Reklama

Reklama

Paní Zázračná

(TV film)
  • USA Mrs. Miracle (více)
všechny plakáty

Mladý vdovec Seth Webster (James Van Der Beek), ktorý sa ešte stále nevyrovnal so smrťou milovanej manželky, je na pokraji zrútenia - hľadá totiž súrne pestúnku, ktorá by mu pomohla s jeho neposlušnými 6-ročnými synmi - dvojčatami Juddom (Michael Strusievici) a Jasonom (Valin Shinyei), ktorým sa zatiaľ každú opatrovateľku podarilo v rekordne krátkom čase vyhnať z domu! Sethovi už môže pomôcť azda len nejaký zázrak. A skutočne, jedného dňa sa na prahu jeho domu objaví akási postaršia pani (Doris Roberts), ktorú chlapci okamžite začnú volať skomolením jej priezviska "pani Zázračná" – a rýchlo sa stane nenahraditeľnou vychovávateľkou, kuchárkou, kamarátkou a dohadzovačkou. (TV Markíza)

(více)

Recenze (25)

hellstruck 

všechny recenze uživatele

Zase jeden malý film z už tak dlouhé řady průměrných vánočních snímků. Van Der Breek je podle mě opravdu herec s tím nejmenším h, co si jen umíte představit, ale tu hrůzu celkem vyvážila Erin Karpluk, na kterou v poslední době často narážím a je mi sympatická. Jinak docela hezký příběh o tom, jak se Seth uzavřel po smrti své ženy a učitelka jeho dětí Reba po hádce se sestrou a nakonec všechno spraví jedna hodná babička "Mrs.Miracle" ,která je dá dohromady a přitom se ještě postará o Sethovy dvojčata. Za srdce vás to sice moc nevezme, ale je to celkem pěkná vánoční podívaná..celkem. ()

castor 

všechny recenze uživatele

To pravé přeslazené americké předvánoční „drama“ s košatým happy-endem :-) Dawson holt už není tím naivním snílkem, ale workoholikem, který se roky vyrovnává se smrtí manželky (a matky šestiletých dvojčat), brzy se zamiluje, najde si cestu k synkům a ještě pomůže jiným v předvánočním štěstí.. co víc si přát? Scénář je samozřejmě složitý asi jako recept vánočního staročeského kuby, vztahy jsou vykreslené se spletitostí leporela, každopádně Jamesi Van Der Beekovi (příšerně dabovaný Alešem A-Z Zbořilem) a Erin Karpluk to spolu sekne a jakousi atmosféru to taky má. Holt, Vánoce se blíží.. ()

Reklama

freddy 

všechny recenze uživatele

Tohle je přesně ten typ vánočního filmu, který sice nenadchne, ale ani nijak výrazně nezklame a výborně se hodí do období vánoční pohody. Doris Roberts jako paní Zá(z)račná je docela příjemná a velice milá a myslím, že jen málokdo by tuto sympaticky vypadající paní nechtěl míti za babičku. Svou roli zvládla bez problémů a vzbudila přesně ty pozitivní emoce, které jsem od tohoto filmu a od její postavy očekával. James Van Der Beek nám zase pro změnu dospěl a dává jasně najevo, že pryč jsou doby, kdy nás obšťastňoval na televizních obrazovkách v roli sympaťáka Dawsona. Zde hraje dospělou roli ovdovělého otce šestiletých dvojčat, který nějak musí skloubit péči o děti s prací architekta. A pak tu máme další postavy, jako např. sympatickou majitelku cestovní kanceláře nebo dva malé raubíře, kteří se pod výchovou paní Zá(z)račné mění v hodné a poslušné dětičky. Celý film je tak trochu přeslazený, tak trochu kýčovitý, ale u vánočních filmů se toto dá očekávat, a tak mi to ani příliš nevadilo a docela jsem si celý ten příběh užíval. Na jedno zkouknutí během Vánoc nebo v předvánoční atmosféře je tenhle film naprosto ideální, ale jinak nevybočuje z průměru, a proto ho také průměrně hodnotím a uděluji mu tři hvězdy. ()

nash. 

všechny recenze uživatele

Nepříliš nápaditá variace Kouzelné chůvy McPhee upravená do podoby typické výplně vánočního televizního programu. Instantní historka sfouknutá scénáristou za dva večery, u níž si člověk uvědomí rozdíl mezi dobrým a špatným scénářem, dobrou a špatnou režií, dobrými a špatnými hereckými výkony. Erin Karpluk je sice milá a sympatická, jenže v okamžiku, kdy se díky ní z té vánoční vaty vynoří náznak zajímavějšího lidského příběhu a emocí, je honem utlumen a utopen v další vrstvě nekonfliktní nenáročné vaty. Škoda, dobrých vánočních filmů zase není tolik. ()

Natabar 

všechny recenze uživatele

Film koukatelný jedině o Vánocích, kdy člověk leccos odpustí, moc nevyžaduje a stačí mu něco jednoduchého u čeho se vyvalí a pomalu tráví všechny ty vánoční laskominy. Na víc ale tento velice odhadnutelný a lehce hloupý film nemá. A první půlhodina je fakt nestravitelná. Vše umocněno absolutně příšerným nováckým dabingem. ()

Galerie (13)

Reklama

Reklama