poster

Before I Self Destruct

Drama

USA, 2009, 79 min

Kostýmy:

Mia Maddox
(další profese)
Nastala chyba při přehrávání videa.
 • kaylin
  **

  50 Cent si napsal a natočil film, ve kterém si zahrál hlavní roli, protože měl pocit, že mu herectví a filmování vůbec asi půjdou tak dobře jako rap. No, trochu se spletl, ale není to nic až tak hrozného. Prostě natočil celkem obyčejný akční film, který má mít nějaké ty sociální základy, protože někteří lidi prostě mají smůlu. Amatérské pojetí, špatné triky jsou trochu vyvažovány drsným pojetím. Zase ale ne moc. Prostě celkem obyčejný film o pomstě, který chce vynikat jen tím 50 Centem.(14.2.2014)

 • T-pack
  **

  Je vidět, jak moc je to dílo rappera a prakticky nikoho jiného. Amatérsky natočené, technika nic moc, herecké výkony ve většině případů naprosto nulové a neděje se ani žádný zachraňující hlubší smysl nebo nápaditější příběh. Ještě jsem neviděl ani Get Rich... ani jiné herecké počiny Curtise, ale Fiddy, nerežíruj! Zůstaň, prosím, u hudby, ta ti jde! Mimochodem, asi v půlce filmu jsem si vzpomněl na B. Rabbita, když potápěl Papu Doca slovy: "This guy's a gangster? His real name is Clarence..." XD(28.1.2010)

 • Herr_Flick
  ***

  Bohužel od začátku mírné zklamání. Prvních 5 minut vyplněných spíše chvástáním než nějakým úvodem. A vůbec ono to celé působí dost nepřirozeně, holt režírovat film zřejmě není jen tak. Nevím, co bylo smyslem tohoto filmu, ale působí to spíše jako promo pro fiftyho desku a crew. Takže když se díváte na tenhle film, kritika hereckých výkonů musí jít stranou a člověk se musí soustředit jen na jeho obsahovou stránku a nechat se provázet Curtisovým hlasem. Patřím mezi Curtisovy fandy, takže jsem se bavil… 60% z velké části za hudbu.(13.7.2011)

 • Tretina
  **

  Vidieť, že ide o príliš veľké sústo aké si fifty na seba vzal. Uvítal by som od neho radšej hudobný príbeh napr. nadviazanie na get rich or die tryin. Toto bolo dva krát mimo a raz vedľa. Cítiť v tejto dráme amaterizmus veľkého zrna, možno keby sa toho chytil niekto s fachu bolo by to inde, tento príbeh sa dal spracovať určite lepšie. 50 cent ako hudobný artist bude vzdy patriť k mojim oblúbeným ale len z čias albumu "The Massacre" a soundtracku k spomínanému "get rich or die tryin" kedy bol celý G-unit na špici ladovca, ktorý sa im začal postupne topiť. Dúfam, že plnohodnotné dielo ešte niekedy prinesie(16.3.2010)

 • FFilipCZ
  ***

  Celkem nenáročně a věrohodně natočené drama z prostředí černošských ulic plných násilí, vražd a gangů. Příběh je uvěřitelný, podle mě není přitažený za vlasy a je celkem dost možné, že v takovémto prostřední Curtis (50 Cent) opravdu vyrůstal. Bál jsem se, že soundtrack bude "přehlušovat" celý film a strhne na sebe pozornost, ale příjemně doplňoval atmosféru a nikterak nevyrušoval. U mě dobrý a dobrý je za 3.(3.12.2013)

 • - Rapper 50 Cent byl scénáristou, režisérem, producentem i hercem hlavní role zároveň. Jde tak o jeho režisérský a scénáristický debut. (Memphisz)

 • - Film vyšel jen jako bonus ke stejnojmennému albu 50 Centa. (Memphisz)

 • - První film produkovaný filmovou společností Cheetah Vision Films, která patří z poloviny 50 Centovi, druhou polovinu tvoří Randall Emmett. (Memphisz)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace