Reklama

Reklama

Obsahy(1)

Paradox je sci-fi kriminální drama z produkce BBC. Policejní tým v čele s inspektorkou Rebeccou Flint (Tamzin Outhwaite) zkoumá výjevy, které zachytil ve své laboratoři významný astrofyzik Dr. Christian King (Emun Elliott). Ty ukazují katastrofický scénář z budoucnosti. (djtoko)

Videa (1)

Trailer

Recenze (5)

sanikope 

všechny recenze uživatele

Prvá časť vcelku nápaditá aj na 4* ale zvyšné časti sa do seba len zbytočne prehnane zamotávajú. Vďaka bohu má prvá séria len 5 častí. Atmosfericky nedotiahnuté a všetko akoby sa strácalo v rýchlom slede udalostí. Vyšetrovacia skupina dostáva znamenia (fotografie) z blízkej budúcnosti a snaží sa predísť katastrofám. Dej sa odohráva v Manchestri a keďže tu aj momentálne žijem mám pocity akoby to nebolo natáčané tu ale niekde inde občas sa tam síce prestrihne nejaký ten strategický bod z mesta ale zväčša mi to pripadá hlavne v panorámach že sa jedná o oveľa väčšie mesto... ()

trollfjord 

všechny recenze uživatele

Zajímavé téma, kterému hodně ubližuje herecké obsazení. Bližší hodnocení si nechám až po poslední epizodě. Podle toho ale ,že po pěti epizodách produkce rozhodla o ukončení, mám dojem že ani diváky ty herecké výkony moc nenadchly. Především ten mladý vědec, jehož výrazu snad nemůže uvěřit nikdo. Inspektorka je v pohodě ale vážně si neumím představit , že by v reálu chodila na vysokých podpatcích, což mi trochu přípomíná jistou českou kriminálku, kde policistka lítala jako víla na vysokých šteklích po nemocnici a honila vraha. ()

honajz 

všechny recenze uživatele

Námět je hodně podobný Flashforward, ale je britsky precizně zpracovaný, sice bez humoru, ale zato s nějakými těmi existenciálními otázkami. Seriálu hodně dodává charisma hlavních herců i syrovost prostředí. ()

Galerie (27)

Reklama

Reklama