Reklama

Reklama

Jeníček a Mařenka: Lovci čarodějnic

  • USA Hansel & Gretel: Witch Hunters (více)
Trailer 2

Malého Jeníčka a Mařenku zavedl jejich otec do hlubokého lesa a tam je nechal osudu. Jeníček s Mařenkou našli perníkovou chaloupku, ve které byla ježibaba a ta je chtěla vykrmit a sníst. Když chtěla hodit Jeníčka do pece, děti ji přemohly a upekly v peci. Od té doby loví čarodějnice... Jeníček a Mařenka už jsou dospělí a putují po světě. V jednom městě chce šerif Berringer upálit ženu jménem Mina, kterou obvinil z čarodějnictví. Jeníček s Mařenkou ji ale na poslední chvíli zachrání, protože poznají, že to není ježibaba. Poté se vydají na lov čarodějnice v blízkém lese. Čarodějnici sice chytí a zabijí, ale jejich hlavním úkolem od starosty je najít unesené děti – a ty zatím nenašli. Mezitím se parta lovců snaží chytit čarodějnici, která děti unesla. Čarodějnice Muriel ale všechny zabije. V hospodě se Jeníček a Mařenka seznámí s Benem, který se o čarodějnice také zajímá. Do toho přiběhne jeden z lovců, který všem řekne, že čarodějka zabila jeho kamarády, a sám pak vybuchne. Jeníček s Mařenkou se vydají lovit čarodějnici do lesa... Nalákají ji na volání dítěte o pomoc. Jeníček s Mařenkou čarodějnici, což je Murielina pomocnice, chytí a zjistí, že čarodějnice potřebují ke svému rituálu získat dvanáct dětí. Nyní jich mají jedenáct a jdou si do města pro poslední... (TV Prima)

(více)

Videa (32)

Trailer 2

Recenze (1 696)

Fr 

všechny recenze uživatele

3D verze /// ,,ZŮSTALI JSME SAMI DVA A PO UVĚZNĚNÍ V TOM DOMĚ JSME SI ODNESLI DVĚ PONAUČENÍ: VYHNI SE DOMŮM Z PERNÍKU A KDYŽ CHCEŠ ZABÍT ČARODĚJNICI, SPAL JI NA POPEL“...... /// Honza závislej na perníku a Mařka rozdávající rány čelem jsou vskutku povedená dvojka. Teda jestli vás bavěj takový ty věci s krví vystříkanejma místnostma, fucking hlášky, rozjebaný orgány a akční ,,B“ jízda. Dokonce bych vyzdvihnul i vcelku sympatický 3D. Víc nechtějte (a předpokládám, že ani nečekáte). Bohužel (fakt nechcu vypadat jako prudič), ale takovej stejně laděnej RE: Retribution, byl vo kus…. zajímavější (jako myšlenkově?.... čuráku….). /// NĚKOLIK DŮVODŮ, PROČ MÁ SMYSL FILM VIDĚT: 1.) Seru na klasiku. 2.) Potřebuju návod, jak zatočit s tou sviní z druhýho patra. 3.) Thx za titule ,,František Fuka“. /// PŘÍBĚH *** HUMOR * AKCE **** NAPĚTÍ * ()

tron 

všechny recenze uživatele

„Ste dobrý strelec?“ – „Nie.“ - Chvíľa hrobového ticha. - „Preto mám brokovnicu." Bizarný mix fantasy, hororu a morbídnej komédie a do toho prekvapivo krvavé detaily. Tvorcovia sa na logiku a históriu samozrejme totálne vybodli, takže tu nájdete v pohode aj také geniálne šialenosti (resp. iba šialenosti?), ako že Janko od traumatického zážitku z detstva trpí cukrovkou (!). Čo oceňujem? Napríklad sa mi páčili masky čarodejníc. Tie boli fakt super. A dvakrát som sa nahlas na cca tri a pol sekundy zasmial. Na zahodenie nebol ani „obor“ Edward, pár suchých hlášok a pôvabne ma pobavili detaily čarodejnice, lietajúce na metlách a konároch. Pamätal som si ich z detstva, ale nemyslel som, že tieto bizarnosti raz niekto sfilmuje. Páčili sa mi aj posledné sekundy a to dokonca tak veľmi, že som si v tej chvíli prial vidieť sequel. Našťastie ma to pomätenie zmyslov o pár sekúnd prešlo. Je prekvapivé, že pri celosvetovej tržbe 226 miliónov (pri 50-miliónovom rozpočte) dodnes nevznikla dvojka. ()

Reklama

Falko 

všechny recenze uživatele

Tento film je o trosku kratsi, krvavejsi a strasidelnejsi, nez VAN HELSING (2004) s Hugh Jackmanom a s Kate Beckinsale a ak mate radi podobne filmy, ako trebars ABRAHAM LINCOLN: LOVEC UPIROV (2012) od Timura Bekmambetova, tak by ste mali byt spokojni aj s tymto filmom. Ja som od tohto filmu nic moc neocakaval a 3D v kine splnilo svoj ucel, takze moja spokojnost bola na mieste. __________ Jeremy Renner - (Hansel - Jeníček) +++ Gemma Arterton - (Gretel - Mařenka) +++ Famke Janssen - (Muriel) +++ Pihla Viitala - (Mina) +++ Derek Mears - (Edward) +++ Robin Atkin Downes - (Edward, hlas) +++ Peter Stormare - (Šerif Berringer) +++ Thomas Mann - (Ben) +++ Hudba: Atli Örvarsson +++ Produkcia: Will Ferrell, Adam McKay +++ (Videl v nemeckom 3D kine 25.03.13) +++ ()

TeeAge 

všechny recenze uživatele

|| Scenár: Tommy Wirkola | Hudba: Atli Orvarsson | Produkcia: Will Ferrellm Adan McKay, Kevin Messick, Beau Flynn | Distribúcia: Paramount Pictures, MGM | Štúdio: MTV Films, Gary Sanchez | Rozpočet: 50 miliónov $ | Tržby: 225,703,475 $ || Vrámci Fantasy Horor v B kategórií neskutočne funkčné. Vlatne by sa dalo povedať, že od momentu, keď si človek zvykne na gýčovitú perníkovú chalúpku a kostými, tak je to pútavá jazda od začiatku do konca. Dopomáha tomu kontrolovaná metráž a výborná réžia: bitky a strelba ešte nikdy neboli tak "realistické" - vrámci žánru a kategórie. Ešte raz by som to ale asi nedal, takže nie 4, ale veľmi silné 3. 70% | Blu-Ray 3D, THX, HU DTS | ()

kulyk 

všechny recenze uživatele

Pohádka, mystický blábol, mající své kořeny někde v dobách animistických představ o světě, neměla nikdy bavit! Jejím cílem bylo dramatickou, údernou formou povysvětlovat našim chlupatějším předkům, co že se to vlastně kolem děje.... a ponechat v jejich dutolebečních prostorech nějaké to ponaučení. Až s prvními náznaky modermismu započal lidský jedinec se zpupností, pročež tento žánr odsoudil dětem na hraní. Ehm. Tak jsem si trošku zašádvelil, podrbal si tenké střevo svým povýšeneckým ukazováčkem, a nyní k filmu: návrat rozprávky do náručí dospělců nedopadl špatně. Zbytečně jsem Jé + eM uvrhl na několik měsíců do karantény. Hravé to je, chvilkami mile překvapivé, kontrast mezi infantilními jmény hlavních hrdinů a jejich konáním potěší, nějaká vycmrndlá bloncka ukáže hlaďoučkou prdku, Mařena může být sebedivnější, ale rtíky má skutečně kuřácké. Prostě fajn zábavička. Snad se to zvrhne v další run na naše drobné a řada rejžáků natočí obdobně svěží dílka. Napadá mě kupříkladu Píchavá Růženka, Princezna se žlutou hvězdou na prsou, O třech prcátkách, Děfka na kotěti, Mary Poppers, Obuškem do pytle etc. ()

Galerie (100)

Zajímavosti (34)

  • Hlavní hrdinovia absolvovali kvôli filmu mesačný výcvik s cieľom pripraviť ich na zbrane a boj. (Greenpeacak)
  • Retro-futuristický steampunkový štýl zbraní a techniky navrhol a vlastnoručne vyrobil dizajnér Simon Boucherie spolu s režisérom Wirkolom. (Greenpeacak)

Související novinky

Jeníček a Mařenka mají nový dohled

Jeníček a Mařenka mají nový dohled

09.08.2015

Dva roky stará fantasy Jeníček a Mařenka: Lovci čarodějnic, v níž se slavní sourozenci stali akčními hrdiny, vydělala 226 milionů dolarů. Vzhledem k padesátimilionovému rozpočtu jí tak bylo rychle… (více)

Jeníček a Mařenka uloví další čarodějnice?

Jeníček a Mařenka uloví další čarodějnice?

22.09.2014

Loňská akční fantasy Jeníček a Mařenka: Lovci čarodějnic vydělala 226 milionů dolarů. To je při padesátimilionovém rozpočtu jasná komerční výhra, kterou by studio Paramount chtělo přetavit do druhého… (více)

Dwayne Johnson: Lovec démonů

Dwayne Johnson: Lovec démonů

02.09.2013

Hon na všelijaké ošklivé potvory a ježibaby je pořád v kurzu. Jeníčkovi a Mařence to šlo pěkně od ruky, Vin Diesel se čarodějnicím podívá na zoubek v akčním hororu The Last Witch Hunter a teď touží… (více)

Jeníček a Mařenka podruhé a ještě šílenější

Jeníček a Mařenka podruhé a ještě šílenější

09.06.2013

Rozpočet 50 milionů, celosvětové tržby 226 milionů. Snadná matematika, i když vezmeme v úvahu, že téměř polovina utržených peněz zůstává kinařům. O možné trilogii se mluvilo už před premiérou, a teď… (více)

Reklama

Reklama