Gene Simmons: Rodinné klenoty (TV pořad)

Gene Simmons: Family Jewels

Reality-TV

USA, 2006, 113x23 min

Nemůžu si pomoct. U Osbournes jsem x let nadrženě čekal až si pořídíme satelit a já se budu moct podívat k Ozzymu domů, a pak se mi podařilo během dvou dnů po sobě vidět Osbourneovy a Simmonsovy. A je to nesrovnatelné. Simmons je uvěřitelný, dá se dívat na celou rodinu, působí to celistvě, logicky a zjistíte, že oproti téhle rodince máte vlastně jenom jeden problém navíc a tím jsou prachy. Jinak jsou přibližně jako vy. A tohle všechno chybí Ozzymu, kde nebýt "hlavy" rodiny a jeho hlášek a permanentního bytí mimo, rovnala by se pro mě zábava návštěvě galerie moderního umění...(18.6.2010)

Je těžké být objektivní v hodnocení seriálu o Gene Simmonsovi a jeho rodině z pozice od dětství zarytého fanouška Kiss a všeho co se jich týká. Jsem rád že tenhle seriál dorazil do čech. Ukazuje Geneho z té stránky z jaké ho fanoušci z koncertů a desek nemají šanci poznat. Člověk co si hraje na rockovou hvězdu se vším všudy a který rockovou hvězdou na rozdíl od mnohých skutečně je. Sympaticky se dokáže i sám vtipně shazovat a moje sympatie mají i Shannon a obě jejich děti. Povedená záležitost u které se člověk pobaví a dozví něco víc o svém idolu.(18.6.2010)

Podruhé v životě jsem si koupil original CD (první byly Drákuloviny),Dost lidí si myslí,že G.Simmons je stejně jako většina rockerů prolezlej chlastem,drogama a všema dalšíma neřestma,což je omyl.Tento geniální hudebník je přísný abstinent a nekuřák,bezohledný byznysman a děvkař.Pohled na jeho rodinku je příjemná ztráta času,i když o někom,kdo během života vystřídá přes 2400 partnerek, se těžko dá říct,že je rodinný typ.(2.8.2011)

Kdo by nemiloval tudle rodinu? :)(12.4.2010)

Kiss jsou mi v podstatě dost lhostejní, ovšem tohle nahlédnutí do života jejich lídra mne bavilo.(22.6.2011)