Kráska mezi muži (TV film)

Beauty & the Briefcase

Príbeh o hľadaní lásky

Komedie / Romantický

USA, 2010, 83 min

Prvních pět minut zábavných, posledních patnáct příjemně romantických. Mezi tím žánrový průměr, bohatě nadívaný obvyklými klišé a chuťově kolísající mezi tuctovým a nudným, které se naštěstí nesnažilo nahnat body trapností. A všechno to stojí a padá s Hilary Duff, ze které vyrostla krásná žena a přitom si uchovala, alespoň prozatím, i to sympatické kouzlo rozpustilé holky.(9.12.2011)

Vlastně ani nevím, co jsem od toho čekal. Díval jsem se na to kvůli Hillary, ta mě nijak extra nepotěšila ani nenaštvala. Prakticky po celou dobu sledování jsem měl na tváři takový přitroublý úšklebek, který naznačoval můj aktuální dojem. To, že tam nebylo pranic originálního nebo speciálního, co by aspoň nad rámec průměru pobavilo, je víceméně všeobecný fakt. Ale tak nějak i přes všechny ty vady a nezajímavosti musím přiznat, že mi to sledování nijak nevadilo. Občas se mi to u filmu stane - někdy je to prostě tam divně pitomé až se mi to "líbí". Pro mě osobně to byl takový "mladší" Sex ve městě a popravdě asi i snesitelnější. Netuším jak na to reaguje opačné pohlaví (resp. dokážu si představit, že je to pro "holky" lepší pokoukání), ale z mého pohledu mohla být Lane aspoň trošku reálnější. Pro mě někde mezi 2 a 3*. Ale že je to Hilary...(23.5.2012)

Překvapivě mi nevadila demence ani naivita postav, děje, prostředí, scénáře a vůbec filmu jako takového. Jasně, že v některé superkraviny (sexy přízvuk…ten prkený angličan, vážně?)ve svých snech nedoufají snad ani ty největší romantičky, ale já se bavila dobře. Navíc si snímek (třeba pomocí seznamu na ideálního kluka) i trochu utahuje ze slaďáků, což rozhodně potěší. A nebo si to jen namlouvám, abych omluvila, že se mi tak hloupoučký film líbil?(15.1.2014)

• Madluska

Kráska mezi muži je dílko tak hloupoučké, jak jen film s Hilary může být. Kdyby se tu neobjevila Jaime Pressly (která tady ale chytla roli tak diametrálně odlišnou od Joy z Earla, že tu bídu vlastně ani moc nezachránila) a především veřejné hádky s hezounkem Chrisem, asi bych u hodnocení nepřihodila ani jedinou hvězdu. Závěrečné hlubokomyslné úvahy o karmě a "geniální grafy" pro prezentaci mě dostaly do kolen a soudila jsem, že horší už to ani být nemůže. Ejhle! Mohlo... :-) (A to jsem se považovala za romantičku bez kouska vkusu.) Abych nezapomněla - ještě jednu výhodu tenhle filmek skýtá: můžete si u něj výborně popovídat třeba se svou sestrou a nic vám neuteče. :-D(19.1.2012)

Z Hillary je moc pěkná okatá žena :) A já ji vždycky měla celkem ráda, její filmy znám, takže jsem i věděla, co mám čekat od tohohle. A abych pravdu řekla, nebylo to špatné. Navíc jsem byla zvědavá, kterého z mužů si nakonec vybere (a celkem mě to překvapilo). Lane jako postava je kapku hloupá v jistém ohledu, ale naštěstí nesklouzává za hranice trapnosti, což kvituji s povděkem. Je to zvláštní vidět Hilary v dospělé roli a ne v teenkomedii, ve které dojde nejvýš na pusu.(20.11.2011)

• - Původně producenti pojmenovali film The Bussines of Falling in Love. (maluti)

• - Ve scéně, kdy Lane (Hilary Duff) ukazuje Joanne (Amanda Walsh) v pokoji plakáty Cosmopolitanu, můžeme si všimnout, že na jednom je i titulní stránka s Ashley Tisdale. (maluti)

• - Natáčení probíhalo ve městech New Orleans a Louisiana. (maluti)