Kráska mezi muži (TV film)

Beauty & the Briefcase

Príbeh o hľadaní lásky

Komedie / Romantický

USA, 2010, 83 min

• ecceHOMMO

Tak,....treba tu jasne podotknúť, že ten kto nemá rád romantické filmy, ten ich nezačne mať ani po zhliadnutí Beauty & the Briefcase. Skôr naopak. Ide o jednoduchý príbeh založený hlavne na charizme Hillary Duff ( kto ju rád nemá = ruky preč od filmu), a jej povedzme patálií. Párkrát sa i zasmejete. Na TV snímok podarené, ale na viac ako na TV to nemalo...a tým je povedané viac než dosť. **/***(25.2.2011)

• viperDavid

No hezká Hilary určitě je, ale tady byla jak přitloustlí hovado. Ono co čekat od takovýho filmu, kde hned zezačátku je jasné jak to dopadne. Pochopitelně příběh vykořistili z filmu http://www.csfd.cz/film/32933-jak-ztratit-kluka-v-10-dnech/ Prostě bída bídoucí(21.2.2015)

Prvních pět minut zábavných, posledních patnáct příjemně romantických. Mezi tím žánrový průměr, bohatě nadívaný obvyklými klišé a chuťově kolísající mezi tuctovým a nudným, které se naštěstí nesnažilo nahnat body trapností. A všechno to stojí a padá s Hilary Duff, ze které vyrostla krásná žena a přitom si uchovala, alespoň prozatím, i to sympatické kouzlo rozpustilé holky.(9.12.2011)

• Jara.Cimrman.jr

Má-li romantická pohádka fungovat, tak by měla být postavená na reálných základech. Pokud však tím základem je to, že renomovaná investiční společnost zaměstná ekonomicky retardovanou blondýnu na základě vylhaného životopisu, tak je třeba dopředu pogratulovat za tento sebevražedný tah. Abych však jen nehaněl, tak jsem se párkrát zasmál a kromě toho jsem stihnul uvařit polévku, opéct houstičky, osmahnout řízeček, poobědvat, umýt nádobí a provést pár internetových plateb. Vzhledem k nenáročnosti děje by se toho dalo stihnout i víc, ale jsem po noční a nechtěl jsem se honit.(30.7.2013)

Překvapivě mi nevadila demence ani naivita postav, děje, prostředí, scénáře a vůbec filmu jako takového. Jasně, že v některé superkraviny (sexy přízvuk…ten prkený angličan, vážně?)ve svých snech nedoufají snad ani ty největší romantičky, ale já se bavila dobře. Navíc si snímek (třeba pomocí seznamu na ideálního kluka) i trochu utahuje ze slaďáků, což rozhodně potěší. A nebo si to jen namlouvám, abych omluvila, že se mi tak hloupoučký film líbil?(15.1.2014)

• - Natáčení probíhalo ve městech New Orleans a Louisiana. (maluti)

• - Premiéru filmu, která proběhla na stanici ABC Family 18. dubna, sledovalo ohromných 2 346 000 diváků. (maluti)

• - Původně producenti pojmenovali film The Bussines of Falling in Love. (maluti)