Šťastný a veselý Madagaskar (TV film)

Merry Madagascar

Šťastný a veselý Madagaskar

Animovaný / Krátkometrážní / Dobrodružný / Komedie / Rodinný

USA, 2009, 25 min

Komentáře uživatelů k TV filmu (117)

• TonoM

Taková druhá shrekoleda jen další snaha o to získat peníze, proč ne když Madagaskar je tak výdělečný, ale ten vánoční scénář je takový nic moc. Opět se zasmějeme jenže mnohem méně, než by jsme měli. Asi nejhorší ze všech 7,8? Madaaskarů, co jsem viděl. 45%(11.12.2015)

• triatlet

Pěkná animace, ale příběh na hranici (vánočního) (ne)vkusu.(25.12.2010)

Příjemná vtipná blbina :-)....určitě nelze srovnávat s celovečerním filmem. Na půl hodiny jsem se ale nasmál víc než dost, což nemůžu říct o některých celovečerních komediích.(24.12.2011)

Když mně jsou prostě zvířátka z Madagaskaru sympatičtější než jiná animovaná zvířena :-)(23.12.2009)

Madagaskarský vánoční speciál nabízí poněkud divočejší pojetí než Shrekoleda, ale ve výsledku jde o srovnatelné příběhy k původním celovečerákům. Stará známá parta se snaží společnými silami doručit všechny dárky po tom, co Santa přišel k úrazu, což se neobejde bez nějakých těch potíží ("Každé přistání, které přežiješ, je dobré."). Dokonce dojde i na podivnou milostnou linii mezi sobicí a Vojínem ("My chceme být bipolární."), ale což - mezi Glorií a Melmanem to taky fungovalo. No a samozřejmě je zde patrné pošťuchování k uvědomění si podstaty Vánoc.(25.9.2016)

Zdá se, že ten kluk má s kokosem v kokosu. Jelimánoce začínají. Santa Klaus byl původně na Jižním pólu, ale uplatili ho cukrovým a levnou pracovní silou. I tady fungují saně na bázi kouzelného prachu (možná na této legendě něco bude) a stejně jako v příběhu Velká vánoční jízda se zde létá přes Kanadu. Navštívíme New York a ten bude stále krásný ikdyž poletíme zpět. Dokonce i láska mezi tučňákem a sobicí je tu pojmenovaná - CITÁT - My chceme bipolární tučňáky. Tučňák - Jižní pól. Sob - Severní pól. Zdá se vám komentář zmatený - no, to už tak někdy bývá.(1.4.2013)

• Bakllazaan

Vim jistě, že tohle by se mi nelíbilo ani jako škvrněti.(23.12.2010)

Někteří by mohli být zmatení, protože se vánoční Madagaskar odehrává mezi prvním a druhým dílem. Tento vánoční bonus je lepší než vánoční Shrek, ale stále funguje na stejných vtípcích. Opět to nejlepší předvádí tučnáci a jejich "studená válka" mezi jihopolníky a severopolníky. Zbytek ansámblu je opět tradičně nudný a Julián otravný. Ušlo to, ale podruhé bych si to nepustil.(18.12.2009)

Mne to prišlo lepšie ako celý Madagaskar 2...ale ten koniec si fakt museli odpustiť..s tým Slovenskom a Slovinskom...(24.12.2009)

• Toyotomi

meh(23.3.2015)

Tyto vánoční "dodělávky" jsou nic moc. Člověk se pobaví, zabije chvíli nudy, ale za 30 minut je rád, že je konec. Neříkám Madagaskar byl skvělý, ale tohle je slabý odvar. Stejně jako Shrekoleda. I když musím uznat že létající tučnáci a válka mezi jihopoláky a severopoláky mě pobavila. "my chceme být bipolární" :D Původně jsem chtěla dát dvě, ale jak píšu ten komentář, tak si uvědomuju, že tak strašné to nebylo.(26.12.2009)

Ještě že to mělo jen 30 minut. Čekala jsem mnohem větší srandu.(28.12.2010)

• MATADOR

S Madagaskarem to jde od desíti k pěti a ani těch dvacet minut (deset minut trvají závěrečné titulky) něčeho to nezachraňuje. Takže pokud tvůrci už nedokážou zvládnout ani těch 20 minut, tak ať tu trojku radši nekutí a nebo se nechají někde inspirovat, a to pořádně.(25.12.2009)

• Geriel

Podle vzoru Shreka Vánoční Madagaskar - to by možná vyšlo, kdyby to dopadlo alespoň jako první díl, který býl však sám o sobě průměr.(4.1.2010)

Prístupné len pre diváka, ktorému je menej ako 9 rokov. Divákovi staršiemu ako 9 rokov je vstup povolený len v sprievode osoby do veku 9 rokov.(26.11.2009)

Mám rád Madagaskar. Pro Alexe, Martyho, Melmana i Glorii jsem měl vždycky slabost a proto nemůžu tomuto Vánočnímu speciálu dát jinak než pět hvězdiček.(25.12.2010)

Svým způsobem vlastně úplně zbytečný, ale chvílemi přece jenom docela vtipný vánoční speciál, který mě ve své krátké stopáži pobavil skoro víc, než oba celovečeráky. To bude ale asi zřejmě tím, že o nich nemám zrovna valné mínění. K vánoční atmosféře to vcelku ujde. 50%(26.12.2010)

70%(24.1.2011)

A zase klasický "Madagaskar". Místy je to docela otravné, ale sem tam se najde dobrý vtip, který vás nadchne. Mám tyhle postavy rád, ale delší filmy jim slučí asi trochu víc, hlavně proto, že tohle šroubování na svátky je takové příliš umělé. Santa v "Madagaskaru" mi prostě nesedí. Hodně osobní pocit, ale myslím, že nebudu jediný. Rozehrávají se zde zajímavé vztahy, ale vlastně zbytečně, protože na hlavní film nemají vliv. Jako televizní chuťovka? Proč ne, nakonec. Na Vánoce člověk skousne hodně.(5.11.2013)

Příjemně zábavný a úsměvný vánoční speciál. Už jen kvůli vánoční modifikaci "I Like To Move It" a především madagaskarské vánoční písničce "Santa Claus is Coming to Madagascar" to stojí za zhlédnutí. Videoklip na Youtube: http://www.youtube.com/watch?v=SfHWs0SAJaI(20.12.2009)

Rozhodně zábavnější než "Shrekoleda", zasmála jsem se.(24.12.2011)