Šťastný a veselý Madagaskar (TV film)

Merry Madagascar

Šťastný a veselý Madagaskar

Animovaný / Krátkometrážní / Dobrodružný / Komedie / Rodinný

USA, 2009, 25 min

Komentáře uživatelů k TV filmu (117)

Také malé "madagaskarské" vianočné memo, ktoré ma pobavilo. Nehovorím, že fandím týmto kraťasom, ale na tomto sa dalo celkom slušne pobaviť. Pár vtipných nápadov tam skutočne bolo. A pre deti je to na Vianoce krásna vec. Takže hodnotím neutrálne, ale trošku prihodím. 60 %(23.12.2015)

Mě prostě Madagaskar nebaví. A nebavil mě ani šťastný a veselý. Vadí mi rádoby vtipné dialogy, které mi příliš vtipné nepřipadají. Ňuhňající dabing, kterému nelze rozumět. Ještě, že to bylo tak krátký. Slabší průměr.(25.12.2009)

• OughJay

Nebejt těch tučňáků tak je tohle vrchol trapnosti. Tohle se snad nemůže líbit ani malejm dětem.(24.12.2010)

O něco slabší obdoba Shrekoledy, ale půlhodina u Madagaskarského animáku je opět fajn. Pomalu ale jistě se to stává mojí každoroční vánoční tradicí... A naštěstí nechybějí tučňáci, král Jelimán a tak dál a jeho poskok Mort, mé oblíbené postavy.(24.12.2011)

Jako zásadový odpůrce Madagaskaru musím potupně oznámit, že jsem se několikrát zasmál. 30 minut bohatě stačilo. Nebylo to pitomé, nebylo to tolik trapné, ideálně dlouhé....(25.12.2011)

Spis bonus pro deti nez pro dospele. Deti se urcite pobavi :).(27.11.2009)

Dostal som toľko darčekov a stále nie som šťastný :( Mysli pozitivne! Povedal malý sob s ruským prízvukom a všetko dobre dopadlo. Milé, krátke, poteší, pobaví. Veď veselý Džulianár! :)(8.1.2011)

Přihlouplé, ale nápadité vtipy ve spojení s mým oblíbeným svátkem mi k úsměvu stačí. Záskok za Santu tu byl už tisíckrát, ale Jelimánoce prostě žeru. Mezi animovanými vánočními speciály se jedná o lepší průměr. "Říkals přece, že máme dost prášku na cestu sem." "Říkal." "Tak co se stalo?" "Spletl jsem se."(25.3.2014)

• kollma

Nuda, zbytečnost. Nechápu, proč to někdo točí. Ale je to lepší než trapná Shrekoleda.(24.12.2009)

https://youtu.be/_fnGY5LF6YI /60%(29.4.2018)

Shrekoleda mi přišla sice o chlup lepší, ale i tak se stále jedná o docela zábavnou jednohubku po americku. Tučnáci bohužel těžce nevýrazní, za to král Jelimán rulezzz.... "No, she´s not my girlfriend, I don´t want to... Okay, fine, I´ll do it, just keep your chubby hands off!"... 60%(13.12.2009)

• Liduskaa

Kdyby se všeci zamysleli a stačil by jim k Vánocům kokosový ořech..no nebylo by to fajn?:) Myslím, že jedno shlednutí bohatě stačilo...i když sobi vs. tučnáci :-D(18.12.2009)

Krátke. Preto 3* inak fajn. xDD (Výstižné no nie?) xD(17.1.2010)

Madagaskar je můj nejoblíbenější animák a tato vánoční půlhodinka je skvělou podívanou do vánoční pohody. Ať žijou Jelivánoce!(24.12.2010)

Povedal by som že takmer lepší ako originál je tento tematický vianočný film. Vtip a dobré nápady do akcií všetkých postavičiek pri ktorých som sa ani čo i len jednu minútu nenudil z celkového času. Doporučujem všetkým divákom a zároveň dúfam že počas sviatkov sa bude tento minifilm dostávať do programových štruktúr slovenských komerčných televízií. Šťastný a veselý Julienár všetkým dokonca i južno ale aj severo polistom. Trsajte od radosti .(27.12.2011)

Výborné jako vždy, ostatně se pobaví celá rodina. Jednu hvězdičku ubírám za celkový čas. Je to škoda.(25.12.2009)

Příjemně krátká, celkem vtipná vánoční oddechovka.(2.1.2012)

Madagaskar je super a tohle, alespoň u mě, úroveň jinak perfektní minisérie nepokazilo. Naopak. Šťastný a veselý Madagaskar pobavil :)(9.8.2012)

• Likan7

Klasický vánoční kraťas, který poučí děti, že je lepší dávat než dostávat.(3.6.2016)

Rozhodne podarené. Navzdory tomu, čo niektorý píšu, tučniaci sú stále vtipný a zbytok osadenstva nezaostáva. 4,5* Nenechajte sa odradiť nízkym hodnotením miestnych znalcov.(18.12.2009)

"My chceme být... bipolární!" :-) žádný převeliký zával smíchu se nekonal ale i tak sem se velice slušně bavil.(20.1.2010)