poster

Earth 2100 (TV film)

Dokumentární / Drama

USA, 2009, 83 min

Režie:

Rudy Bednar

Komentáře uživatelů k TV filmu (5)

 • whack
  *****

  Sme svedkami šiesteho masového vymierania v dejinách Zeme, no na rozdiel od predošlých, tomuto je na príčine jediný druh – Človek. Je 'sranda', ako sa každý okamžite ujme práve tej diskutabilnejšej témy globálneho otepľovania a celý dokument prostredníctvom nej sa snaží zdiskreditovať, nehľadiac na všetky ostatné témy. Toto nie je príbeh globálneho otepľovania, ale životného prostredia a jeho ničenia rozmnožujúcou sa masou ľudí.(4.5.2013)

 • ghatos
  ***

  Prospěšný dokument upozorňující na závažné problémy lidstva. Děj je postavený na fiktivním příběhu dívky, která se narodí v roce 2009 a popisuje svůj život a změny v něm způsobené životním prostředím. Jako každý "agitační" snímek je nakonci zmíněno řešení jak a kam by se mělo lidstvo ubírat. Na Home nebo Nepříjemnou pravdu Earth 2100 nemá. Země 2100 se snaží na určitém modelu popsat budoucí vývoj a nejde do analytické hloubky jako jiné podobné snímky.(20.11.2009)

 • Vikinec
  odpad!

  Jednoznačný odpad. Filmoví propadandisté z padesátých let by se tady mohli učit. Kdo tohle platí? Je možné, aby vznikl snímek v dnešní době, který je založen na jasných lžích? Asi ano. Globální oteplovači mají neuvěřitelně dlouhé prsty a vyrobili si propagační leták k ekologickému summitu v Kodani. Nejlepší na tom ovšem je, že dokument, přestože natočen v létě nebo na jaře 2009, stihl být do dnešního dne spolehlivě vyvrácen. Strašení jakousi chřipkou, zvedání mořské hladiny o metry, tání himalájských ledovců atd. Tím vším film straší a to všechno jej pohřbilo. Ano strach, to je motto celé této sračky. Vystrašeným lidem se vládne nejlépe. Samozřejmě to místním popletům nebránilo dát tomu 4 nebo i 5 hvězd. Z krize nás vyvedou tito ekologičtí proroci, kteří budou řídit celosvětovou, zřejmě znárodněnou, ekonomiku z vševedoucího centra někde asi v Pekingu nebo v Moskvě. Mohli by zasednout v proslulé knize RVHP. FUJ!! Prasárna nejhoršího zrna. Od Gora a Obamy přes Stalina, Hitlera až ke Comtemu. Celá historie se furt nemůže těchto mesiášů zbavit. Počítám, že na Home ani Nepříjemnou pravdu nebudu mít nervy...(30.1.2010)

 • Detak
  *****

  Doufám, že se to stane, aby nevěřící pochopili, že jim byla říkána pravda už v roce 2009. Zajímavě podaný příběh několika nejhorších možných budoucností lidstva. Naštěstí už existují projekty, které by alespoň něčemu měly zabránit.(18.5.2017)

 • VonHayek
  *

  Graficky celkem povedená agitka nejhrubšího zrna, kde o falešné proroky není nouze. Komu stačí krásná slupka plná nepravd a hysterie, bude spokojen - kdo stále ještě upřednostňuje fakta a kritické myšlení, bude zklamaný či rovnou naštvaný...(3.11.2010)