Tata Bojs & Ahn Trio: Smetanatour 2008

Dokumentární / Krátkometrážní / Hudební

Česko, 2009, 22 min

Jan Chramosta

Milan Cais

Skoro bych se zdráhal nazývat to dokumentem, ale natočeno je to hezky a příjemně se na to kouká. Pro fanoušky Tata Bojs povinnost, pro ty ostatní zajímavé nahlédnutí do zákulisí kvalitní české kapely.(23.5.2011)

Tata Bojs & Ahn trio = brilantní spolupráce. CD Smetana je v podstatě Best of CD Tata Bojs, ale díky Ahn triu se stalo netradiční rekapitulací hitů od TB. Koncert jsem bohužel nenavštívil, tak doufám, že se někdy uskuteční zmiňované větší turné:o).(19.8.2010)

• Pierre

Ta Smetana se Tata bojs zatraceně nepovedla.(26.7.2015)

Chci být pozitivní člověk, ale jako obvykle mám výhrady k délce dokumentu. Většinou mi připadají moc dlouhé, ale tento je zase krátký. Moc krátký na to, kterak jsou Tata Bojs originální kapelou a kterak jsou Angella, Lucia i Maria talentované a sympatické. Dokonce si odvážně troufnu tvrdit, že i náročný konzument asijského porna by byl s tímto sesterským triem spokojen. To je sice poněkud od věci, ale až si konečně našetřím na stroj času, tak si tohle turné projedu s kapelou, protože to evidentně stálo za to.(12.5.2014)

"...já vlastně nikdy nehraju s brejlema, protože by mi spadly..."(22.11.2009)