poster

Holky z fildy

Dokumentární

Česko, 2009, 57 min

 • filmharmony
  ***

  ...jde o odvahu ukazat svuj zivot a bez prikras se s nim vyporadat... Mily Boze, delam, co muzu...(20.6.2014)

 • LiVentura
  ***

  Zajímavý pohled.(14.11.2009)

 • Vodnářka
  **

  Upřímně netuším, co mi tenhle film měl dát. Ano, jsou to zajímavé osudy, příběhy...ale že by to nějak souviselo s vývojem od revoluce, nebo mělo jakoukoliv jinou spojovací myšlenku, to mi vážně nepřišlo..(24.6.2010)

 • CaptainNor
  *

  Nepřímá úměra dotažená až k dokonalosti! Totiž čím více absolvují ony rádoby emancipované a sebevědomé ženštiny vzdělávacích institutů závratných výšek a čím více jim přibývá lejster a diplomů, tím více tlachají a plácají kraviny a jsou samy sebou utopeni v bezradnosti, jak kapka v moři.. Při pohledu na jejich životy mi napadá jedno - deprese a prázdnota..(19.11.2009)

 • igi B.
  *

  Svatá prostoto! A to je prosím již dvacet let tomu, co si tu hrajeme na tu >novou a svobodnou a šťastnou< společnost... Tak není nad hoďku inťošského >fildání< a žvanění... A teď si jdu rychle počíst v "OnaDnes"... Je to prej "o ženách, jaké doopravdy jsou"... Jen se z nich našinci občas zdvihá kufr... :-] - - - P.S. ...Jen tak mimochodem - všimněte si, že všechny TY DÁMY Z FILDY nějak participují na těch "veřejných zdrojích" - a stejně budou pořád fňukat a fňukat... .-(( - - - - - (Poprvé lehce protrpěno 12.11.2009 na >ženském prostoru< , hodnocení a komentář zde lehce jizlivě jako první - 12.11.2009)(12.11.2009)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace