poster

Kráska mezi muži (TV film)

 • USA

  Beauty & the Briefcase

 • Slovensko

  Príbeh o hľadaní lásky

Komedie / Romantický

USA, 2010, 83 min

 • ecceHOMMO
  **

  Tak,....treba tu jasne podotknúť, že ten kto nemá rád romantické filmy, ten ich nezačne mať ani po zhliadnutí Beauty & the Briefcase. Skôr naopak. Ide o jednoduchý príbeh založený hlavne na charizme Hillary Duff ( kto ju rád nemá = ruky preč od filmu), a jej povedzme patálií. Párkrát sa i zasmejete. Na TV snímok podarené, ale na viac ako na TV to nemalo...a tým je povedané viac než dosť. **/***(25.2.2011)

 • Macias
  *

  Opravdu nemůžu jinak!!! Film je něco jako prequel k Sexu ve městě.... U romantických komedií snesu hodně, mám je rád, ale tomuhle se fakt nedalo věřit. Žádná chemie, dva jiní lidé, kvalifikovaná práce kterou nekvalifikovaná holka zvládá levou zadní, Cosmo a k tomu je hlavní hrdinka Lane, Vypatlaná dilina!!! Neeeeee....(13.1.2012)

 • lennyd
  **

  Mladá novinářka Lane Danielsová (Hilary Duff) ze všeho nejvíc touží psát pro oblíbený Cosmpolitan. Hned na prvním pohovoru v Cosmu dostane zadání nového článku - nechat se zaměstnat ve světě tvrdého byznysu, a napsat článek o randění "s kravaťáky". Jak ale skloubit randění s kolegy když mezitím Lane narazí na toho pravého? Nebo ten opravdu pravý stále někde čeká?... Měl jsem horečku a nemohl spát, tak jsem si říkal, že nějaký správně odlehčený film bude to pravé. Ale tento byl odlehčený možná až moc. Od prvního okamžiku bylo naprosto jasné "vo co gou", a jiskření mezi Lane a jejím šéfem by si nevšiml snad jen slepec. Film nicméně docela dobře odsejpá, na Hilary se hezky dívá (od Lizzie McGuire už vyrostla, holka jedna) a její vnitřní poznámky mne semtam docela pobavily. To ale nic nemění, že nejsem tou pravou cílovou skupinou pro tento film - tou jsou romanticky založené, nezadané ženy a dívky jakéhokoliv věku...(2.4.2013)

 • winsome
  **

  Konec byl docela příjemný a Michael McMillian (Tom) byl sympaťák, ale jinak to byla hrozná blbost. Ani nevím, proč jsem čekala víc. Dřív jsem myslela, že romantická komedie musí být jen vtipná a romantická a že není třeba, aby v tom bylo víc. Ale asi se to přece jen přejí... Postavy byly hrozně nerealistické (a pitomé), celá zápletka postavená na hlavu, především mě to ale prostě hrozně nudilo, škoda.(28.4.2014)

 • nash.
  ***

  Prvních pět minut zábavných, posledních patnáct příjemně romantických. Mezi tím žánrový průměr, bohatě nadívaný obvyklými klišé a chuťově kolísající mezi tuctovým a nudným, které se naštěstí nesnažilo nahnat body trapností. A všechno to stojí a padá s Hilary Duff, ze které vyrostla krásná žena a přitom si uchovala, alespoň prozatím, i to sympatické kouzlo rozpustilé holky.(9.12.2011)

 • - Původně producenti pojmenovali film The Bussines of Falling in Love. (maluti)

 • - Premiéru filmu, která proběhla na stanici ABC Family 18. dubna, sledovalo ohromných 2 346 000 diváků. (maluti)

 • - Ve scéně, kdy Lane (Hilary Duff) ukazuje Joanne (Amanda Walsh) v pokoji plakáty Cosmopolitanu, můžeme si všimnout, že na jednom je i titulní stránka s Ashley Tisdale. (maluti)