Kráska mezi muži (TV film)

Beauty & the Briefcase

Príbeh o hľadaní lásky

Komedie / Romantický

USA, 2010, 83 min

• ecceHOMMO

Tak,....treba tu jasne podotknúť, že ten kto nemá rád romantické filmy, ten ich nezačne mať ani po zhliadnutí Beauty & the Briefcase. Skôr naopak. Ide o jednoduchý príbeh založený hlavne na charizme Hillary Duff ( kto ju rád nemá = ruky preč od filmu), a jej povedzme patálií. Párkrát sa i zasmejete. Na TV snímok podarené, ale na viac ako na TV to nemalo...a tým je povedané viac než dosť. **/***(25.2.2011)

• Macias

Opravdu nemůžu jinak!!! Film je něco jako prequel k Sexu ve městě.... U romantických komedií snesu hodně, mám je rád, ale tomuhle se fakt nedalo věřit. Žádná chemie, dva jiní lidé, kvalifikovaná práce kterou nekvalifikovaná holka zvládá levou zadní, Cosmo a k tomu je hlavní hrdinka Lane, Vypatlaná dilina!!! Neeeeee....(13.1.2012)

• lennyd

Mladá novinářka Lane Danielsová (Hilary Duff) ze všeho nejvíc touží psát pro oblíbený Cosmpolitan. Hned na prvním pohovoru v Cosmu dostane zadání nového článku - nechat se zaměstnat ve světě tvrdého byznysu, a napsat článek o randění "s kravaťáky". Jak ale skloubit randění s kolegy když mezitím Lane narazí na toho pravého? Nebo ten opravdu pravý stále někde čeká?... Měl jsem horečku a nemohl spát, tak jsem si říkal, že nějaký správně odlehčený film bude to pravé. Ale tento byl odlehčený možná až moc. Od prvního okamžiku bylo naprosto jasné "vo co gou", a jiskření mezi Lane a jejím šéfem by si nevšiml snad jen slepec. Film nicméně docela dobře odsejpá, na Hilary se hezky dívá (od Lizzie McGuire už vyrostla, holka jedna) a její vnitřní poznámky mne semtam docela pobavily. To ale nic nemění, že nejsem tou pravou cílovou skupinou pro tento film - tou jsou romanticky založené, nezadané ženy a dívky jakéhokoliv věku...(2.4.2013)

• winsome

Konec byl docela příjemný a Michael McMillian (Tom) byl sympaťák, ale jinak to byla hrozná blbost. Ani nevím, proč jsem čekala víc. Dřív jsem myslela, že romantická komedie musí být jen vtipná a romantická a že není třeba, aby v tom bylo víc. Ale asi se to přece jen přejí... Postavy byly hrozně nerealistické (a pitomé), celá zápletka postavená na hlavu, především mě to ale prostě hrozně nudilo, škoda.(28.4.2014)

Prvních pět minut zábavných, posledních patnáct příjemně romantických. Mezi tím žánrový průměr, bohatě nadívaný obvyklými klišé a chuťově kolísající mezi tuctovým a nudným, které se naštěstí nesnažilo nahnat body trapností. A všechno to stojí a padá s Hilary Duff, ze které vyrostla krásná žena a přitom si uchovala, alespoň prozatím, i to sympatické kouzlo rozpustilé holky.(9.12.2011)

• - Původně producenti pojmenovali film The Bussines of Falling in Love. (maluti)

• - Premiéru filmu, která proběhla na stanici ABC Family 18. dubna, sledovalo ohromných 2 346 000 diváků. (maluti)

• - Ve scéně, kdy Lane (Hilary Duff) ukazuje Joanne (Amanda Walsh) v pokoji plakáty Cosmopolitanu, můžeme si všimnout, že na jednom je i titulní stránka s Ashley Tisdale. (maluti)