Santa je pořád úchyl

Santa je stále úchyl

• Nový Zéland

Bad Santa 2

Krimi / Komedie / Drama

USA, 2016, 92 min (Televizní verze: 85 min)

• dr.horrible

Klasické pravidlo dvojek: všetkého viac. Teda nie všetkého, len perverzností, vulgarizmov a fekálneho humoru. Všetko čo na jednotke pôsobilo originálne a svojou nechutnosťou prekvapivo, je tu už vlastne len z povinnosti. Thruman Merman je tu z povinnosti. Kathy Bates je natoľko zle obsadená a odpudivá, že každá scéna s ňou evokuje pohľad na bezdomovca onanujúceho nad párením tchorov. A cez to všetko som sa nasmial. Hanbím sa za to(23.2.2017)

Ja se bavil dokonale!(28.2.2017)

50 %(16.4.2017)

Hodnoceni sedi. proste nejaký film. Český dabung to může ale vylepšit(28.4.2017)

Film prvnímu dílu ostudu neudela, opet se nadává a pícha a mile překvapí Willieho matka. Dějové to sice je vykastrovana jednička, ovšem nikdo nemohl cekat nejake psychologické drama :) Sranda to byla, nekorektní taky, takze za me 4*. Jen do trojky bych se uz nepoustela :p(7.6.2017)

• kratajirka

Kvalitově stejný, herecky rovněž. Fóry se z levelu ostravské hadry posunuly na level pražské hadry. BíBíTorntn strhuje pozornost na sebe a nechává vyniknout prakticky jen svoje funkční koule a péro. Celej film je BullShit.(16.6.2017)

• flouny8

Pár vtipných hlášek, jinak nic.(25.6.2017)

• Kuba98

Po velmi zdařilé jedničce, jsem se na dvojku celkem těšil . Bohužel, příběh podobně jednoduchý jako v jedničce, ale tam to fungovalo. Dvojka už je víc trapná než vtipná, sprostých slov výrazně přibylo na úkor vtipných hlášek. Po letech to byla velká zbytečnost. 40%(26.6.2017)

• KcarlosK

Pár dobrých hlášek ještě dobrý film nedělá.(21.7.2017)

Šak malo svoje chvíľky.(12.11.2017)

Vánoční klasika...(10.12.2017)

• peter.m

"Takže žádnej vánoční zázrak asi opravdu neexistuje." Nie neexistuje a ako hovorí Willie Soke: "Svět je žumpa plná hoven." A tam patria aj všetky takéto silené pokračovania pre mňa vynikajúcich filmov ako Bad Santa, Dědictví a pod. PS: názor mojej pani: "Neoriginálne, vulgárne a odporné!"(22.12.2017)

Zas tak strašné to nie je, trochu viac fekálu ako je zdravé, ale inak super. Ten vyžratý kučeravý čurák mohol dostať viac priestoru a trochu menej sa mohla spomínať análna záľuba Billyho Boba, na piaty krát to už viac nudilo ako bavilo, ale inak parádna sviatočná komédia.(25.12.2017)

• Dany17

5/10(27.12.2017)

Super komedie, která mě naprosto odrovnala svou sarkastickou nekorektností. Navíc při pomylšení, kolik lidí tento styl nedokáže překousnout a brát s nadhledem, mě dostává o to víc. Hlavní hrdinové opravdu nešetří všelijakými vulgarismy a sexuálními narážkami a je na nich postavena podstatná část komediální složky filmu. Rozhodně jsem se u film skvěle bavil a taky hodně nasmál a tak to má u komedie přece být.(31.12.2017)

Komu nevadí "trochu" té vulgarity ;-)(7.1.2018)

• LEFTFLANK

Jednotka rozhodne mala viac do seba asi preto, že sa na tom podieľali Coenovci, aj napriek roztrieštenosti snímku a podľa mňa blbému záveru je to v celku príjemný úlet, to sa ale od dvojke povedať nedá. 2 som však videl v origináli a ten stojí za to! Myslím si, že dabing by tomu filmu asi skôr ublížil, takto som sa fajne bavil aj keď fekálny humor nie je zrovna môj obľúbený, ono si to tu totiž hlavná banda hňupov hádže vo veľkom štýle -potetovaná grgajúca matka, škaredý čierny liliput a BB Thorton je proste Willie - ani jeden na sebe a ostatných nenechá nitku suchú. Takže za 2 hviezdy lebo som sa asi na ten debilný humor po jedničke dokázal nastaviť inak to nechcem vidieť už v živote hlavne nie v tv :D(16.4.2018)

Dávám 4 hvězdy stejně tak jako jsem dal prvnímu dílu. Jen zde už trochu opadlo opojení vánoc a jemně poklesl humor. Kdyby byla možnost dávat půl hvězdy. Tak dám 3,5 😁(19.6.2018)

• Oxytocin

A to jako vážně někdo dokoukal do konce?(26.1.2019)

1 3 4 5 6 7 následující >>