Paní Zázračná (TV film)

Debbie Macomber's Mrs. Miracle

Pestúnka v akcii

Fantasy / Komedie / Romantický

USA, 2009, 89 min

To pravé přeslazené americké předvánoční „drama“ s košatým happy-endem :-) Dawson holt už není tím naivním snílkem, ale workoholikem, který se roky vyrovnává se smrtí manželky (a matky šestiletých dvojčat), brzy se zamiluje, najde si cestu k synkům a ještě pomůže jiným v předvánočním štěstí.. co víc si přát? Scénář je samozřejmě složitý asi jako recept vánočního staročeského kuby, vztahy jsou vykreslené se spletitostí leporela, každopádně Jamesi Van Der Beekovi (příšerně dabovaný Alešem A-Z Zbořilem) a Erin Karpluk to spolu sekne a jakousi atmosféru to taky má. Holt, Vánoce se blíží..(18.12.2011)

• viky13

Příběh jako vytržený z programu stanice Nova. Každý známe ty filmy co v televizi běží každý rok snad celá desetietí....takové ty vánoční i nevánoční nesmrtelné saďáky co připomínají vrchol rodinné filmové tvorby 90.let. Ano jistě ,některé jsou dobré jako třeba "Co ta holka chce" ,nebo aspoň spola dobré ,jako "Krásná pokojská" ,ale pak jsou tu filmy jako Paní Zázračná. Fimy které člověka mohou bavit jen v případě ,že u nich dělá další tři věci. Jo a taky si nemůžu pomoct ,ale tak sině mi to připomýná "Kouzelnou chůvu Nanny PcPhee" ,že si říkám jestli mají tvůrci opravdu za potřebí kopírovat jiné filmy.(1.12.2013)

Řekla bych, že to není o nic horší nebo lepší než Paní Zázračná na Manhattanu. Průměrný vánoční film, kde mi ale "Paní Zázračná" přišla nějak málo kouzelná - a teď nemyslím, že by měla mít kouzelnou hůlku a čarovat (u Manhattanu mi to ani tak nepřišlo). Ale bylo to fajn. Btw: nevím jak v originále, ale v dabované verzi koledy FAKT trhaj uši.(1.12.2013)

• Natabar

Film koukatelný jedině o Vánocích, kdy člověk leccos odpustí, moc nevyžaduje a stačí mu něco jednoduchého u čeho se vyvalí a pomalu tráví všechny ty vánoční laskominy. Na víc ale tento velice odhadnutelný a lehce hloupý film nemá. A první půlhodina je fakt nestravitelná. Vše umocněno absolutně příšerným nováckým dabingem.(29.12.2010)

• hellstruck

Zase jeden malý film z už tak dlouhé řady průměrných vánočních snímků. Van Der Breek je podle mě opravdu herec s tím nejmenším h, co si jen umíte představit, ale tu hrůzu celkem vyvážila Erin Karpluk, na kterou v poslední době často narážím a je mi sympatická. Jinak docela hezký příběh o tom, jak se Seth uzavřel po smrti své ženy a učitelka jeho dětí Reba po hádce se sestrou a nakonec všechno spraví jedna hodná babička "Mrs.Miracle" ,která je dá dohromady a přitom se ještě postará o Sethovy dvojčata. Za srdce vás to sice moc nevezme, ale je to celkem pěkná vánoční podívaná..celkem.(8.1.2012)