Kráska mezi muži (TV film)

Beauty & the Briefcase

Príbeh o hľadaní lásky

Komedie / Romantický

USA, 2010, 83 min

• chrispe

"Našla jsem své poslání, ať to stojí cokoli, musím vyléčit Liamovo srdce!" Ou maj gád. Příběh mi přišel jak z pera náctileté slečny, která si píše milostný příběh do šuplíku. K mé smůle mi vůbec nesedly hlavní postavy. Hilary Duff nijak nezbožňuji, ani neobdivuji... její postavu jsem v lecčems nechápala a nebyla mi moc sympatická. Co se týče těch třech hlavních mužů, palce jsem držela věčně se hlídajícímu a pravidla vyznávajícímu Tomovi. Ale ani očekávání zda můj typ vyjde či ne (SPOILER: haha), mě nedonutilo opravdu ten film sledovat... a tak jsem stihla i trochu poklidit a napsat tento komentář. Nuda. Btw: ten závěrečný úprk za "láskou" mě opravdu donutil k pousmání(19.1.2012)

• alambert

Hillary Duff to opravdu sluší a pokud vám stačí ke štěstí její roztomilý křenění, budete spokojení. Jako menší bonus dostanete navíc pěkný vizuální dojem: je to pěkně natočené, všichni jsou nastrojení, všechno pěkně barevné, jen ty lepší části New Yorku atd. To už je ale všechno, takže pokud vám tohle nestačí, budete zklamaní. Jinak děj je bohužel velmi předvídatelný až nudný, bez jakéhokoli zvratu, scénář pěkně kýčovitý a dialogy trapné, místy až stupidní.(21.1.2012)

• Tommassi3

"Tomu se říká tvůrčí psaní.." Ne, to skutečně neříká !! Nicméně tenhle sebevědomě povrchní, ale zároveň poměrně sebeuvědomělý slaďák, byť o obsahu není třeba se vůbec raději bavit, mě nakonec velmi příjemně překvapil.. Gil Junger není vůbec špatný režisér..(7.12.2016)

• Silencia90

Hilary to tady moc slušelo, a skončilo to tak hezky. Ale to je bohužel všechno pozitivní na tomto filmu. Nic víc. Lhát do životopisu, pracovat a nic neumět a ještě zkoušet každýho chlapa v baráku... Sebevědomí má ale stále dost a dost. Ta byla tak trapná, že to snad ani neni možný. Ach jo, to byl zase zážitek... nikdy víc.(19.1.2012)

• otík

Typický film pro ženy - jsem ovšem muž. Takže smůla. Ale nebylo to tak špatné, jen je to prostě totálně natočeno ze strany ženy a chlap při sledování filmu nemá nic, čeho by se chytil. Aspoň že ten konec byl tak maximálně sladký, jak to jen šlo. Rozhodně to není propadák a rozhodně si to ženy užijí.(6.7.2016)

• - Komedie vznikla podle knihy "Diary of a Working Girl", kterou napsala Daniella Brodsky. (maluti)

• - Premiéru filmu, která proběhla na stanici ABC Family 18. dubna, sledovalo ohromných 2 346 000 diváků. (maluti)

• - Ve scéně, kdy Lane (Hilary Duff) ukazuje Joanne (Amanda Walsh) v pokoji plakáty Cosmopolitanu, můžeme si všimnout, že na jednom je i titulní stránka s Ashley Tisdale. (maluti)