Kráska mezi muži (TV film)

Beauty & the Briefcase

Príbeh o hľadaní lásky

Komedie / Romantický

USA, 2010, 83 min

• ecceHOMMO

Tak,....treba tu jasne podotknúť, že ten kto nemá rád romantické filmy, ten ich nezačne mať ani po zhliadnutí Beauty & the Briefcase. Skôr naopak. Ide o jednoduchý príbeh založený hlavne na charizme Hillary Duff ( kto ju rád nemá = ruky preč od filmu), a jej povedzme patálií. Párkrát sa i zasmejete. Na TV snímok podarené, ale na viac ako na TV to nemalo...a tým je povedané viac než dosť. **/***(25.2.2011)

Ha, opravdu mě na chvíli zmátli a nevěděla jsem se kterým ze tří fešáků skončí... Tajně jsem fandila Sethovi, protože je to velkej vešák... A doufám, že ho brzy uvidím v nějakém pěkném filmu... No pak se vše vyvíjelo tak jak jsem čekala na začátku, dobře to dopadlo a já se u toho pobavila i si užila trochu romantiky... Celkově tedy spokojenost...(18.5.2012)

• Reesam

Jak nepředvídatelný konec! No jo, co taky jiného by mohlo být ve filmu s Hilary, že? Musím uznat, že místy jsem se nudila, ale na druhou stranu jsem se občas usmála nad vtipy a situacemi, což se nestává vždy. Tuhle komedii jsem probděla a možná jsem víc unavená, než před tím, ale aspoň jsem ničím nezatěžovala mozek. Hilary to ve filmu slušelo a ona do těchto filmů prostě sedne. Do role Toma bych možná obsadila nějakého -pro mě- víc sexy herce, ale pointa asi byla, že milovat můžeme i někoho, kdo není ideál krásy. 4+(30.4.2013)

• Slunik

Od odpadu tento film dělí jen to, že jsme se u něj pořádně nasmáli, a to i u věcí, které patrně měly vyznít vážně. Scénárista měl očividně dost jiné práce, tak si nechal scénář napsat svými dětmi. Totální naivita, nesmyslné rozhovory a deníkové vyprávění myšlenek hlavní hrdinky vyznívá jako parodie na sex ve městě. Závěrečný happyend taky totálně padlý na hlavu, viz. věta: Tom nemá nic, co mám na mužích ráda. Já ho miluju.(20.1.2012)

TV/// Obsazení 7/10 Děj 6/10 Hudba 6/10 Prostředí 8/10/// +pro Hilary Duff budu mít vždycky slabost, prostředí finanční společnosti a módy, pěkný příběh -jestli je některý film pro holky, jen pro holky, tak je to právě tento, taky mi nejde do hlavy jak mohla každý večer s někým z práce randit a přitom se o ní nezačalo šířit, že je.../// Musím se usmívat. Jinak to po dokoukání tohoto filmu ani nejde. Tak krásně romanticko naivní komedii jsem ještě neviděl. Ale je to kupodivu zábava a to velice nenáročná, ale o to příjemnější. Už se těším až Hilary dostane vyloženě dospělou roli, tady k tomu má už trošku nakročeno./// Celkem 66%///(6.2.2012)

• - Původně producenti pojmenovali film The Bussines of Falling in Love. (maluti)

• - Premiéru filmu, která proběhla na stanici ABC Family 18. dubna, sledovalo ohromných 2 346 000 diváků. (maluti)

• - Komedie vznikla podle knihy "Diary of a Working Girl", kterou napsala Daniella Brodsky. (maluti)