poster

Zero no cukaima: Princess no rondo (TV seriál)

 • Japonsko

  ゼロの使い魔~三美姫(プリンセッセ)の輪舞(ロンド)~

 • Japonsko

  Zero no tsukaima: Princess no rondo

Animovaný / Fantasy / Komedie / Romantický

Japonsko, 2008, 12x24 min

 • Roby
  ****

  3.série je jasně nejslabší, ale pořád velmi dobrá a vtipná. Ten kdo viděl předchozí dvě ůspěšné řady si toto určitě nenechá ujít.(4.7.2010)

 • daGGos
  **

  Nové členky harému, u kterých byla veškerá tvůrčí invence vyplýtvána do oblasti hrudníku, záporák oplývající charismatem použité záchodové štětky, naprosto směšné a ubohé dějové zvraty a stále stejné retardované chování hlavních hrdinů. Předchozím řadám se sice ještě povedlo překročit hranici průměru, ale svět Zero no tsukaima je už dávno vytěžený a Princess no rondo se potácí hluboko mezi marastem současné anime produkce. **(19.11.2011)

 • Darik
  ****

  Sice není tahle seriu už tolik povedená jako ty předchozí dvě, ale i tak si stále zachovává své kouzlo + je tady pár pekvapení. Dal bych 3* ale za poslední tři díly jednu přidávám - jsou fakt super.(7.11.2010)

 • Haide
  **

  Dejme dohromady nulový děj první série (nepočítám poslední cca. 2 díly) a množství prsatých scén druhé série a tradáááá máme třetí sérii.(19.7.2013)

 • Palisander
  ****

  U mňa lepšie ako dvojka. Luise je menej hysterická a dokonca sa vzťah so Saitom začína podobať normálu. Síce len vzdialene, ale aj to je pokrok ;-). Plusové body za princeznú (teraz už kráľovnú), slečnu poloelfku, očarujúceho draka (vlastne dračicu), viac Tabithy a vydarený romantický záver. Škoda že sa nedá pridať pol hviezdičky. Vlastne, hmm... veď môžem pridať celú :-).(19.7.2013)

 
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace