poster

Hitler - Vlk (TV film)

 • Španělsko

  Hitler, El Lobo

Dokumentární

Španělsko, 2005, 84 min

Hrají:

Adolf Hitler (a.z.)

Komentáře uživatelů k TV filmu (3)

 • SOLOM.
  ***

  Kdyby tenkrát jen Adolfova máma tušila...Ze vztahu sestřenice a bratrance nikdy nemůže vzejít nic dobrého a malý rakušák to již od dětství neměl zrovna jednoduché . Více méně jej neměl nikdo rád (ani táta, spolužáci, učitelé,…) až jeho milovaná německá armáda a spolubojovníci. Bývalý nepříliš úspěšný malíř a skicař však díky svému řečnickému projevu dokázal upoutat masy lidí a všichni víme jak to dopadlo...Celkem slušný dokument s množstvím dobových záběrů a fotek. Nevědomí se tu jistě dozví řadu zajímavých informací, ovšem jsou tu i jisté mezery – které snad ze „strachu“ tvůrci raději neuvedli, nebo je vzali jen velmi okrajově…(12.8.2016)

 • metal.storm
  ***

  Zaujímavé poňatie Hitlerovic životopisu. Informácie, podľa mňa, vo veľkej skratke. A tiež chyby. Hovorené slovo, nebolo zlé, ale obrazová časť, tam tie videá boli čisto na doplnenie monológu. Zato fotky boli super ...(18.4.2012)

 • Shanen29
  ***

  Sice s chybama,ale možná režisér neměl ty zprávné podklady.(23.5.2016)

 
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace