Rescue Special Ops (TV seriál)

Austrálie, 2009–2011, 34 h 32 min (Minutáž: 42–45 min)

Daniel Amalm, Gigi Edgley, Katherine Hicks, Les Hill, Andrew Lees, Peter Phelps, Libby Tanner, Rhye Copeman, George Basha, Jessica Napier, Abe Forsythe, Matt Levett, Caroline Craig, Laura Brent, Emma Lung, Hanna Mangan Lawrence, Gary Sweet, Gyton Grantley, Lisa Kowalski, Paul Tassone, Felicity Price, Luke Arnold, Myles Pollard, Lincoln Lewis, Stephen Dunlevy, Damian Walshe-Howling, Vanessa Gray, Alyssa McClelland, Anna McGahan, Georgina Haig, Todd Lasance, Jonny Pasvolsky, Colin Borgonon, James Mackay, Christian Clark, Eamon Farren, Megan Drury, Marta Dusseldorp, Annabelle Stephenson, Jessica Tovey, Kendra Appleton, Meegan Warner, John Marsh, Danny Adcock, Josef Ber, Ashleigh Cummings, Alan Dukes, Warwick Young, George Koutros, Wil Traval, Leonine Smith, Gabriella Maselli, Cole Rintoul, Nathan Griffin, Pete Walters, Adam Demos, Louis Alexander, Aidan Gillett, Olivia Pigeot, Anthony Hayes, Shareena Clanton, Ash Ricardo, Madeleine West, Isabelle Cornish, Martin Dingle Wall, Peter Maple, Hoa Xuande, Samantha Tolj, Jeremy Lindsay Taylor, Emma Leonard, Bridie Carter, Eddie Ritchard, Alin Sumarwata, Benedict Hardie, Aaron Glenane, Sean Garlick, Daniel Roberts, Dieter Brummer, Salvatore Coco

Antonio Mestres

Scénografie:

Tim Ferrier

Na Austrálii jsem si asi vytvořil návyk. Po perfektním seriálu Underbelly jsem, díky tomu, že tu hrají někteří herci včetně mého oblíbence Gytona Grantleye, objevil další, de facto tady na ČSFD úplně neznámý seriál Rescue Special Ops. Nádherné záběry australského pobřeží (mluví se tam o nějakém národním parku) v kontrastu s moderním velkoměstem Sidney působí velmi pěkně. Celý tým záchranářů jsou sympaťáci, pro mne ale je zatím jasným favoritem Les Hill, který hraje postavu Deana. Zároveň se moc pěkně kouká na Katherine Hicks, která hraje Heidi a je mojí favoritkou z ženské části týmu. Prozatím jsem viděl čtyři epizody, na které jsou titulky, ale už se těším na další. Zatím 80 %.(12.12.2011)