Nastala chyba při přehrávání videa.
 • Tom Riddle
  ***

  Je jen malé procento filmů, na které se těšívám. Burning Palms patřil mezi ně, jen se podívejte na obsazení (Shannen Doherty je tu sice děsně málo a těšil jsem se na ní nejvíc...), a musí vám být jasné proč. Tagline filmu hlásá "Five stories that will fuck you up for life", ale s tím se prostě nedá souhlasit. To by se musel film dostat pod kůži, což se nestane. V podstatě je to hodně černá komedie, ale skutečně dobrá komedie na to musí jít lehce. Burning Palms používá pro vytváření humoru stereotypy, a protože se svým pojetím bere tak vážně, tlačí na pilu a všechno to působí nuceně. Příběhy jsou nesourodé a spojuje je jen to, že všechny hlavní postavy jsou šílené a jejich charakterizace plytká. Občas se zdá, že by chtěl film působit mrazivě a úderně, místo toho vyznívá většinou spíš směšně a naprázdno. Burning Palms? Facepalm. Přesto se na to ale kouká docela příjemně, protože otvírací povídka The Green Eyed Monster je docela chytrá, This Little Piggy zase absurdně vtipná, Buyer's Remorse nahláškovaná, Maneater je zase one woman show Zoe Saldany a nakonec i ta (pro mě) zbytečná a jednoznačně nejhorší, Kangaroo Court, má aspoň super cool Lake Bell. 2 a půl hvězdičky.(26.5.2011)

 • rowdys
  *

  Hrozná kravina. Päť príbehov, ktoré by sa dali zhrnúť do piatich tweetov, sa niekto rozhodol natiahnuť na 110 minút. To by možno ani nevadilo, ak by Landon počas tej minutáže nejako budoval atmosféru, alebo aspoň boli poviedky vzájomne previazané napr. ako v skvele vypiplanom Trick 'r Treat, nech udržia aspoň niečím pozornosť. Žiaľ skutočnosť je taká, že je to nuda, s nevyváženým tempom, žalostne trápnymi pointami a tak celkovo jaksi o ničom. S každou ďalšou poviedkou som klesal na záverečnom hodnotení a s výnimkou tej prvej, ktorá ale takisto zastala na polceste, Burning Palms nestoja za pozornosť. A trailer pritom vyzeral tak lákavo...(1.6.2011)

 • uiu
  ***

  Popis filmu sliboval 5 příběhů, které vyústí tak, že vám z toho bude rozum přecházet. Ano, mě přecházel, ale spíše nad podivností scénáristů. První příběh je o zasnoubeném páru, kdy muži z předchozícho vdoveckého manželství přijede patnáctiletá dceruška domů, aby se seznámila s macechou. Otec s dcerou ale mají podivně blízký vztah hraničící s incestem a Rosamund Pike jako snoubenka se nestačí divit... Druhý příběh je o dívce, kterou její přítel požádá, aby v sexu zkusili něco nového. Jamie Chung to udělá a nedopadne to s ní moc dobře. Třetí příběh je o homosexuálním páru, který si nelegálně adoptuje africkou holčičku. Ta bohužel není podle jejich představ, takže to opět vyústí v netradiční řešení situace. Čtvrtý příběh je o partě rozmazlených kluků, kteří řeší krádež pupeční šňůry mrtvého dítěte služky. I toto vyústění je prý šokující. A pátý příběh nám dává dohromady Zoe Saldanu a Nicka Stahla, kdy ona je znásilněná a on je násilník. Některé příběhy zaujmou, jiné jsou vyloženě nudné. Některé jsou až nechutné, jiné trapné. Některé tlačí na pilu, aby působily směšně a některé mají tohle všechno dohromady. Nemůžu vyloženě říct, že by se mi nějak extra líbil konkrétní příběh. Kdyby byly příběhy nějak spojeny, možná by to bylo lepší, ale jen dva příběhy nám spojuje postava psychiatričky Shannen Doherty a to je málo. Čekala jsem něco jiného, čekala jsem příběhy ve stylu šíleností Guye Ritchieho, neuvěřitelné náhody a směšné, ale logické řešení situací (stejně jako v krimi komediích Ritchieho), ale dočkala jsem se jakéhosi patvaru nechutnosti a zvrhlosti.(13.7.2011)

 • Jordan
  ***

  Každá z piatich poviedok mala niečo, čo stálo za to, no žiadna okrem poslednej sa nevymkla priemeru, pretože zároveň mala aj niečo, čo tie klady vyvažovalo na opačnú stranu. Tak napríklad prvá mala dobrý cast a fajn rozohrané vzťahy "weird" otcovskej lásky a žiarlivosti, ale záver bol predpokladateľný a jasný a celé to vyzeralo ako nejaký americký seriál. Druhá mala peknú a fajn hrajúcu hlavnú predstaviteľku a milo úchylnú hlavnú zápletku, no bola to len plochá banalitka so záverom jasným od začiatku. Tretia mala dobre nacastovanú teplošskú dvojicu, no inak to bola asi najslabšia časť, taká pozérska šaškárina. Štvorka bola tiež dosť o ničom, iritovali ma úplne všetky herecké výkony, celé to bolo veľmi neuveriteľné a o ničom. Päťka bola vlastne najlepšia, aj keď možno mne chýbalo potom dovysvetlenie, prečo si vyhliadol ju, ako ju našiel a skrátka ten charakter útočníka bol nejaký nekonzistentný (vyzeralo to na rituálneho úchyláka, a bol to len taký zakomplexovaný úbožiak, ale to sa asi na tak malej ploche nedá rozohrať, hlavne keď je hlavná postava, ktorej sa poviedka venuje, ona). Toto je teda poradie od najlepšej po najhoršiu: 1) Maneater 2) The Green Eyed Monster 3) This Little Piggy 4) Buyers Remorse 5) Kangaroo Court. O - málem bych zapomněl: VIAC SHANNEN DOHERTY!(7.10.2013)

 • VooDoom
  ****

  Nečetl jsem o čem film je, prostě jsem si ho zapnul a čučel s otevřenou pusou... :-) První příběh ve mě budil jistý pocit, že tatínek má svoji holčičku až moc rád, to se po chvilce ukázalo jako pravda, tak jsem pouze čekal, kdy dojde k aktu mezi tátou a dcerkou. Ukázalo se, že jsem se zmýlil, nevadí. I tak se mi to líbilo, pět hvězdiček....Druhý příběh mi přišel více vtipný, i když se jednalo o vážnou věc :)) Kdo z celé planety by se více hodil do tohoto příběhu, než asiatka. Na ni můžeme pohlížet buď jako na slušnou holčičku a nebo jako na perverzní ...... Tak, či, tak si uvědomuji, že právě rozložení herců je naprosto geniální. Mladá nevychovaná, nadržená dcerka + playboy tatínek a jeho blonďatá, žárlící přítelkyně---chlápek s ušuntělým vzhledem, který má rád prst v řiti + mladá poslušná asiatka---dvě bukvice + jedno africké dítě :D --- bohatý parchant + služka, jak jinak v USA, než španělsky mluvicí a silně věřící s pupeční šňůrou ve šperkovnici--- a nakonec, pro mě nejslabší příběh žena, asi indka, se zálibou nechávat se znásilňovat...Celkově to vidím na čtyři zasloužené hvězdičky, hudba byla ušita přímo na míru jednotlivým situacím, herci byli parádní, nemám co dodat, snad jen, neváhejte a pusťte si tento film :-)(10.10.2011)