Super nindža (neoficiální název)

• Tchaj-wan

The Super Ninja

• Tchaj-wan

忍無可忍

The Ninja Squad: Killers Invisible

Dobrodružný / Thriller / Krimi

Tchaj-wan, 1984, 89 min

Kuo-Ren Wu

Dějově to je v žánru ninja topka, co ale nemá konkurenci, je ten Ostravský rychlodabing, který je kupodivu velmi srozumitelný a hlasitý. V závěru ta hláška "učit se učit se učit se, řekl Lenin" mne fakt zabila :-)(2.3.2016)

Po dějové stránce důsledně dětinsky přímočarý film.(22.6.2010)

Nebyť tých amatérskych interiérových scénok, zbytočne naťahovaných dialógov a trápnych "nečakaných" zvratov v deji, dal by som bez váhania 4*. Keďže boje boli proste úžasné. Fanúšik starých kung-fu filmov musí pri sledovaní tohoto klenotu pociťovať blaženosť. Akrobati na vrchole svojich síl predvádzajú bojové umenie na maximum. Alexaner Lou zo svojou bandou známou z filmu Mafia Vs. Ninja opäť ponúka kvalitnú "mlátičku". Hovorím, nebyť tej lacnej a naozaj hróóóznej výplne medzi bitkami, hodnotenie by bolo vyššie.(16.1.2019)

Vedle NINJA COMMANDO nejlepší film s ninjutsu, který jsem kdy viděl. Naprosto skvělé kung-fu souboje, výborné techniky a triky ninjů, výbuchy, přestřelky. Příběh vypráví o Johnovi, asijském policistovi, který spolu se svým černošským kolegou Spencerem, vyšetřují obchod s drogami. Po jednom incidentu je však John uvězněn a usvědčen z držení drog. Ve vězení se nevzdává, uprchne a zatočí jak s policisty, drogovým gangem, tak hlavně se skupinou ninjů. Nezapomenutelná klasika. Na VHS s rychlodabingem se film jmenoval Ninja Force.(7.4.2012)