Mercy

Patrick Hoelck

Scott Caan

Phil Parmet

Mader

Patrick Hoelck nadějně nastartoval svou kariéru tímto debutovým snímkem, za který by se nemusel stydět žádný režisér. Je to zvláštní, že scénář Scotta Caana, narvaný jedním klišé za druhým, stejně nakonec dokáže být tak originální. Pokaždé ve mně vyvolává tolik emocí a dokážu si ho pustit i několikrát za sebou. Jsem rád, že ve filmu je celkem jednoduchá angličtina, když k dispozici nejsou titulky. Caanové jsou vedle sebe skvělí a na Wendy Glenn se dobře kouká a k tomu má příjemný akcent. Tenhle film se snažím opakovat, co nejčastěji a patří rozhodně mezi ty lepší filmy, které jsem viděl.(16.3.2014)

Vidieť spolu hrať Caanovcov je pre diváka rovnaký zážitok ako vidieť spolu Schwarzeneggera so Stallonem.(20.3.2012)

Veľmi dobrý príbeh. Romantický. Na to aký málo známy film je, ma veľmi milo prekvapil. Osobne si myslím že James Caan (The Godfather) a jeho syn sú dvaja veľmi dobrí herci, ktorí majú za sebou veľmi veľa kvalitných filmov a rolí. Práve kvôli nim som si film pozrel pekne v HD. Divím sa až tak malému množstvu hodnotení, tento film si zaslúži dostať sa na obrazovky slovenských a českých televíznych prijímačov.(9.12.2012)

• - Patrick Hoelck v tomto filmu debutoval. (Pumiiix)