poster

Pouštní štít

 • USA

  SEAL Team VI

 • Slovensko

  Seal Team VI

Akční

USA, 2008, 99 min

Režie:

Mark C. Andrews

Scénář:

Mark C. Andrews

Kamera:

Chia-Yu Chen

Hudba:

Matt Gates
 • Sharky95
  odpad!

  Největší "klady" tohoto filmu: plakát a autentické záběry pro tvůrce dokumentů. Film je neskutečná slátanina všeho možného. Šlo vidět, že nějaké penizé tam jsou (záběr s vrtulníkem asi stál 95% procent rozpočtu, jinak si nedokážu vysvětlit další hovadiny). Jednotka je skále, kde sledují "iráckou" základnu plnou amerických vojáků a techniky, F22 raptor v roce 1991, pasáž z telenovely, taktické vybavení jednotky, seskoky bez padáku, izolepou přilepený zásobník u akáčka k M4,...a takhle bych mohl pokračovat. Svěřte námět military-airsoft týmu a zaručuji vám mnohem lepší a věrnější film.(15.5.2011)

 • Langy10
  ***

  Je těžké hodnotit tento film, protože najednu stranu bych dal odpad za takovou "Frašku", která mě docela urážela! Například kamera mi přišla jak z mobilního telefonu, absolutně na ho*no nebo plamen výšlehu ze zbraní Seals byl viditělně hnusně umělý! A nejvíc, co bych hodnotil negativně je - málo akce! A příběhově bylo dílo docela slabé, ale jelikož jsem fanoušek válečných filmů, tak vždy je co ocenit a tady mě nejvíc ponořil ten konec! Za ten konec bych dal 5 hvězd, parádně dojemnej, suprově udělanej i "Kamera" jakoby na 15 závěrečných minut byla vyměněna za opravdovou kameru a konec dostal náboj..... 55%(27.1.2012)

 • Wopat
  odpad!

  Škoda, že je to akční film a ne komedie. To bych dal určitě čtyři hvězdičky, protože takhle jsem se už dlouho nezasmál. To snad ani není možné, že někdo dokáže zplodit takovou hrůzu. Nebudu chrlit negativa, protože to bych se upsal k smrti. Pokud se chcete zasmát trapným kecům, vojenské stránce filmu nebo efektnímu střihu, vřele doporučuju. Pokud se však chcete podívat na válečný film z války v zálivu, tak se tomuhle paskvilu zdaleka vyhněte!(4.12.2011)

 • Lenii
  **

  Film není tak špatný a autentické záběry z války jsou pro film i přínosem, nejen zkažením filmu, jak se zde dočítám od ostatních. Možná se měl film více zaměřit na jednotku SEALS jako takovou, protože mi přijde, že se spíš zaměřil na velitele týmu a jeho život, což bylo i nezbytné kvůli pointě - proč byli tak dlouho mimo radary apod. Jinak herecké výkony nepatří zrovna k nejlepším, to je pravda. 35%(6.5.2011)

 • tomashor
  odpad!

  Tenhle snímek hodnotím jako Odpad! z důvodu amatérského chování herců v bojových situacích, neschopnost držení zbraně a špatného taktického postupu. Také se zde objevují nesmyslně sestříhané záběry (kde chybí návaznost) a vůbec celé pojetí problematiky z prostředí jednotky speciálních operací SEAL 6 je jako ušité horkou jehlou.(17.11.2009)

 • - Ve scéně seskoku si namísto kyslíkových dýchacích přístrojů nasazují zastaralé plynové masky a nemají u sebe padáky. Během seskoku je noc, do vody však dopadají za jasného dne. (Wopat)

 • - Zakladateľom a prvým veliteľom skutočného Seal Team VI. bol Richard Marcinko, ktorého rodičia pochádzali zo Slovenska. (AxelWers)

 • - Velitel týmu v boji nesundá kryt z optiky své pušky, a to ani během detailních záběrů jeho míření. (Wopat)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace