Šťastný a veselý Madagaskar (TV film)

Merry Madagascar

Šťastný a veselý Madagaskar

Animovaný / Krátkometrážní / Dobrodružný / Komedie / Rodinný

USA, 2009, 25 min

Komentáře uživatelů k TV filmu (118)

• Djkoma

Obdoba Shrekoledy. Všechny chvíli slavné animáky musí mít svoji vánoční verzi, ať je sebehloupější a podivnější. Hlavně, že v nich je Santa nebo někdo obdobně vypadající.(25.12.2009)

U mňa opäť postavičky z Madagascaru zabodovali a do sýtosti zabavili. /90%/(25.12.2009)

• tron

„Šťastný a veselý džulianár.“ – „Čože?“ – „Pomenovali sme to po svojom vodcovi.“ Séria MADAGASCAR (dva celovečerné filmy, vianočný kraťas THE MADAGASCAR PENGUINS IN A CHRISTMAS CAPER) je zaujímavá tým, že kým štyria ústrední hrdinovia (žirafa, lev, zebra, hrošica) sú nudní, situáciu zachraňujú božské podporné figúrky. Okrem komanda špičkovo vycvičených tučniakov je to národ madagaskarských lemurov, pozostávajúceho zo samoľúbeho vodcu Džuliana, jeho suchého zástupcu alebo drobučkého, zraniteľného a ustráchaného Morta, ktorému stále niekto ubližuje. V roku 2009 priletel ďalší krátkometrážny počin z madagaskarského univerza – ŠŤASTNÝ A VESELÝ MADAGASKAR. Štyria hrdinovia sa takmer už-už dostali z ostrova, resp. nad ostrov... keď sú zostrelení naspäť. Miestni obyvatelia si ich totiž pomýlili s „Tučným červeným škriatkom“. Čoskoro zostrelia aj túto tajomnú bytosť, aby sa ukázalo, že je to samozrejme Santa Claus. Po páde však trpí amnéziou a tak sa lev, žirafa, zebra a hrošica rozhodnú rozniesť darčeky namiesto neho. Do koča namiesto sobov zapriahnu adrenalínom natrepaných tučniakov. Medzitým samoľúby Džulian na ostrove zistí, že dávať je krajšie, ako brať. Ak pominieme trápne moralizovanie a k sérii už automaticky patriacu školácku animáciu, ostane k dobru hŕstka nápadov (súdruhovia zo Severného pólu, „Ja tak rád trsam trsam“).(7.1.2010)

Dej je zasazenej nekam mezi prvni a druhej dil a nejde tu o nic jinyho, nez dorucovani darku misto Santy, coz uz tu bylo nekolikrat. A tohle neprinasi nic moc novyho, akorat tu jsou proste stary znamy postavy, infantilni vtipky a cely je to jeste jednodussi nez celoveceraky. Nicmene tech 20 minut je to docela zabava a sceny se Santou jsou fajn.(13.12.2009)

Jde tu jen o to, připomenout prckům, že nějaký Madagaskar existuje, a že o Vánocích nejsou dárky to nejdůležitější. A je to vcelku zábavné, mimochodem.(24.12.2009)

• Jezinka.Jezinka

Sobíci jsou roztomilí, ale nelíbili se mi tak, jako jiní sobi v jiných filmech, navíc nevěřím na Santu Clause. O ostatních postavách vcelku zbytečné mluvit. Nemám zvláštní vztah k tučňákům, natož ke škaredým lvům, žirafám a hrochům. Moralizování o tom, jak je lepší dávat než dostávat mi potom vyloženě vadí. Nejlepší mi na tom přišla ta sněžící koule.(13.3.2018)

Tak tohle byla docela příjemná záležitost. Madagaskar se dočkal svého vánočního speciálu a já musím říci, že ze všech vánočních speciálů slavných animáků tohle dopadlo asi nejlépe. Navíc se musím přiznat, že na tohle jsem kouknul hlavně proto, že se mi docela stýskalo po seriálu "Tučňáci z Madagaskaru", ze kterého už jsem viděl všech 52 dílů, které Nova odvysílala, a tenhle vánoční speciál jsem tak bral především jako další díl výše zmíněného seriálu, a jako takový mě vůbec nezklamal, ale naopak potěšil. Tučňácké komando zde exceluje, jejich válka severopolních proti jihopolním , neboli válka tučňáků proti sobí letce Santa Clause byla okouzlující, stejně jako Vojínova láska ke člence létajícího sobího stáda, a létající tučňáci táhnoucí Santovy saně, to už byl jen příjemný bonus. Nesmím zapomenout taky na Jelimánoce, které neměly chybu, to byl přesně ten král Jelimán, jak ho znám a jak ho mám rád. A samozřejmě ústřední čtveřice zvířecích hrdinů ze seriálu Madagaskar, která roznášela dárky místo Santy a evidentně si to užívala byla taky úžasná. Celkově jsem velice spokojený, a proto uděluji lepší tři hvězdičky.(6.1.2012)

• Xmilden

O něco lepší než vánoční Shrek, ale nemůžu si pomoct tyto vánoční speciály mi prostě ani trošku nesedí. Jedním slovem ZBYTEČNOST.(12.12.2009)

Při sledování s celou rodinou stoupá hodnocení podle toho, s kolika lidmi se na podobné ztřeštěniny člověk dívá :-). Tenhle krátký příběh ze známého animovaného universa je o dost lepší než podobně tématicky zaměřený krátký film se Shrekem. Hvězdičku k dobru přidávají opět výborní tučnáci, teď navíc ve spolupráci s kolegy sobíky, kterým ruský dialekt sluší snad ještě více. Je to vtipné, několik hlášek (santaklaustrofobie, "jééé, kokosový ořech!") bombastických a celkově se to ke 24.12. velice hodí...(24.12.2009)

Vtipná, svižná a zábavná jednohúbka, ktorá práve cez Vianočné sviatky ma to správne kúzlo. 80% - 4*(6.1.2011)

moc jsem nečekal, takže jsem zas až tak zklamanej nebyl... prostě podobně jako v případě shrekoledy povedených scén jako šafránu, zbytek plytká kaše pro mimina. špatný. 50%(24.12.2010)

TV/// Obsazení 6/10 Děj 6/10 Hudba 8/10 Animace 7/10/// +tučňáci, hudba, k vánocům se to hodí -mohlo to mít klidně víc gagů, méně prostou zápletku/// Přijde mi, že se tady tvůrci opakují. Na Madagaskar 2 se teprve chystám, ale už tady se mi zdá, že s postavami se nikam moc nepohnulo. No ale je to pořád lepší než Šrekoleda, která je víc trapná a nudná. Šťastný a veselý Madagaskar je ještě celkem přijatelná sranda, která především na vánoce nemůže nikoho urazit./// Celkem 65%///PS: Naučil jsem se nové slovo: bipolární :-)(24.12.2009)

Čekala jsem něco víc, hlavně víc tučňáků s jejich obvyklýma hláškama. Takže jsem byla trochu zklamaná, líbilo se mi to o něco míň než Vánoční Shrek, ale stejně vím, že v dalších letech na to budu koukat každé Vánoce, takže 4*(24.12.2010)

Parádní kraťas, který je mnohem vtipnější a nápaditější než celá "Shrekoleda".:-)(24.12.2010)

Ach bóže. Po Shrekoledě další travestie, tentokrát s ruským přízvukem hovořícími soby a Santou, co ztratil paměť (sakra, vždyť zrovna včera jsem viděl pět minut čehosi hraného s tou samou zápletkou... kdyby se radši inspirovali Billy Bob Thorntonem a jeho Santou co chlastá a s oblibou provozuje anální sex...). Tenhle kraťas je jeden velký pastiš vykrádající Peter Pana a (proč mě to nepřekvapuje) nejslavnější citát z Casablanky, musím mu ale přiznat to, že to ubíhá docela svižně a jako půlhodina mi to nepřišlo. A Jelimána nedabuje Sacha Baron Cohen.(24.12.2009)

• WANDRWALL

Jedna z nejchudších zemí světa si zaslouží lepší nakládání i ze strany tvůrců filmu, který toho nedbá a předkládá malým divákům řadu zmatečných informací o ostrově, kde se dá zažít něco dobrodružného. Asi jen málokdo by tam chtěl žít.(25.7.2010)

O mnoho slabší než oba celovečerní filmy či obdobný kraťas Shrek the halls. Pár vtípků ovšem pobaví.(27.9.2011)

• predators

Vánoční přídavek z Madagaskaru pro piškoty. Nic víc, nic míň... 40%(10.1.2010)

Vianočné tučniaky (Madagascar Penguins in a Christmas Caper) sa mi páčili viac. Je však chválihodné, že vznikajú takéto bonusy - deti budú nadšené. Nám ostatným by sa nič nestalo, keby tento film nevznikol... Je tu však pár prijateľných fórikov, aj základná zápletka je fajn, len je to vážne trochu zbytočné...(26.12.2009)

Madagascar nebyl nikdy moc muj šálek kávy.(2.8.2018)

• triatlet

Pěkná animace, ale příběh na hranici (vánočního) (ne)vkusu.(25.12.2010)

Příjemná vtipná blbina :-)....určitě nelze srovnávat s celovečerním filmem. Na půl hodiny jsem se ale nasmál víc než dost, což nemůžu říct o některých celovečerních komediích.(24.12.2011)

Když mně jsou prostě zvířátka z Madagaskaru sympatičtější než jiná animovaná zvířena :-)(23.12.2009)

Madagaskarský vánoční speciál nabízí poněkud divočejší pojetí než Shrekoleda, ale ve výsledku jde o srovnatelné příběhy k původním celovečerákům. Stará známá parta se snaží společnými silami doručit všechny dárky po tom, co Santa přišel k úrazu, což se neobejde bez nějakých těch potíží ("Každé přistání, které přežiješ, je dobré."). Dokonce dojde i na podivnou milostnou linii mezi sobicí a Vojínem ("My chceme být bipolární."), ale což - mezi Glorií a Melmanem to taky fungovalo. No a samozřejmě je zde patrné pošťuchování k uvědomění si podstaty Vánoc.(25.9.2016)

Zdá se, že ten kluk má s kokosem v kokosu. Jelimánoce začínají. Santa Klaus byl původně na Jižním pólu, ale uplatili ho cukrovým a levnou pracovní silou. I tady fungují saně na bázi kouzelného prachu (možná na této legendě něco bude) a stejně jako v příběhu Velká vánoční jízda se zde létá přes Kanadu. Navštívíme New York a ten bude stále krásný ikdyž poletíme zpět. Dokonce i láska mezi tučňákem a sobicí je tu pojmenovaná - CITÁT - My chceme bipolární tučňáky. Tučňák - Jižní pól. Sob - Severní pól. Zdá se vám komentář zmatený - no, to už tak někdy bývá.(1.4.2013)

• Bakllazaan

Vim jistě, že tohle by se mi nelíbilo ani jako škvrněti.(23.12.2010)

• Toyotomi

meh(23.3.2015)

Někteří by mohli být zmatení, protože se vánoční Madagaskar odehrává mezi prvním a druhým dílem. Tento vánoční bonus je lepší než vánoční Shrek, ale stále funguje na stejných vtípcích. Opět to nejlepší předvádí tučnáci a jejich "studená válka" mezi jihopolníky a severopolníky. Zbytek ansámblu je opět tradičně nudný a Julián otravný. Ušlo to, ale podruhé bych si to nepustil.(18.12.2009)

Mne to prišlo lepšie ako celý Madagaskar 2...ale ten koniec si fakt museli odpustiť..s tým Slovenskom a Slovinskom...(24.12.2009)

Tyto vánoční "dodělávky" jsou nic moc. Člověk se pobaví, zabije chvíli nudy, ale za 30 minut je rád, že je konec. Neříkám Madagaskar byl skvělý, ale tohle je slabý odvar. Stejně jako Shrekoleda. I když musím uznat že létající tučnáci a válka mezi jihopoláky a severopoláky mě pobavila. "my chceme být bipolární" :D Původně jsem chtěla dát dvě, ale jak píšu ten komentář, tak si uvědomuju, že tak strašné to nebylo.(26.12.2009)

Ještě že to mělo jen 30 minut. Čekala jsem mnohem větší srandu.(28.12.2010)

• MATADOR

S Madagaskarem to jde od desíti k pěti a ani těch dvacet minut (deset minut trvají závěrečné titulky) něčeho to nezachraňuje. Takže pokud tvůrci už nedokážou zvládnout ani těch 20 minut, tak ať tu trojku radši nekutí a nebo se nechají někde inspirovat, a to pořádně.(25.12.2009)

• Geriel

Podle vzoru Shreka Vánoční Madagaskar - to by možná vyšlo, kdyby to dopadlo alespoň jako první díl, který býl však sám o sobě průměr.(4.1.2010)

Prístupné len pre diváka, ktorému je menej ako 9 rokov. Divákovi staršiemu ako 9 rokov je vstup povolený len v sprievode osoby do veku 9 rokov.(26.11.2009)

Mám rád Madagaskar. Pro Alexe, Martyho, Melmana i Glorii jsem měl vždycky slabost a proto nemůžu tomuto Vánočnímu speciálu dát jinak než pět hvězdiček.(25.12.2010)

70%(24.1.2011)

A zase klasický "Madagaskar". Místy je to docela otravné, ale sem tam se najde dobrý vtip, který vás nadchne. Mám tyhle postavy rád, ale delší filmy jim slučí asi trochu víc, hlavně proto, že tohle šroubování na svátky je takové příliš umělé. Santa v "Madagaskaru" mi prostě nesedí. Hodně osobní pocit, ale myslím, že nebudu jediný. Rozehrávají se zde zajímavé vztahy, ale vlastně zbytečně, protože na hlavní film nemají vliv. Jako televizní chuťovka? Proč ne, nakonec. Na Vánoce člověk skousne hodně.(5.11.2013)

Příjemně zábavný a úsměvný vánoční speciál. Už jen kvůli vánoční modifikaci "I Like To Move It" a především madagaskarské vánoční písničce "Santa Claus is Coming to Madagascar" to stojí za zhlédnutí. Videoklip na Youtube: http://www.youtube.com/watch?v=SfHWs0SAJaI(20.12.2009)

Svým způsobem vlastně úplně zbytečný, ale chvílemi přece jenom docela vtipný vánoční speciál, který mě ve své krátké stopáži pobavil skoro víc, než oba celovečeráky. To bude ale asi zřejmě tím, že o nich nemám zrovna valné mínění. K vánoční atmosféře to vcelku ujde. 50%(26.12.2010)

Rozhodně zábavnější než "Shrekoleda", zasmála jsem se.(24.12.2011)

• Crawler-D

Hrozně moc to narušuje koncept jejich uvěznení na tropickém ostrově, a proto je závěrečné rozuzlení dost neuspokojivé. Ovšem nadšení holčičky ze setkání se Santovými pomocníky bylo bláznivě vtipné.(31.12.2009)

• Radiq

Málo vtipnosti, ani těm tučňákům to už nejde jak dřív, Santa a jeho sestřel je docela křečovitě vymyšlenej děj. Moc mě to nepobavilo, protože se to pohybuje dost pod úrovní celovečerních filmů Madagascar.(4.2.2013)

• DivX

!!!!! 5% (DĚJ odpad VTIP * ANIMACE ** HUDBA*) IMDb.com: 6,9(30.9.2011)

Pěkná odnož zábavného animáku. Humorné, jak jinak. 85%(24.12.2009)

Toto krátké setkání s hrdiny animovaného Madagaskaru není nijak zlé, je určeno především malým dětem a těm se bude líbit. Dospěláka zaujme maximálně příjemné rypání sobů ze severu s tučňáky z jihu s tvrzením, že Santa pochází z jihu. V rámci madagaskarovské série zcela standartní kousek. Hudba: Heitor Pereira(25.12.2009)

Mnohem zajímavější animák než všechny 3 Madagaskary. :)) .. Pěkný příběh se Santou a rozdáváním dárků.(5.4.2013)

• T-pack

Ne příliš vtipný a celkem nucený vánoční kraťas. Zachraňují ho tučňáci a alespoň u mě animace, která připomíná některým jiným nejmenovaným animátorům, že občas nejde o to, udělat animaci co nejvěrohodněji. Ta hranatost a absurdnost tomu prostě sedí. Hvězdičku strhávám za posedlost písní, která jde asi takhle: "I like to move it..."(27.12.2009)

• C0r0ner

Celé univerzum Madagaskaru je kromě jedničky jeden velký omyl, který zachraňují leda tak tučňáci. Ani vánoční speciál není o nic lepší a svou "kvalitou" nedosahuje ani průměru, což u animáku považuji za velký průser. Jednoduše, kde není pořádný scénář a opravdový zájem o diváka, nemůže být ani relativně dobrý výsledek. 35%(3.1.2017)

Pár dobrých vtipů (např. "severopolárníci x jihopolárníci"), ale jinak vcelku průměrný animovaný snímek, převážně pro děti. :)(28.11.2009)

• horacko

Nič svetoborné ale poteší, minimálne tých najmenších.(24.12.2009)

• BloodMax

Něco jako Shrekoleda....celkem nůůůůůůůůůůda...(28.12.2009)

Líbí se mi to víc než původní Madagaskar, a ona ukecaná holčička je naprosto dokonalá.(24.12.2010)

• slovan1

Až na tučňáky to je mdlé. Ti se aspoň trochu starají o zábavu, jinak klasický vánoční speciálek animovaných filmů. Moc se od toho čekat nedá...(24.12.2010)

Na Vánoce vždy pobaví.(20.12.2012)

Pre mňa jednoznačne najlepší a najúsmevnejší diel zo série madagaskaru. Vianočná atmosféra pekne vykreslí našich priateľov Alexa, Melmana, Gloriu, Martyho a tentokrát i kráľa Juliena a Santu. Isto sa pobavíte na tom, ako zostrelia Santa Clausa z lietajúcich saní v domnení, že je to "zlý vianočný škriatok". Túto neplechu budú musieť napraviť a aj napravia svojim spôsobom. Určite si to nenechajte ujsť a pozrite si túto 20 minútkovku ! :-)(1.1.2013)

Dobrá šílenost, která ovšem ve své půl hodince dobře pobaví hlavně díky skvělým tučňákům :)(7.2.2013)

• DeLaMorte

Oproti celovečeráku dosti bez nápadu a se sklonem k nudě...škoda(8.1.2010)

• wosho

Madagaskar byla vtipná animováná groteska s přihloupým dějem, zaměřená na menší publikum, co dákáže pobavit i dospělého. Ale tento vánoční kraťas rozhodně ne. Milionkrát viděné schéma o nevšedních nástupcích tlusté červené kundy je upoceně vytvořené. Humor zde skoro chybí a i takový vikuk jako král Jelimán se zde mění na vánocemi poblázněného dobráka. A ani tučňáci to zde nezachránili.(29.12.2009)

V zásadě souhlasím s komentářem uživatele Flipper!(25.11.2009)

Čerešnička na starej dobrej torte...(13.1.2010)

Mě prostě Madagaskar nebaví. A nebavil mě ani šťastný a veselý. Vadí mi rádoby vtipné dialogy, které mi příliš vtipné nepřipadají. Ňuhňající dabing, kterému nelze rozumět. Ještě, že to bylo tak krátký. Slabší průměr.(25.12.2009)

O něco slabší obdoba Shrekoledy, ale půlhodina u Madagaskarského animáku je opět fajn. Pomalu ale jistě se to stává mojí každoroční vánoční tradicí... A naštěstí nechybějí tučňáci, král Jelimán a tak dál a jeho poskok Mort, mé oblíbené postavy.(24.12.2011)

Jako zásadový odpůrce Madagaskaru musím potupně oznámit, že jsem se několikrát zasmál. 30 minut bohatě stačilo. Nebylo to pitomé, nebylo to tolik trapné, ideálně dlouhé....(25.12.2011)

Spis bonus pro deti nez pro dospele. Deti se urcite pobavi :).(27.11.2009)

• OughJay

Nebejt těch tučňáků tak je tohle vrchol trapnosti. Tohle se snad nemůže líbit ani malejm dětem.(24.12.2010)

Dostal som toľko darčekov a stále nie som šťastný :( Mysli pozitivne! Povedal malý sob s ruským prízvukom a všetko dobre dopadlo. Milé, krátke, poteší, pobaví. Veď veselý Džulianár! :)(8.1.2011)

Přihlouplé, ale nápadité vtipy ve spojení s mým oblíbeným svátkem mi k úsměvu stačí. Záskok za Santu tu byl už tisíckrát, ale Jelimánoce prostě žeru. Mezi animovanými vánočními speciály se jedná o lepší průměr. "Říkals přece, že máme dost prášku na cestu sem." "Říkal." "Tak co se stalo?" "Spletl jsem se."(25.3.2014)

• kollma

Nuda, zbytečnost. Nechápu, proč to někdo točí. Ale je to lepší než trapná Shrekoleda.(24.12.2009)

Shrekoleda mi přišla sice o chlup lepší, ale i tak se stále jedná o docela zábavnou jednohubku po americku. Tučnáci bohužel těžce nevýrazní, za to král Jelimán rulezzz.... "No, she´s not my girlfriend, I don´t want to... Okay, fine, I´ll do it, just keep your chubby hands off!"... 60%(13.12.2009)

• Liduskaa

Kdyby se všeci zamysleli a stačil by jim k Vánocům kokosový ořech..no nebylo by to fajn?:) Myslím, že jedno shlednutí bohatě stačilo...i když sobi vs. tučnáci :-D(18.12.2009)

Krátke. Preto 3* inak fajn. xDD (Výstižné no nie?) xD(17.1.2010)

Madagaskar je můj nejoblíbenější animák a tato vánoční půlhodinka je skvělou podívanou do vánoční pohody. Ať žijou Jelivánoce!(24.12.2010)

Povedal by som že takmer lepší ako originál je tento tematický vianočný film. Vtip a dobré nápady do akcií všetkých postavičiek pri ktorých som sa ani čo i len jednu minútu nenudil z celkového času. Doporučujem všetkým divákom a zároveň dúfam že počas sviatkov sa bude tento minifilm dostávať do programových štruktúr slovenských komerčných televízií. Šťastný a veselý Julienár všetkým dokonca i južno ale aj severo polistom. Trsajte od radosti .(27.12.2011)

https://youtu.be/_fnGY5LF6YI /60%(29.4.2018)

Výborné jako vždy, ostatně se pobaví celá rodina. Jednu hvězdičku ubírám za celkový čas. Je to škoda.(25.12.2009)

Příjemně krátká, celkem vtipná vánoční oddechovka.(2.1.2012)

Madagaskar je super a tohle, alespoň u mě, úroveň jinak perfektní minisérie nepokazilo. Naopak. Šťastný a veselý Madagaskar pobavil :)(9.8.2012)

• Likan7

Klasický vánoční kraťas, který poučí děti, že je lepší dávat než dostávat.(3.6.2016)

Rozhodne podarené. Navzdory tomu, čo niektorý píšu, tučniaci sú stále vtipný a zbytok osadenstva nezaostáva. 4,5* Nenechajte sa odradiť nízkym hodnotením miestnych znalcov.(18.12.2009)

"My chceme být... bipolární!" :-) žádný převeliký zával smíchu se nekonal ale i tak sem se velice slušně bavil.(20.1.2010)

Taky pustit o Vánocích a mam pocit že to dávaj normálně. Podobný Shrekovým Vánocím ale taky úžasný :)(26.8.2014)

Aj keď nie moc originálne, ale i tak som si to pozrel s chuťou. Skvelo dopĺňalo modernú vianočnú náladu. Horšie 4*.(24.12.2009)

Cože? Obdoba Shrekoledy? Tak to ani náhodou. Výtečnej kousek! A to že tučňáci nemusí být pokaždé number one a zde jsou celkem v pozadí mi vůbec nevadí. V Madagascar Penguins in a Christmas Caper, The holt zářili, teď zase ostatní v čele s Jelimánem.(1.1.2010)

• krizi

Nechápu, proč ty dobré animáky musejí mít ještě svou vánoční obdobu. Jen to těm originálům kazí. Na Shrekoledu se taky moc koukat nedalo, i když tohle je o kousek lepší, tak bych se bez toho klidně obešel...(3.1.2011)

"Veselé Jelimánoce!" Začínám mít pocit, že každej výraznější animák musí mít z povinnosti kraťas s Vánoční tématikou. Nebýt krále Jelimana, tak u toho asi usnu. Českej dabing nebyl navíc uplně povedenej. Dětem se to ale asi bude líbit, tři slabší hvězdy.(24.12.2011)

Povedený, bláznivý, barevný, ironický a veselý vánoční kraťas. Madagaskar opravdu můžu, a můžu ho v různých podobách. Vánoční bláznivý příběh proto nebyl výjimkou. Je to prošpikované vtipy, a ironickými hlášky od všech zvířat, a určitě se zasmějete alespoň u pár scén. Podle mě dost slušná práce.(1.1.2012)

takový slušní kratas-(11.1.2013)

No ja som sa bavil uplne skvele. Julianove hlasky nemali chybu ako vzdy, tucniaci boli takisto super. Kebyze to malo aj polhodku viac, verim, ze by som sa vobec nezacal nudit . A ze to bolo prvaplanovo spravene kvoli Vianociam? No a co, ked je to naozaj zabavne.(9.12.2009)

Pěkná oddechová záležitost, která nemá podle mě nic společného s filmovými verzemi, spíš se jedná o minifilmík zasažen do Vánoc.(24.12.2009)

Nemám rád Santu - Klause:) Ale chápu, že na děti tenhle roztomilý strejda, teda americký děda Mráz zabírá. Sorry Ježíšku..(30.12.2012)

• angel.CZ

Pár dobrých hlášek bylo, ale je to ta samá trapárna co shrekoleda !(24.12.2009)

Dva podobné krátke animáky išli tieto Vianoce - Shrekovské Vianoce a Madagaskarovské Vianoce. Aj keď ma celovečerný Shrek bavil viac a mal aj lepšiu grafiku, v týchto kraťasoch bol Madagaskar výrazne lepší. Shrek bol len ďalší klasický detský aha-sú-Vianoce filmík, ktorý priniesol zopár vtipov, ale nič extra. Naopak Madagaskar bol výborný a mám dokonca pocit, že do tej necelej polhodiny dokázali nasúkať viac vtipu a zábavy ako do celovečerného Madagaskaru. Doteraz budem mať navždy nezabudnuteľné scény s "Džulienárom", či studenou vojnou medzi sobmi a tučniakmi. Na malé Shrekčatá si však nespomeniem tak ľahko.(26.12.2009)

Ráda koukám na tu čtveřici plus kámoše tučňáky a spol. Zdálo se mi to trochu slabší než filmy. Na to připomenutí Vánoc to stačí, ale ten Santa si nemusel vzpomenout, kdo je.(30.12.2009)

Po druhom zhliadnutí zvyšujem z 2* na 3*.........60%(31.12.2009)

Snaha vyžmýkať z populárneho detského filmu Madagaskar, čo sa dá. Dej celkom ujde, akurát v niektorých momentoch to je slabé a aj trápne. Občas fórik (juliánar), občas moralizovanie pre detičky o Vianociach o tom, ako je lepšie dávať ako brať, ale inak milý krátky film(25.12.2010)

Původně jsem nechtěl hodnotit, jako jsem nehodnotil Shrekoledu nebo vánoční vydání Doby ledové, avšak chtěl jsem to mít jaksi kompletní a tak sem házím hodnocení i s komentářem. Je to prosté. Opět naši čtyři známí hrdinové a jejich přátelé. tentokrát mají za úkol rozvést dárky místo Santy, kterého omylem sestřelili místní. Santa však není při smyslech a tak naši čtyři přátelé musí zachránit Vánoce a rozvézt dárky. Není to však snadné. Rozvoz dárků doprovázejí otřepaná klišé, na 30 minut je jich dost, ale vše dobře dopadne a všichni se sejdou a popřejí si veselé Vánoce.(23.12.2011)

Ďalší príspevok k vianočným krátkometrážnym animovaným filmom, ktorý nesklamal, ale ani príliš neoslnil... 70%(3.7.2012)

Krátké ale vtipné! Shrnutí vtípků a pěkné srandovní scénky opět nezklamaly! Madagaskar je můj oblíbený animovaný film, ať se jedná o jakýkoliv díl. Stejně jako např. Shrek.(8.8.2012)

Rozhodně o 50% lepší vánoční příběh než Shrekoleda. Já jsem se příjemně bavil.(25.12.2009)

• Ellway

Trapné až za hrob...(4.1.2010)

Poměrně vtipné a svižné. Žádné zázraky nečekejte, ale myslím, že tenhle vánoční speciál pobaví.(24.1.2010)

Všetci, čo pod názvom Merry Madagascar čakali neskutočne sofistikovaný, brutálne zamotaný vianočný príbeh, aký ešte svet nevidel, budú evidentne sklamaní (vymenovať zoznam týchto užívateľov by trvalo až do Vianoc). Postavičky z Madagascaru som si obľúbila hneď na prvú šupu ( na rozdiel od niektorých, ktorým sa očividne nepáčili a aj napriek tomu si Merry Madagascar pozreli zjavne len pre hodnotenie a koment k plusu) a pobavili ma aj vo vianočnom prevedení. Aj keď musím uznať, že druhým dielom som bola dosť sklamaná, Santa's Hairy Helpers úprimne potešili :)(11.2.2010)

Zábavné. Ako Madagaskar:)(25.12.2011)

Pár hodně dobrejch fórů jako studená válka mezi soby a tučňáky, nebo chlór jako "dobrej matroš" ale jinak obyčejnej vánoční mini animák.(15.9.2013)

• TonoM

Taková druhá shrekoleda jen další snaha o to získat peníze, proč ne když Madagaskar je tak výdělečný, ale ten vánoční scénář je takový nic moc. Opět se zasmějeme jenže mnohem méně, než by jsme měli. Asi nejhorší ze všech 7,8? Madaaskarů, co jsem viděl. 45%(11.12.2015)

Také malé "madagaskarské" vianočné memo, ktoré ma pobavilo. Nehovorím, že fandím týmto kraťasom, ale na tomto sa dalo celkom slušne pobaviť. Pár vtipných nápadov tam skutočne bolo. A pre deti je to na Vianoce krásna vec. Takže hodnotím neutrálne, ale trošku prihodím. 60 %(23.12.2015)

Skvělý Vánoční film o Madagaskaru. Když čekáte na dárky pod stromeček, tohle vás na chvíli zabaví. 80%(24.7.2016)

Blbinka, ktorá neurazí, ale ani nenadchne. Zaujme najmä tých, ktorý majú radi Madagaskar. K pozretiu TU: https://www.youtube.com/watch?v=MSWpeESqnKc(16.12.2017)

• zawa

Tak tohle nebyla zrovna trefa do černýho...(25.2.2010)

• onlyK2

Holá potřeba vidělat na známích postavičkách oblíbeného filmu o vánocích viz Shrekoleda.(6.7.2011)

Pekná ukážka toho, že sebectvo nie je cesta :)(14.1.2014)

Milý krátky film so známou zostavou zo ZOO Central Park New York. 75%(25.12.2017)

Veľmi ma to pobavilo, perfektný krátky madagaskarský animák.(21.5.2010)

Vynikající minifilm s vánoční tématikou. Film nabídne řadu srandovních situací a zajímavých hlášek v podání starých známých postav z předchozích celovečerních filmů. Na filmu zaujme hlavně výborný příběh. Některé postavičky, jako je třeba Santa nebo létající tučňáci jsou prostě skvělí.(25.12.2010)

trosku lepsi nez Madagaskar 2. Jelimanoce. (TV, CZ dabing)(26.12.2010)

• cachanell

Kdo dá dárek Králi Jelimanovi ?(27.12.2010)

Zabavny dodatok k Madagascaru na jedno použitie. 5/10(5.8.2012)

Příjemná oddechovka s hrdiny z Madagaskaru.(13.11.2013)