Šťastný a veselý Madagaskar (TV film)

Merry Madagascar

Šťastný a veselý Madagaskar

Animovaný / Krátkometrážní / Dobrodružný / Komedie / Rodinný

USA, 2009, 25 min

Komentáře uživatelů k TV filmu (118)

U mňa opäť postavičky z Madagascaru zabodovali a do sýtosti zabavili. /90%/(25.12.2009)

Aj keď nie moc originálne, ale i tak som si to pozrel s chuťou. Skvelo dopĺňalo modernú vianočnú náladu. Horšie 4*.(24.12.2009)

Cože? Obdoba Shrekoledy? Tak to ani náhodou. Výtečnej kousek! A to že tučňáci nemusí být pokaždé number one a zde jsou celkem v pozadí mi vůbec nevadí. V Madagascar Penguins in a Christmas Caper, The holt zářili, teď zase ostatní v čele s Jelimánem.(1.1.2010)

• krizi

Nechápu, proč ty dobré animáky musejí mít ještě svou vánoční obdobu. Jen to těm originálům kazí. Na Shrekoledu se taky moc koukat nedalo, i když tohle je o kousek lepší, tak bych se bez toho klidně obešel...(3.1.2011)

"Veselé Jelimánoce!" Začínám mít pocit, že každej výraznější animák musí mít z povinnosti kraťas s Vánoční tématikou. Nebýt krále Jelimana, tak u toho asi usnu. Českej dabing nebyl navíc uplně povedenej. Dětem se to ale asi bude líbit, tři slabší hvězdy.(24.12.2011)

Povedený, bláznivý, barevný, ironický a veselý vánoční kraťas. Madagaskar opravdu můžu, a můžu ho v různých podobách. Vánoční bláznivý příběh proto nebyl výjimkou. Je to prošpikované vtipy, a ironickými hlášky od všech zvířat, a určitě se zasmějete alespoň u pár scén. Podle mě dost slušná práce.(1.1.2012)

takový slušní kratas-(11.1.2013)

No ja som sa bavil uplne skvele. Julianove hlasky nemali chybu ako vzdy, tucniaci boli takisto super. Kebyze to malo aj polhodku viac, verim, ze by som sa vobec nezacal nudit . A ze to bolo prvaplanovo spravene kvoli Vianociam? No a co, ked je to naozaj zabavne.(9.12.2009)

Pěkná oddechová záležitost, která nemá podle mě nic společného s filmovými verzemi, spíš se jedná o minifilmík zasažen do Vánoc.(24.12.2009)

Nemám rád Santu - Klause:) Ale chápu, že na děti tenhle roztomilý strejda, teda americký děda Mráz zabírá. Sorry Ježíšku..(30.12.2012)

• angel.CZ

Pár dobrých hlášek bylo, ale je to ta samá trapárna co shrekoleda !(24.12.2009)

Dva podobné krátke animáky išli tieto Vianoce - Shrekovské Vianoce a Madagaskarovské Vianoce. Aj keď ma celovečerný Shrek bavil viac a mal aj lepšiu grafiku, v týchto kraťasoch bol Madagaskar výrazne lepší. Shrek bol len ďalší klasický detský aha-sú-Vianoce filmík, ktorý priniesol zopár vtipov, ale nič extra. Naopak Madagaskar bol výborný a mám dokonca pocit, že do tej necelej polhodiny dokázali nasúkať viac vtipu a zábavy ako do celovečerného Madagaskaru. Doteraz budem mať navždy nezabudnuteľné scény s "Džulienárom", či studenou vojnou medzi sobmi a tučniakmi. Na malé Shrekčatá si však nespomeniem tak ľahko.(26.12.2009)

Ráda koukám na tu čtveřici plus kámoše tučňáky a spol. Zdálo se mi to trochu slabší než filmy. Na to připomenutí Vánoc to stačí, ale ten Santa si nemusel vzpomenout, kdo je.(30.12.2009)

Po druhom zhliadnutí zvyšujem z 2* na 3*.........60%(31.12.2009)

Snaha vyžmýkať z populárneho detského filmu Madagaskar, čo sa dá. Dej celkom ujde, akurát v niektorých momentoch to je slabé a aj trápne. Občas fórik (juliánar), občas moralizovanie pre detičky o Vianociach o tom, ako je lepšie dávať ako brať, ale inak milý krátky film(25.12.2010)

Původně jsem nechtěl hodnotit, jako jsem nehodnotil Shrekoledu nebo vánoční vydání Doby ledové, avšak chtěl jsem to mít jaksi kompletní a tak sem házím hodnocení i s komentářem. Je to prosté. Opět naši čtyři známí hrdinové a jejich přátelé. tentokrát mají za úkol rozvést dárky místo Santy, kterého omylem sestřelili místní. Santa však není při smyslech a tak naši čtyři přátelé musí zachránit Vánoce a rozvézt dárky. Není to však snadné. Rozvoz dárků doprovázejí otřepaná klišé, na 30 minut je jich dost, ale vše dobře dopadne a všichni se sejdou a popřejí si veselé Vánoce.(23.12.2011)

Ďalší príspevok k vianočným krátkometrážnym animovaným filmom, ktorý nesklamal, ale ani príliš neoslnil... 70%(3.7.2012)

Krátké ale vtipné! Shrnutí vtípků a pěkné srandovní scénky opět nezklamaly! Madagaskar je můj oblíbený animovaný film, ať se jedná o jakýkoliv díl. Stejně jako např. Shrek.(8.8.2012)

Rozhodně o 50% lepší vánoční příběh než Shrekoleda. Já jsem se příjemně bavil.(25.12.2009)

• Ellway

Trapné až za hrob...(4.1.2010)

Poměrně vtipné a svižné. Žádné zázraky nečekejte, ale myslím, že tenhle vánoční speciál pobaví.(24.1.2010)