poster

Mercy

Romantický / Drama

USA, 2009, 87 min

Režie:

Patrick Hoelck

Scénář:

Scott Caan

Kamera:

Phil Parmet

Hudba:

Mader
(další profese)
Nastala chyba při přehrávání videa.
 • Fiftis
  ****

  Veľmi dobrý príbeh. Romantický. Na to aký málo známy film je, ma veľmi milo prekvapil. Osobne si myslím že James Caan (The Godfather) a jeho syn sú dvaja veľmi dobrí herci, ktorí majú za sebou veľmi veľa kvalitných filmov a rolí. Práve kvôli nim som si film pozrel pekne v HD. Divím sa až tak malému množstvu hodnotení, tento film si zaslúži dostať sa na obrazovky slovenských a českých televíznych prijímačov.(9.12.2012)

 • Aaron.
  *****

  Patrick Hoelck nadějně nastartoval svou kariéru tímto debutovým snímkem, za který by se nemusel stydět žádný režisér. Je to zvláštní, že scénář Scotta Caana, narvaný jedním klišé za druhým, stejně nakonec dokáže být tak originální. Pokaždé ve mně vyvolává tolik emocí a dokážu si ho pustit i několikrát za sebou. Jsem rád, že ve filmu je celkem jednoduchá angličtina, když k dispozici nejsou titulky. Caanové jsou vedle sebe skvělí a na Wendy Glenn se dobře kouká a k tomu má příjemný akcent. Tenhle film se snažím opakovat, co nejčastěji a patří rozhodně mezi ty lepší filmy, které jsem viděl.(16.3.2014)

 • ProjectAlice
  *****

  Vidieť spolu hrať Caanovcov je pre diváka rovnaký zážitok ako vidieť spolu Schwarzeneggera so Stallonem.(20.3.2012)

 • - Patrick Hoelck v tomto filmu debutoval. (Pumiiix)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace