Reklama

Reklama

S ledovým klidem

  • USA The Cold Light of Day (více)
Trailer

Will Shaw má malou poradenskou firmu v San Francisku. Jeho rodiče právě žijí ve Španělsku, kde otec Martin pracuje na americké ambasádě jako kulturní atašé. Vzhledem k povaze jeho práce se rodina v minulosti mnohokrát stěhovala ze země do země. Poněkud to poznamenalo vztahy v rodině. Nyní se však má rodina po dlouhé době setkat na dovolené, a to i s mladším Willovým bratrem Joshuou a jeho přítelkyní Darou. Poté co Daru kvůli Willově nepozornosti praští do hlavy se Martin rozzlobí a hodí Willův mobil do moře. Will pak všem řekne, že na tom mobilu závisí jeho kariéra. Jeho firma totiž právě zbankrotovala. Pak se sebere a plave na pevninu, aby sehnal v lékárně nějakou dezinfekci pro Daru. Jenže když se vrátí ke břehu, loď jeho rodičů je pryč. Nakonec ji najde, ale je prázdná a na lodi někdo něco usilovně hledal a rozhodně nedával pozor, zda tam udělá nepořádek. Will okamžitě běží na policii, aby ohlásil, že jeho rodina zmizela, ale Will pochopí, že něco je špatně a ukradne policejní auto, aby mohl rychle zmizet, ale je chycen a brutálně zbit. Objevuje se jeho otec Martin, který policisty přemůže. Když jsou spolu sami v autě, svěří Martin Willovi, že není kulturním atašé, ale pracuje pro vládu ve zvláštním odboru CIA. Nemohl to svým synům svěřit, ale matka to ví. Ještě v noci se schází s Jean Carrackovou ze CIA a chce, aby mu dala jistý kufřík, který může jeho rodině pomoci na svobodu. Carracková tvrdí, že už ho nemá, ale Martin jí nevěří. Když se vrací do auta, Gorman, Carrackové poskok, ho zastřelí. Willovi se podaří z otcovy kapsy vzít jeho zbraň a vyzvánějící mobil, ale musí vzít nohy na ramena, protože Gorman hodlá zabít i jeho. Když telefon znovu zazvoní a Will má konečně možnost to vzít, hlas na druhé straně se shání po Tomovi a vzkazuje mu, že mu zbývá 21 hodin na to, aby vyměnil svou unesenou rodinu za tajemný kufřík... (TV Prima)

(více)

Diskuze

PŘIDAT PŘÍSPĚVEK

Uživatel Raccoon.city smazal svůj příspěvek.

cukorek

cukorek (hodnocení, recenze)

V tomto prípade prehliadnuť režisera dolo odo mňa trocha nedôsledné.  Aj keď som nečakal nič prevratné, aj tak sa dostavilo menšie sklamanie z tochto akčného filmu.

rounen

rounen (hodnocení, recenze)

mzss1: v dabingu to ani nestahuj... Cavilla tam dabuje dabér, který má hlas retarda a ještě k tomu text postav je trapný, takže když se spojí tyto 2 věci dohromady, tak z toho vznikne neposlouchatelná slátanina... vůbec nechápu, jak mohli hollywoodské hvězdy na tento film kývnout a hrát v něm... ten scénař je tak primitivně dětinský, amatérsky a směšný, že scénarista a režisér by se měli za tohle stydět... v tom filmu je všechno špatně, co se týče technických stránek, tak totální humus, kameraman amater... vyloženě chtěli nalákat publikum na hvězdy, past na lidi, ale celkový film je céčková tupost....

Ondrej1115

Ondrej1115 (hodnocení, recenze)

Bruce Willis si zaujimavo vybera filmy každý rok je to 1xBečko 1xKomedia 1xAčko 1xSračka kde sa mihne na 5sekund

moviesfan

moviesfan (hodnocení, recenze)

Matty: Vidíš a dle traileru jsem si myslel, že to bude další průměrná záležitost, která nepřijde s ničím novým ani překvapivým.

Matty

Matty (hodnocení, recenze)

Velice svižné, velice chytré. Zatím největší žánrové překvapení letošního roku (přičemž ten film je vlastně na překvapeních založen).

petero

petero (hodnocení, recenze)

Dúfam, že z toho nevznikne rovnaká blbosť ako Abduction. Ešte aj tá Sigourney...

sniper18

sniper18 (hodnocení, recenze)

Radšej nech Willis rýchlo natočí tú Smrtonosnú pascu, lebo takéto zbytočnosti ho len zhadzujú. Podľa traileru to vyzerá na typickú americkú tuctovku a navyše s PG-13, takže nevidím jediný dôvod, na čo to vôbec pozerať. A teda režisér ma prekvapuje, niekto, kto natočil maximálne originálne JCVD samozrejme príde do Ameriky, kde hneď natočí pravý opak. 

Illuminare

Illuminare (hodnocení, recenze)

deadman93: Taky mi to nepřijde moc originální, ale Sigourney záporné role sluší :-)

deadman93

deadman93 (hodnocení, recenze)

taková klasika... už by mohl někdo přijít s něčím novým než s tím že fotr dělu CIA a jeho syn musí všechno zachránit...

moviesfan

moviesfan (hodnocení, recenze)

Trailer mě moc neoslovil. Chtěl bych vidět Sigourney opět v kvalitní roli. Ona hraje vždycky dobře, i když se jedná o špatný film :)

Xeelee

Xeelee (hodnocení, recenze)

HUMOOOO: Akčních tuctovek je tolik, že bys je neshlídnul ani za několik životů a přibejvaj rychlejc než bys je stíhal sledovat. Opravdu chceš, aby tohle byla další tuctovka, která si na sebe díky obsazení nejspíš vydělá, ale ničím nezaujme a za chvíli zapadne? U někoho, kdo dal ***** snad všem prcičkoveskejm filmům a spoustě akčích tuctovek, si ale nejsem odpovědí moc jistej. Každopádně šikovnej režisér s takovými hvězdami jako Bruce Willis a Sigourney Weaver má na víc. Hlavně Sigourney ve spojení se zápornou rolí v akčním filmu mě zaujala :-)

HUMOOOO

HUMOOOO (hodnocení, recenze)

ja práve že däfam v opak. na akčných tuctovkách nie je nič zlé

Xeelee

Xeelee (hodnocení, recenze)

Sakra, koukám, že si to Mabrouk El Mechri nepsal sám jako u JCVD. Snad si scénář vybíral pořádně a nebude to další pěkně natočená akční tuctovka.

Související novinky

Superman postaví Velkou čínskou zeď

Superman postaví Velkou čínskou zeď

11.02.2012

Uvidíme, co na to Čínská lidová republika :). Tak nebo tak, Edward Zwick pokračuje v přípravách svého nového historického eposu The Great Wall pro studio Warner Bros. a novou produkční společnost…

Henry Cavill je nový Superman

Henry Cavill je nový Superman

01.02.2011

Upozornil na sebe jednou z hlavních rolí v seriálu Tudorovci a fantasy Hvězdný prach, teď ho čeká velká hollywoodská budoucnost. Ještě letos ho uvidíme jako Thésea v starořecké fantasy Tarsema Singha…

Bruce a Sigourney jako soupeři?

Bruce a Sigourney jako soupeři?

05.08.2010

Bruce Willis se zřejmě snaží trumfnout Nicolase Cage v počtu přijatých filmových rolí. Začátkem září poletí do Španělska a svěří se tam do rukou Mabrouka El Mechriho, pro kterého se drama JCVD stalo…

Reklama

Reklama