I Love You Too

Komedie

Austrálie, 2010, 107 min

Příjemné překvapení s kouzelnou Yvonne Strahovski a výborným Peterem Dinklagem. Vedlejší dějová linka týkající se postavy Petera Dinklage byla super a totálně zastínila poměrně nezajímavý příběh hlavní dvojice za což může hlavně debilní charakter Brendana Cowella (a pak že si hezké holky nevybírají blbce). I Love You Too je jednoduše natočená dramedy, ale přeci jen je poznat, že to není klasická US šablona - zejména v druhé polovině, která je mnohem lepší, jak ta první.(5.12.2014)

• IQ Tiqe

Nebýt Yvonne, asi by si to pustil málokdo. Problém je, že její partner je nesympatický ignorant, takže záchrana jejich vztahu je divácky nezajímavá. Zachraňuje to aspoň trochu zábava s Peterem Dinklagem.(31.7.2012)

Perfektne zahraná vec na jedno použitie. Nie je to hviezdne, koniec je trocha účelový, ale veľmi pekne tu fungujú dejové línie. Tie sa vzájomne prepletajú, dopĺňajú a zároveň sú zábavné a hravé. Nie je tu vyslovene prázdna scéna. Všetko tu perfektne zapadá do vopred nastoleného konceptu. A je to radosť sledovať. Veľmi príjemné strávenie večera, kde hlavne línia s Petrom Dinklageom hraničila s dokonalosťou. Strahovski ako obvykle dychberúca.(9.10.2014)

Nenáročná romantická komédia s typickou zápletkou, no našťastie bez zbytočných trápností ako bežne vidíme v americkej produkcii. Nebolo to nič čo by vzbudzovalo nejakú väčšiu pozornosť, no ani nie žiadny prepadák. Proste absolútny priemer, ktorý kolísal medzi lepšími časťami deju a tými menej zaujímavými. Klišé bolo citeľné už od začiatku, no nebolo to aspoň v takej príliš odpornej a násilnej forme, skôr to pôsobilo ako tak prirodzene. Takže OK, akurát na tie 3*.(30.6.2014)

• insurgentes

Pan Brendan Cowell je představitel vymytého hovada s rudým alkáčským nosem a odulým ksichtem vylemtávače zteplalého piva v nádražní restauraci. Vypadá tak, tváří se tak, chová se tak, prostě zcela dokonale jím je. Ok. Jen nechápu, proč takového typa dali po bok Yvonne. Jaká asi lávstory z toho mohla vzniknout? I kdyby scénář nebyl idiotsky předvídatelný (podle mě ale publikum tohohle žánru by stejně jiný nepochopilo), tenhle hlavní hrdina prostě ubíjí jakoukoli sympatii v zárodku. Australani se asi posrali v kině.(1.2.2014)

• adam9

Je to suché, nemá to čím oslnit až na Yvonne, díky které neklesám ještě o hvězdičku níž.(26.5.2013)

Film, ktorý akoby v polovici zmenil režiséra. - "You do know that saying "I love you" for the first time is supposed to be hard? If it's not, then you probably don't really mean it."(20.2.2014)

• loveless

Dlouze jsem přemýšlela, proč jsem se na tenhle film vlastně chtěla koukat... a nevzpomněla si, protože je na mém seznamu už pěknou řádku let. Je to docela nuda, příběh stokrát zrecyklovaný, postavy nijak zvlášť sympatické. Hvězda za Petera Dinklage a za to, že to nebyl nejhorší film, který jsem kdy viděla.(11.6.2019)

Dávam nakoniec tri *, ale dosť na hrane. Hlavný hrdina (a vlastne aj jeho kamoš Blake) bol bohužiaľ dosť nesympatický, čo ostro kontrastovalo s Yvonne Strahovski a jej pekným austrálskym prízvukom :) Páčil sa mi aj trochu smutnejší koniec. Celkovo taká obyčajná romantická "komédia"/"dráma", ktorej slúži ku cti najmä krajina pôvodu (dosť málo takzvaných f- výrazov), spomínaná Yvonka vďaka ktorej som si film pozrel a Peter Dinklage.(18.5.2015)

Skrytý austrálsky klenot...lepšie ako 97 percent ostatnej americkej produkcie rovnakého žánru.(13.4.2013)

Když spojíte klasické téma jako jsou vztahy a láska z působivými herci a herečkami vznikne tohle: silná romantická komedie. Yvonne Strahovski byla jako obvykle perfektní díky ní jsem se na to díval a díky ní je to taky něco jinýho než klasická slaďárna.(4.11.2011)

Bez Yvonne by som sa k tomuto ani nedostal a tak to aj dopadlo. Nečakal som nič extra, pozeral som to prevažne z toho dvôvodu že tam Yvonne hrá hlavnejšiu rolu. Takýchto romantických komédií tu už bolo neuveriteľne vela, vo väčšine z nich bez originálneho nápadu, I love you too nieje výnimkou. 2* za Yvonne, 1* za par dobrých momentov.(6.2.2012)

"I'm indestructible!" Nedokážu teď říct ani jednu komedii, která mě bavila víc. Je to jiné, milé, australské a ne tak sprosté jako některé jiné filmy podobného žánru. Navíc Yvonne a Peter v jednom filmu, to za to stojí :)(26.8.2013)