Paní Zázračná (TV film)

Debbie Macomber's Mrs. Miracle

Pestúnka v akcii

Fantasy / Komedie / Romantický

USA, 2009, 89 min

To pravé přeslazené americké předvánoční „drama“ s košatým happy-endem :-) Dawson holt už není tím naivním snílkem, ale workoholikem, který se roky vyrovnává se smrtí manželky (a matky šestiletých dvojčat), brzy se zamiluje, najde si cestu k synkům a ještě pomůže jiným v předvánočním štěstí.. co víc si přát? Scénář je samozřejmě složitý asi jako recept vánočního staročeského kuby, vztahy jsou vykreslené se spletitostí leporela, každopádně Jamesi Van Der Beekovi (příšerně dabovaný Alešem A-Z Zbořilem) a Erin Karpluk to spolu sekne a jakousi atmosféru to taky má. Holt, Vánoce se blíží..(18.12.2011)

Začínam sa tešiť na Vianoce. Okrem toho, tento kus "amerického gýču", ako takéto typy filmov zvyknú zarytí cynici a spol. nazývať, mi pripadal omnoho viac realistický ako iné dramaticky (a inak erudovane) sa tváriace výplody. Takže, nenechajte sa oklamať nízkym hodnotením. Aj keď je to len jedna z mnohých variácií, bolo sa na čo pozerať a smiať, a...(3.12.2011)

• hellstruck

Zase jeden malý film z už tak dlouhé řady průměrných vánočních snímků. Van Der Breek je podle mě opravdu herec s tím nejmenším h, co si jen umíte představit, ale tu hrůzu celkem vyvážila Erin Karpluk, na kterou v poslední době často narážím a je mi sympatická. Jinak docela hezký příběh o tom, jak se Seth uzavřel po smrti své ženy a učitelka jeho dětí Reba po hádce se sestrou a nakonec všechno spraví jedna hodná babička "Mrs.Miracle" ,která je dá dohromady a přitom se ještě postará o Sethovy dvojčata. Za srdce vás to sice moc nevezme, ale je to celkem pěkná vánoční podívaná..celkem.(8.1.2012)

Kouzelný rodinný příběh plný citů a pochopení v době vánočních svátků. Produkce Hallmarku měla na takové snímky vždy šťastnou ruku. Po náročném předvánočním shonu si divák během sledování toho povedeného příběhu opravdu dobře odpočine a doslova zrelaxuje. Ano, opravdu by se to mělo vysílat pravidelně každé svátky. Takovýchto filmů je pohříchu málo.(2.12.2014)

Řekla bych, že to není o nic horší nebo lepší než Paní Zázračná na Manhattanu. Průměrný vánoční film, kde mi ale "Paní Zázračná" přišla nějak málo kouzelná - a teď nemyslím, že by měla mít kouzelnou hůlku a čarovat (u Manhattanu mi to ani tak nepřišlo). Ale bylo to fajn. Btw: nevím jak v originále, ale v dabované verzi koledy FAKT trhaj uši.(1.12.2013)