Reklama

Reklama

Paní Zázračná

(TV film)
  • USA Mrs. Miracle (více)
všechny plakáty

Mladý vdovec Seth Webster (James Van Der Beek), ktorý sa ešte stále nevyrovnal so smrťou milovanej manželky, je na pokraji zrútenia - hľadá totiž súrne pestúnku, ktorá by mu pomohla s jeho neposlušnými 6-ročnými synmi - dvojčatami Juddom (Michael Strusievici) a Jasonom (Valin Shinyei), ktorým sa zatiaľ každú opatrovateľku podarilo v rekordne krátkom čase vyhnať z domu! Sethovi už môže pomôcť azda len nejaký zázrak. A skutočne, jedného dňa sa na prahu jeho domu objaví akási postaršia pani (Doris Roberts), ktorú chlapci okamžite začnú volať skomolením jej priezviska "pani Zázračná" – a rýchlo sa stane nenahraditeľnou vychovávateľkou, kuchárkou, kamarátkou a dohadzovačkou. (TV Markíza)

(více)

Recenze (25)

freddy 

všechny recenze uživatele

Tohle je přesně ten typ vánočního filmu, který sice nenadchne, ale ani nijak výrazně nezklame a výborně se hodí do období vánoční pohody. Doris Roberts jako paní Zá(z)račná je docela příjemná a velice milá a myslím, že jen málokdo by tuto sympaticky vypadající paní nechtěl míti za babičku. Svou roli zvládla bez problémů a vzbudila přesně ty pozitivní emoce, které jsem od tohoto filmu a od její postavy očekával. James Van Der Beek nám zase pro změnu dospěl a dává jasně najevo, že pryč jsou doby, kdy nás obšťastňoval na televizních obrazovkách v roli sympaťáka Dawsona. Zde hraje dospělou roli ovdovělého otce šestiletých dvojčat, který nějak musí skloubit péči o děti s prací architekta. A pak tu máme další postavy, jako např. sympatickou majitelku cestovní kanceláře nebo dva malé raubíře, kteří se pod výchovou paní Zá(z)račné mění v hodné a poslušné dětičky. Celý film je tak trochu přeslazený, tak trochu kýčovitý, ale u vánočních filmů se toto dá očekávat, a tak mi to ani příliš nevadilo a docela jsem si celý ten příběh užíval. Na jedno zkouknutí během Vánoc nebo v předvánoční atmosféře je tenhle film naprosto ideální, ale jinak nevybočuje z průměru, a proto ho také průměrně hodnotím a uděluji mu tři hvězdy. ()

hellstruck 

všechny recenze uživatele

Zase jeden malý film z už tak dlouhé řady průměrných vánočních snímků. Van Der Breek je podle mě opravdu herec s tím nejmenším h, co si jen umíte představit, ale tu hrůzu celkem vyvážila Erin Karpluk, na kterou v poslední době často narážím a je mi sympatická. Jinak docela hezký příběh o tom, jak se Seth uzavřel po smrti své ženy a učitelka jeho dětí Reba po hádce se sestrou a nakonec všechno spraví jedna hodná babička "Mrs.Miracle" ,která je dá dohromady a přitom se ještě postará o Sethovy dvojčata. Za srdce vás to sice moc nevezme, ale je to celkem pěkná vánoční podívaná..celkem. ()

Reklama

Natabar 

všechny recenze uživatele

Film koukatelný jedině o Vánocích, kdy člověk leccos odpustí, moc nevyžaduje a stačí mu něco jednoduchého u čeho se vyvalí a pomalu tráví všechny ty vánoční laskominy. Na víc ale tento velice odhadnutelný a lehce hloupý film nemá. A první půlhodina je fakt nestravitelná. Vše umocněno absolutně příšerným nováckým dabingem. ()

nash. 

všechny recenze uživatele

Nepříliš nápaditá variace Kouzelné chůvy McPhee upravená do podoby typické výplně vánočního televizního programu. Instantní historka sfouknutá scénáristou za dva večery, u níž si člověk uvědomí rozdíl mezi dobrým a špatným scénářem, dobrou a špatnou režií, dobrými a špatnými hereckými výkony. Erin Karpluk je sice milá a sympatická, jenže v okamžiku, kdy se díky ní z té vánoční vaty vynoří náznak zajímavějšího lidského příběhu a emocí, je honem utlumen a utopen v další vrstvě nekonfliktní nenáročné vaty. Škoda, dobrých vánočních filmů zase není tolik. ()

castor 

všechny recenze uživatele

To pravé přeslazené americké předvánoční „drama“ s košatým happy-endem :-) Dawson holt už není tím naivním snílkem, ale workoholikem, který se roky vyrovnává se smrtí manželky (a matky šestiletých dvojčat), brzy se zamiluje, najde si cestu k synkům a ještě pomůže jiným v předvánočním štěstí.. co víc si přát? Scénář je samozřejmě složitý asi jako recept vánočního staročeského kuby, vztahy jsou vykreslené se spletitostí leporela, každopádně Jamesi Van Der Beekovi (příšerně dabovaný Alešem A-Z Zbořilem) a Erin Karpluk to spolu sekne a jakousi atmosféru to taky má. Holt, Vánoce se blíží.. ()

Galerie (13)

Reklama

Reklama