Neodvratná pomsta

Wrong Turn at Tahoe

Krimi / Thriller

USA, 2009, 87 min

Thriller nebo černá komedie? Slušné béčko, které předvádí velkou kydlící řež. Ano, mozek nutné nechat pod stolem, tahle záležitost jej nevyžaduje. Žádné svědomí natož lítost, lidé tu padají mrtví k zemi jen proto, že zvolili špatného zaměstnavatele (a navíc se ve škole blbě učili). Vše směřuje k setkání dvou bossů, zbraně mluví snad častěji než jejich majitelé. Pokud se tak stane, vyšlehnou hlášky mající šanci zlidovět. Stejně tak několik scén, třeba ta, jak chlapci hrají scrabble.(26.3.2011)

Tak takovou libárnu jsem fakt nečekal!! Ne jenom skvělej akčnák ale taky vyborné drama a parádní GANGSTERKA!!! Příběh o bodyguardovi jednoho gangstera který řeší své obchody ten film má vše co mě se líbí! Akční scéne naprosto propracované a ten závěreční masakr! No prostě pecka! To bych nečekal že zrovna film Cubou Goddingem Jr. a zrovna gangsterka se mi bude libit tak hodně no jako fakt jsem čuměl. Jestlí má nekdo rád gangsterky doporučuji všema deseti jen bych si přál aby to trošku sčervenalo...už jsem ani nedoufal že najdu dobrou gangsterku která vznikla po roce 2000 ale našel jsem...no čumim jako blázen! :-)(11.8.2011)

Další průměrný snímek z podsvětí, tentokrát ale hlavní šéfové mafie byli takoví nic moc. Harvey Keitel mě ale překvapil, tady to stáří bylo na něm hodně vidět (chudák). Cuba podal slušný výkon, to se musí nechat. Potom byla škoda, že nedostal víc prostoru Johnny Messner, je to sympaťák. Film byl bohužel bez většího napětí, akce taky takové vlažné, i když závěrečná vyvražďovačka v té vile byla velmi solidní. Suma sumárum 60%. // (1.11.2014) NOVA CINEMA - První připomenutí této průměrné gangsterky, tentokrát s CZ dabingem, který nevadil. Rímský se Švarcem to zmákli. V komentáři z minula jsem řekl vše podstatné, takže jen potvrzuji 3 hvězdy, ba dokonce pár procent přidávám. 65% (with J.)(10.5.2011)

70% nářez se skvělým scénářem, pyšnící se koukatelně výjimečným obsazením, s naprosto překvapivě vážně hrajícím Cubou, který, "vystajlován" do kožené bundičky kostí ne-jednoho gangsta frajera s takovou vážností, s jakou Keitel hraje drogového bosse. Nebýt odfláknutého příběhu a nataženou nůďo ďourou v úvodu, mohlo to být na poctivé čtyři...(16.6.2012)

"Jedinej důvod, proč tu ještě oba neležíte vobtažení křídou, je, že jsem zvědavej.." A to já byl právě taky, jestli opravdu ten náš "Kubík junior" zase jednou po sakra dlouhé době nacouval do projektu, v němž by tenhle kdysi dávno oscarový herec nebyl jen pro smích.. A budiž moje zvědavost blahořečena, protože tahle skvěle napsaná - Bože, ty dialogy mě hodně zahřály u srdce !! Tady se Eddie Nickerson hodně vytáhnul !! - a zrežírovaná temná gangsterka, byť béčková jako kráva, plná skvostných odkazů na mnohem slavnější bijáky se prostě moc povedla.. Režisér Franck Khalfoun prostě jede, a že tahle krutopřísná krvavá a především zábavná jízda bez jediného kladného hrdiny není jen pouhým dílem náhody, jasně dokazuje jeho poslední snímek, totiž luxusní žánrovka Maniac, kde exceluje Elijah Wood..(10.12.2014)