Santa je pořád úchyl

Santa je stále úchyl

• Nový Zéland

Bad Santa 2

Krimi / Komedie / Drama

USA, 2016, 92 min (Televizní verze: 85 min)

epic xD(10.2.2017)

Je to jako jednička, ale v Chicagu. Santa randí s další ségrou paní Santové a místo čiperky babičky je tam svině matka. Dokonce i obleky mají stejné, ba co víc, hudba doprovázející jednotlivé fáze filmu je také identická. Zkrátka recyklát, který ani nemusíte vidět, protože už jste vše jednou viděli. 45%.(4.1.2017)

Jednička to není , ale kurva co já mám Billyho v týhle roli rád a ikdyž je to málo mě to stačí ke štěstí. Scénář tentokrát ještě horší než jednotka. Co ovšem dál funguje je malej černej trpaslík a vypatlanej blonďák co Santu pronásleduje. Ostatní je taková nutná omáčka , aby ten film o něčem vlastně byl. Nakonec opět velký přozření, takže velká recyklace prvního dílu , ale kurva co mě to bavilo a vo tom to je!!!(22.1.2017)

Pro milovníky naprostého primitivního humoru povinnost ...(24.2.2017)

Aaa no čo k tomu napisať čakal som asi o kúsoček viacej, ale dalo sa zabaviť najmä na scénkach s Thurmanom Mermanom a.k.a. bif fat kid. No a na jednotku sa to už samozrejme nechytá dávam tak 50 %.(1.3.2017)

• david666

Pouze sprostá slova film neudělají(5.3.2017)

Pokud někdo přímo nebazíruje na původním zpracování této komedie tak dle mého úhlu pohledu je to skoro to samé, co první díl. Jen mám tak trochu pocit, že i když Santa v jedničce byl vulgární, to nepopírám, ale v této druhé části se, myslím, s těmi vulgaritami přímo roztrhl pytel, jen co je pravda. Ale některé hlášky jsou natolik nepřeslechnutelné, že to občas nutí člověka se usmát. P.S.: Jinak, přátelé, přece nechcete, aby druhý díl se natočil úplně přesně jako ten první. To by pak přece nebylo nic nového a koukat se na jednu věc znovu v dalším díle by alespoň mě nebavilo. Jen můj názor. Jinak záleží samozřejmě na vkusu, a pokud někomu se zvedá žaludek s takových a podobných komediíí, je zcela evidentní, že ať se natočí jakákoliv takováhle komedie, tak i tak se mu to nebude líbit.(17.4.2017)

Představitel hlavní role je i po třinácti letech sympatický. Oproti prvnímu dílu však jeho postava ztratila na osobitosti. Příběh je jako přes kopírák s prvním snímkem, což mu příliš neprospívá. Úsměvné okamžiky, tak pro mě zajišťuje hlavně Kathy Batesová. Ta je ve své neobvyklé roli opravdu zábavná. ;-) (viděno s dabingem)(6.5.2017)

55% - komentář 20ti slovy: Kdo má rád zvratky, chcaní, chlast bude nadšen, pro ty ostatní jsou tady kozy, zadky, sex. Mě zaujalo z každého něco :D(29.5.2017)

• bonovox

Zbytočné pokračovanie vo všetkých smeroch. Je to málo vtipné bez nápadov a už ani Billy nie je vždy zárukou kvalitného filmu.(4.11.2017)

Dvojce dávám stejné hodnocení, jako prvnímu snímku. Když jsem se vloni dozvěděl, že do kin přichází pokračování, měl jsem velkou radost a musím říct, že jsem dostal to co jsem očekával. Santa je pořád úchyl je kvalitativně srovnatelný s jedničkou a rozhodně je stále vtipný. Do snímku přibylo několik nových postav, které rozhodně dojem nekazí, i když musím říct, že ženská role vedle Boba Thorntona byla v jedničce asi obsazená lépe. Christina Hendricks nemá tolik prostoru aspoň podle mě. Willieho máma bylo dobré oživení a velkým plusem je návrat dementního kluka v podání Bretta Kellyho.(9.12.2017)

• tomino28

Billy Bob Thornton je Santa a pořád je úchyl, o tom není hned od začátku pochyb. Vše pokračuje podle not z prvního dílu, snad jen s tím rozdílem, že se tvůrci rozhodli trochu více přitlačit na pilu. Jednička svého času šokovala a překvapila, no a čím to chcete trumfnout? Odpověď je samozřejmě větší ujetostí zkombinovanou s více nadávkami a unrated scénami, kde Santa klátí jednu ženskou za druhou. Jenom už to zkrátka není taková zábava. Přehnaně stěžovat si ale nebudu, přece jenom, každý, kdo si to dobrovolně pustí, si o nekorektnost vyloženě říká!(10.12.2017)

Fúha po dosť vydarenej jednotke prišlo pokračovanie a bola to jazda ako sa patrí. Fakt dobré pokračovanie rozosmialo,pobavilo no jednotku to neprekonalo,ale aj tak ako vianočná komédia môže byť. A na prichadzajúce sviatky jednoducho zabaví. Je to stále poriadny úchyl. 4*(22.12.2017)

• knoxvile

Dávám o jednu * méně než u jedničky. Po slibném začátku (do chvíle než odjedou do Chicaga) se film bohužel táhl a myslel jsem, že bude trvat věčnost. Aspoň, že bylo zachováno původní obsazení. Jeden z filmů, na které člověk rychle zapomene.(9.7.2018)

Stejná prdel jako jednička!Já se bavil super hlášky Santa je pořád kus Vola!Dávám 5 !!!!!(3.12.2016)

Dlouhých třináct let jsem musel čekat na pokračování svého nejoblíbenějšího vánočního příběhu a musím říct že se vyplatilo.Ano, dvojka nedosahuje kvalit prvního dílu ,ale stále je to ten starý a dobrý Willie .Pije,kouří,píchá k tomu nesnáší svou matku a svého věrného malého pomocníka (omlouvám se nebo liliputa ,bůh ví jak se jim vlastně říká) Billy Bob je opět excelentní a dokonce bych mu i věřil že je to opilec a perverzák,Tony Cox jako Marcus zase vynikající, Christina Hendricks k pomilování a Brett Kelly jen od prvního dílu trochu vyrost jinak je to pořád starý dobrý a retardovyný Thurman Merman.Kdo má rád jedičku musí jít i na pokračování HOU HOU HOU(5.12.2016)

• bigmatko

tak trocha osprostená komédia kde zeny túzia po asociáloch a obstarozných alkoholikoch a láka ich sex z príchutou zvratkov a alkoholových výparov. nie je to ani tak výrazne vtipné ako je to výrazne a miestami aj úmyselne odpudzujúce. Santa je proste úchyl a taký je aj tento film.(6.12.2016)

• Martin29

2 díl mě přišel slabší než první. Většina vtipů je sexistických případně proti liliputům. Příběh je též slabší v podstatě kopie toho samého co byl v první. Ubylo i scén kdy dělal Santu (tady je jen 1). Zachraňují to jen hlášky (většina co je v trailerech) a ten kluk z jedničky, který je slušný trotl jak v jedničce. 40 procent(17.2.2017)

Tenhle film rozhodně není pro každého, takže pokud patříte mezi lidi, kterým se nelíbí relativně zvrácený humor, tak byste se na toto koukat neměli. Já patřím mezi lidi, kterým se tento druh humoru líbí a proto tento film musím hodnotit kladně. Od jedničky se to celkem dost liší, nicméně osobně bych řekl, že se mi to líbilo víc, než jednička. Převážně za to nejspíš může Willieho mamka (Kathy Bates), která zde odvedla hodně dobrou práci z hlediska komediálních prvků. Samozřejmě za zmínku stojí i elf (Tony Cox), který je celkem dost znám humorem v komediích pro dospělé. Tento film je rozhodně skvělá věc na pobavení, pokud máte rádi tento styl humoru. Pokud však tento styl humoru nemusíte, tak se tomu raději vyhněte. Největším drahokamem tohoto filmu je Willie (Billy Bob Thornton), pokud se vám líbil v jedničce, tak ve dvojce se vám bude líbit o to víc.(19.2.2017)

60%(24.2.2017)

Skvělý. Snad, ještě větší průser než první díl. Moc jsem se pobavil :D(25.2.2017)