poster

Bouře

 • Dánsko

  Storm

Drama / Rodinný

Dánsko, 2009, 82 min

 • JK77
  ****

  pohodicka pre decka na vikendove dopoludnie, (zaujimao by ma preco sem nessbeal dal odpad?)(1.12.2012)

 • Mallinali
  odpad!

  Pohodička pro děti? To ani omylem, je to pro děcka strašně drsný. Moje osmiletá skorošvagrová z toho donosila noční plíny už během dopoledne.(11.1.2014)

 • troufalka
  ***

  Když jde na Film Europe rodinný film, vytahuji zašívání nebo igelitky s licháči. Krásně se u nich dodělávají jinak nepříjemné resty. Scénář není nijak nápaditý, podobných filmů už jsem viděla mnoho. Originální je ale humor.(6.11.2016)

 • Vesecký
  ****

  Především je to film určený dětem, to je zřejmé po pár minutách sledování. A od toho se musí odvíjet hodnocení. Pokud uvažujeme o logice nebo o způsobu zpracování, pak to ovšem byl film jednoduchý. Přátelství chlapce, týraného svými spolužáky, a psa, týraného svým pánem, je základem, na němž je postaven příběh o tom, jak se obyčejný voříšek stává šampiónem. U nás nám nějak ti oříšci v tomhle režimu vymizeli a mít takového psa doma, tak by se mu každý pravověrný "pejskař" vysmál. Ale i o tom to je, proč chce každý čistokrevnou rasu, když i takový kříženec dá dítěti ohromný pocit štěstí? A že se táta policajt - vdovec nakonec má zamilovat do cvičitelky chrtů - a vůbec, že ten film dopadne po všech stránkách dobře, to je, myslím, pro dětskou duši a jeho výchovu to nejlepší, co může tento film dát. No, upřímně... táta jako policajt moc policajtského čuchu nepobral,když mu synek nabulíkoval tolik blbostí. Zajímavý je pohled do dánské školy s jejím netradičním vyučováním... To se teď učí takhle i u nás?(5.4.2017)

 • Kubi21
  ****

  V celku povedený dětský film,který jasně ukazuje, kde je teď velmoc dětských filmů. Žádná Émerika a už ani bohužel naše zemička, ale jsou to severské země a pak Benelux. Tento dánský filmeček je předvídatelný, čiročirý a naivní, ale všechno je tak hezky zabaleno to teplého a snesitelného hávu. Drazí Vikingové jen tak dál.(3.12.2012)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace