)