Misfits: Zmetci

Velká Británie, (2009–2013), 29 h 12 min (Minutáž: 43–51 min)

Tvůrci:

Howard Overman

Hudba:

Vincent Pope

Série(5) / Epizody(37)

Recenze uživatele zdenur k tomuto seriálu (7)

Epizoda 1 (2011) (S03E01)

Těžká bída. Rudy nemá žádnou jiskru. Navíc jeho neustálé kecy o kopulaci do análních partií jsou strašně trapné. ()

Epizoda 4 (2011) (S03E04)

Definitivní pohřbení jinak vcelku obstojného seriálu. Bohatě stačí shlédnout prvních a posledních pět minut, to mezi tím je ukázkové umělé natahování. Nudné. ()

Epizoda 5 (2011) (S03E05)

Se zabíjením probačních seriál strmě stoupá na kvalitě. Po předchozích čtyřech mdlých dílech, kdy už jsem Misfits odepsal, přichází renesance. ()

Série 4 (2012) (S04)

Trapné a ubohé. Nesympatické tváře jsou postupně doplňovány ještě méně sympatickými. Už chápu proč jsem před lety sledování vzdal u druhé série. Seriál se snaží působit explicitně, ale ve finále nic nedává smysl, popřípadě to působí strašně okatě a zbytečně. Vtipných scén je zoufale málo, většinou v podání Rudyho v kadenci maximálně dvou za epizodu. Jediné plus je, že si Curtis konečně vystřelil mozek z hlavy, což je na osm dílů opravdu bída. ()

Epizoda 1 (2013) (S05E01)

Scéna v závěru s vymrdáváním schopností mě tak pobavila, že jsem si málem cvrnkl. Jde vidět, že originálními nápady tvůrci už moc nehýří (sekta, ovlivňování schopností), ale pobavit ještě dovedou. ()

Epizoda 7 (2013) (S05E07)

Ubohá kopie předchozí "ecstasy" epizody z raných řad seriálu. Tonoucí se marně stébla chytá. ()

Epizoda 8 (2013) (S05E08)

Misfits měl dostat ránu z milosti s odjezdem Kelly do Afriky. Některé epizody byly vtipné, ale bohužel kvalita měla tendence sestupné. Konec tomu odpovídal.. ()

Pokračování: Wanted 2, Monsters 2, M:I:V

Pokračování: Wanted 2, Monsters 2, M:I:V