Kakuši toride no san akunin

• Japonsko

隠し砦の三悪人

• Japonsko

Kakushi toride no san akunin - The last princess

The Last Princess

Hidden Fortress: The Last Princess

Japonsko, 2008, 118 min

Tak nakonec to taková hrůza nebyla, jak se zprvu zdálo, sice začátek celkem solidní, ale pak se to nějak zadrhne a jediný, co film fakt neustále mohutně popohání kupředu je výborná hudba, ale jaksi s tim nějak už nespolupravuje příběh, kterej tu a tam sice vyprodukuje nějakou tu akčnější sekvenci, ale ty se mi teda moc nelíbily, jelikož choreograf i triky nic moc a jinak je to dost vlažný. Naštěstí se to ale ke konci trochu rozjede, zesvižní a i na nějakej ten litránek krve dojde, nicméně filmu stejnak znatelně chybí nějakej pořádnej válečník v hlavní roli, ten vychrtlej zlodějíček ani nějak nevzbuzuje pocit, že by se mu mělo fandit., kór když vůbec nebojuje a jen je vychcanej Ale jelikož sem do toho s moc velkýma očekáváníma nešel a koneckonců audiovizuální stránka neni úplně k zahození, tak sem celkem i mírně spokojenej(15.1.2010)

Docela povedený snímek, u kterého sem se docela bavil, což mě samotného překvapilo. Film obsahuje již dokolečka omýlaný děj, kdy jedno ze 3 království jsou ti zlý a neprosperující, tak se snaží podmanit ostatní království, ze kterého prchá princezna se svým pomocníkem - samuraiem s docela slušným pokladem. Filmem provází velice slušná hudba, která tento film tlačí k vyšším hodnotám:-). Celkově tento film má svoje mouchy, které jsou především vidět ve slabších efektech, ale jinak je koukatelný a jako odpočínkový snímek poslouží velmi dobře. 60%(14.1.2010)

Rozpočet $-miliónovTržby Celosvetovo $8,510,570(8.8.2010)